قیمت ارز

مدل گوشی قیمت
Apple - اپل
Apple iPhone 5S . 161,200,000
Apple iPhone 6S . 1282,600,000
Apple iPhone 6S . 162,220,000
Apple iPhone 6S . 642,500,000
Apple iPhone 6S Plus . 1283,030,000
Apple iPhone 6S Plus . 162,400,000
Apple iPhone 6S Plus . 642,750,000
Apple iPhone 7 . 1283,200,000
Apple iPhone 7 . 2563,500,000
Apple iPhone 7 . 322,900,000
Apple iPhone 7 Plus . 1284,150,000
Apple iPhone 7 Plus . 2564,330,000
Apple iPhone 7 Plus . 323,430,000
Apple iPhone SE - 161,650,000
Apple iPhone SE - 641,860,000
HTC
HTC Desire 626G+460,000
HTC - اچ تی سی
+HTC One E91,000,000
HTC 101,820,000
HTC 10 Lifestyle1,370,000
HTC Desire 628630,000
HTC Desire 630610,000
HTC Desire 728 dual sim570,000
HTC Desire 820G Plus Dual SIM600,000
HTC Desire 820s Dual SIM690,000
HTC Desire 825850,000
HTC Desire 828 Dual Sim700,000
HTC Desire 830880,000
HTC One +M9 - 161,130,000
HTC One +M9 - 321,400,000
HTC One A9 - 161,120,000
HTC One A9 - 321,400,000
HTC One E9S Dual Sim720,000
HTC One M91,180,000
HTC One M9+ Supreme Camera1,550,000
HTC One M9s940,000
HTC One ME960,000
HTC One S9860,000
HTC One X9990,000
Huawei
Huawei P8 Max1,330,000
Huawei Y6 Pro49,000
Huawei - هواوی
Huawei Enjoy 5S560,000
Huawei G8 Dual SIM870,000
Huawei G9 Plus1,200,000
Huawei Honor 4C530,000
Huawei Honor 5A570,000
Huawei Honor 5c660,000
Huawei Honor 5X - 16700,000
Huawei Honor 5X - 32800,000
Huawei Honor 71,000,000
Huawei Honor 7i840,000
Huawei Honor 81,430,000
Huawei Mate 8 - 321,400,000
Huawei Mate 8 - 641,700,000
Huawei Mate 92,530,000
Huawei Mate S - Dual SIM / 64GB1,220,000
Huawei Nexus 6P1,700,000
Huawei nova plus1,270,000
Huawei P8 - 16 GB890,000
Huawei P8 - 64 GB1,010,000
Huawei P8 Lite580,000
Huawei P91,470,000
Huawei Y3 II310,000
HUAWEI Y5 - Y560260,000
Huawei Y5 II390,000
Huawei Y6 - 3G380,000
Huawei Y6 - 4G410,000
Huawei Y625370,000
LG
LG K7370,000
LG - ال جی
LG G4 - سرامیک1,220,000
LG G4 - پشت چرم1,200,000
LG G51,530,000
LG G5 Full Package1,870,000
LG G5 SE1,390,000
LG K10550,000
LG K4360,000
LG K8470,000
LG Nexus 5X - 16860,000
LG Nexus 5X - 321,080,000
LG Stylus 2720,000
LG V101,430,000
LG V202,150,000
LG X cam830,000
LG X power650,000
LG X screen670,000
Motorola
Motorola Moto G 2013480,000
Motorola Moto G 2014890,000
Motorola Moto G Dual Sim 2014690,000
Motorola - موتورولا
Motorola Moto G 4G 2015660,000
Motorola Moto X Play1,140,000
Motorola Moto X Play Dual SIM1,350,000
Motorola Moto Z2,350,000
Motorola Moto Z Play1,900,000
Samsung
Samsung Galaxy A5 - A500H/DS760,000
Samsung Galaxy A8 - A800F14,200,000
Samsung Galaxy A8 - A800F Dual SIM1,230,000
Samsung Galaxy E5 - E500H/DS660,000
Samsung Galaxy E7 - E700H/DS820,000
Samsung Galaxy Grand Neo - 9060430,000
Samsung Galaxy Nexus890,000
Samsung Galaxy Note 73,100,000
Samsung Galaxy S6 - 1281,800,000
Samsung Galaxy S6 - 641,700,000
Samsung Galaxy S6 32 FD1,540,000
Samsung Gear S - R7501,100,000
Samsung Metro B313E Dual SIM900,000
Samsung Smartwatch Gear Fit620,000
Samsung - سامسونگ
Samsung Galaxy A3 - A300H/DS600,000
Samsung Galaxy A3 - A310H/DS / 2016830,000
Samsung Galaxy A5 - A510H/DS / 20161,050,000
Samsung Galaxy A7 SM-A700H - 4G960,000
Samsung Galaxy A7 SM-A710H - 4G / 20161,350,000
Samsung Galaxy A8 20161,700,000
Samsung Galaxy A9 - 20161,400,000
Samsung Galaxy A9 Pro 20161,780,000
Samsung Galaxy C5 - 321,120,000
Samsung Galaxy C5 - 641,320,000
Samsung Galaxy C7 - 321,320,000
Samsung Galaxy C7 - 641,500,000
Samsung Galaxy Grand Prime SM-G531H Duos470,000
Samsung Galaxy J1 - 2016 / J105340,000
Samsung Galaxy J1 - 2016 / J120380,000
Samsung Galaxy J1 Ace330,000
Samsung Galaxy J2 / 3G430,000
Samsung Galaxy J2 / 4G490,000
Samsung Galaxy J3530,000
Samsung Galaxy J3 Pro590,000
Samsung Galaxy J5 / 3G580,000
Samsung Galaxy J5 / 4G630,000
Samsung Galaxy J5 2016730,000
Samsung Galaxy J5 Prime760,000
Samsung Galaxy J7 / 3G730,000
Samsung Galaxy J7 / 4G800,000
Samsung Galaxy J7 2016860,000
Samsung Galaxy J7 Prime960,000
Samsung Galaxy Note 5 - N9201,670,000
Samsung Galaxy Note 5 - N920C - 641,830,000
Samsung Galaxy Note 5 SM-N920CD Dual1,780,000
Samsung Galaxy On5 - 8470,000
Samsung Galaxy On7 - 16690,000
Samsung Galaxy On7 - 8630,000
Samsung Galaxy S6 +Edge - 321,800,000
Samsung Galaxy S6 +Edge - 642,100,000
Samsung Galaxy S6 - 32 Duos1,540,000
Samsung Galaxy S6 32 F1,500,000
Samsung Galaxy S6 edge - 1282,000,000
Samsung Galaxy S6 edge - 321,600,000
Samsung Galaxy S6 edge - 641,820,000
Samsung Galaxy S7 - G930F 321,810,000
Samsung Galaxy S7 - G930FD 32 Dual SIM1,850,000
Samsung Galaxy S7 Edge - G935F 322,000,000
Samsung Galaxy S7 Edge - G935FD 32 Dual SIM2,040,000
Sony
Sony Xperia C4680,000
Sony Xperia X Performance2,900,000
Sony - سونی
Sony Xperia C4 Dual690,000
Sony Xperia C5 Ultra920,000
Sony Xperia C5 Ultra Dual940,000
Sony Xperia M4 Aqua670,000
Sony Xperia M5880,000
Sony Xperia M5 Dual890,000
Sony Xperia X1,370,000
Sony Xperia X Compact1,470,000
Sony Xperia XA830,000
Sony Xperia XA Dual840,000
Sony Xperia XA Ultra1,130,000
Sony Xperia XZ2,140,000
Sony Xperia Z41,060,000
Sony Xperia Z51,370,000
Sony Xperia Z5 Compact1,230,000
Sony Xperia Z5 Dual1,380,000
Sony Xperia Z5 Premium1,470,000
Sony Xperia Z5 Premium Dual1,490,000
مدل تبلت حافظه داخلی صفحه نمایش قیمت
Acer
Iconia Tab A2001610.1930,000
Iconia Tab B1-A7187639,000
Iconia W5103210.12,500,000
Iconia W510 (2)12810.12,600,000
Iconia W700P12811.63,490,000
Ainol
Novo 10 Hero II Wi-Fi1610.1830,000
Novo 10 Hero Wi-Fi1610.1820,000
Novo 7 Crystal II Wi-Fi87405,000
Novo 7 Crystal Wi-Fi87405,000
Novo 7 Mars Wi-Fi87300,000
Novo 7 Venus Wi-Fi167449,000
Novo 8 Discover Wi-Fi168705,000
Novo 8 Dream Wi-Fi168645,000
Novo9 Spark Wi-Fi169925,000
Numy 3G87605,000
Amazon
Kindle Fire87640,000
Kindle Fire HD168.91,520,000
Kindle Fire HD (2)168.91,520,000
Kindle Fire HD (3)328.91,620,000
Apple
Apple iPad Air169.71,570,000
Apple iPad Air (2)329.71,850,000
Apple iPad Air (3)649.72,150,000
Apple iPad Air + 4g169.71,500,000
Apple iPad Air + 4g (2)329.71,750,000
Apple iPad Air + 4g (3)649.72,100,000
Apple iPad Air 2 + 4g169.71,860,000
Apple iPad Air 2 + 4g (2)649.72,350,000
Apple iPad mini 3 4G1287.92,820,000
Apple iPad mini 3 Wi-Fi1287.92,150,000
Apple iPad mini 4 4G167.92,000,000
Apple iPad Pro 4G12812.94,550,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi169.71,550,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi (2)329.71,780,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi (3)649.71,990,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi (4)1289.72,650,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi + 4G169.71,940,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi + 4G (2)329.72,250,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi + 4G (3)649.72,560,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi + 4G (4)1289.72,800,000
iPad mini 2 WiFi167.91,230,000
iPad mini 2 WiFi (2)327.91,520,000
iPad mini 2 WiFi (3)647.92,120,000
iPad mini 2 WiFi + 4G167.91,740,000
iPad mini 2 WiFi + 4G (2)327.91,990,000
iPad mini 2 WiFi + 4G (3)647.92,270,000
iPad mini 4 4G1287.92,850,000
iPad mini 4 4G (2)647.92,500,000
iPad mini 4 WiFi167.91,450,000
iPad mini 4 WiFi (2)647.91,940,000
iPad mini WiFi167.9920,000
iPad mini WiFi (2)327.91,100,000
iPad mini WiFi (3)647.91,300,000
iPad mini WiFi + 4G167.91,500,000
iPad mini WiFi + 4G (2)327.91,840,000
iPad mini WiFi + 4G (3)647.92,100,000
iPad Pro WiFi3212.93,400,000
Archos
Archos 101 XS1610.11,250,000
Archos 80 G9168760,000
Archos 80 G9 (2)88850,000
Archos 80 G9 (3)2508950,000
Asus
Asus Fone Note 61661,081,200
Asus Fone pad ME37287772,500
Asus Fone pad ME372 (2)87802,473
Asus FPad ME175 CG87655,080
Asus MEMO 10 102810.1895,276
Asus MEMO 102810.1875,500
Asus MEMO ME180168851,604
Asus MemoP ME175KJ47777,650
Asus NEXUS 7 2012327873,440
Asus Padfone mini 21671,308,252
Asus T-100T3210.12,032,656
AsusFonePadFE17087491,310
Eee Pad Slider3210.11,270,000
Eee Pad Transformer TF101 + Dock3210.11,450,000
Eee Pad Transformer TF300T3210.11,500,000
Eee Pad Transformer TF300T + Dock3210.12,100,000
Eee Pad Transformer TF300TG3210.11,730,000
Eee Pad Transformer TF300TG + Dock3210.11,950,000
Eee Slate B1216412.13,550,000
Google Nexus 7 (3)327665,000
Memo Pad FHD10 Wi-Fi + 3G1610.11,620,000
Memo Pad HD7167520,000
Memo Pad ME172V87430,000
Memo Pad ME172V (2)167500,000
Memo Pad Smart 101610.11,280,000
PadFone 23210.11,850,000
PadFone Infinity3210.12,590,000
Tablet Asus T-100T6410.11,989,408
Transformer Book TX30012813.35,000,000
Transformer Pad Infinity TF700T6410.12,750,000
VivoTab RT TF600T3210.12,460,000
VivoTab Smart ME400C6410.11,570,000
VivoTab Smart ME400CL6410.11,899,000
VivoTab TF810C6411.63,300,000
Axtrom
Axpad 7I0287460,000
Axpad 8P0188655,000
Axpad V187350,000
Dimo
Dimo 50047165,000
DIMO 70047190,000
DIMO 90089.7620,000
Dimo 900 Plus89.7900,000
Energy
Multimedia Color Book 2074 Rubber Black07300,000
Sistem Color eReader C4+ Touch Titanium44.3270,000
Sistem Color eReader C7+ Touch Titanium47340,000
Sistem Energy E-ink eReader 116226660,000
Sistem Energy Tablet i828 HD88750,000
Sistem Multimedia Color Book 3074 Touch07350,000
Sistem Tablet i10169.71,000,000
Sistem Tablet s7 Dark Iron87540,000
Sistem Tablet s7 Deep Black47460,000
GS-Pad
GSP-X787400,000
GSP-X888540,000
GSP-X8 Plus168770,000
Huawei
Huawei MediaPad X1 7.01671,020,000
Keyboard Dock00275,000
MediaPad 10 FHD810.11,050,000
MediaPad 10 FHD (2)1610.11,140,000
MediaPad 10 Link1610.1900,000
MediaPad 7 Lite87555,000
MediaPad 7 Vogue 3G87680,000
MediaPad FHD WiFi + 3G8101,250,000
Hyundai
Cute X77640,000
HY731 Wi-Fi87450,000
Lotus TS3 II turbo plus Wi-Fi+3G87970,000
Lotus TS3 II Wi-Fi+3G87535,000
P700 3G87579,000
Play X169.71,000,000
Rock X168719,000
T10 3G New1610.11,025,000
T10 Wi-Fi + 3G1610.11,025,000
T7 Wi-Fi87589,000
T7s 3G167950,000
TB1000 Wi-Fi + 3G49.1810,000
TB1000 Wi-Fi + 3G Turbu810.1950,000
TS1 Wi-Fi 4GB47260,000
Innovel
Innovel I701S47360,000
Innovel i702B47430,000
Innovel i703W87455,000
Innovel I801B88650,000
Innovel I971W169850,000
Innovel I972S89.7860,000
Jetway
Alfar 70687655,000
Alfar 78087369,000
Lenovo
Ideapad A1167750,000
Ideapad A1000-T47420,000
Ideapad A2107A167550,000
Ideapad A2107A (2)167550,000
Ideapad A2107A (3)167550,000
Ideapad S2109A89.71,000,000
Lenovo A3500167605,949
Lenovo ideapad A330087458,556
Lenovo ideapad S5000167709,670
Lenovo ideapad S60001610922,571
Lenovo YOGA B60001610955,325
LenovoideapadA3000167676,916
Tablet Lenovo YOGA B80008101,048,128
MSI
WindPad 110W 3G810.11,380,000
WindPad Enjoy871,000,000
WindPad Enjoy 10 plus810.11,050,000
Marshal
ME-700A47350,000
ME-700B47400,000
ME-70287235,000
Microsoft
Surface Pro12810.64,050,000
Surface Pro (2)6410.64,220,000
Surface RT3210.62,650,000
Surface RT (2)1610.62,300,000
Surface RT + Keyboard3210.63,200,000
Surface RT + Keyboard (2)6410.63,000,000
Other Tablets
Arnova 7 B G387400,000
Arnova 7 f G387410,000
COBY MID703547280,000
COBY MID974189.7700,000
Daya A30087415,000
Dell Streak 7167600,000
Fujitsu Stylistic M5323210.11,370,000
Fujitsu Stylistic Q5506210.12,000,000
GLX Tab Jet47500,000
HP Slate 7 2800 Tablet Wi-Fi 16GB167725,000
HP Slate 7 2800 Tablet Wi-Fi 8GB87610,000
HTC Jetstream3210.11,570,000
MID M715AS47510,000
Motorola Xoom 2 MZ6161610.11,000,000
SmartTouch Life47290,000
vodafone smart tab S7 3G47359,000
Prestigio
MultiPad 10.1 Ultimate 3G1610.11,100,000
MultiPad 10.1 Ultimate Duo1610.1980,000
MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G88784,000
MultiPad 7.0 Prime Duo167710,000
MultiPad 7.0 Prime Plus47458,000
MultiPad 8.0 Pro Duo88780,000
Samsung
Galaxy Note 10.1 2014 Edition 3G Tablet1610.11,840,000
Galaxy Note 10.1 N8000 16GB1610.11,355,000
Galaxy Note 10.1 N8000 32GB3210.11,549,000
Galaxy Note 10.1 N8000 64GB6410.11,700,000
Galaxy Note 2014 Edition3210.12,050,000
Galaxy Note 2014 Edition (2)1610.11,850,000
Galaxy Note 8 N51001681,140,000
Galaxy Note 8 N51101681,040,000
Galaxy Tab 2 P310087800,000
Galaxy Tab 3 P320087769,000
Galaxy Tab 3 P3200 (2)167900,000
Galaxy Tab 3 P52001610.11,150,000
Galaxy Tab A 9.7 4G169.71,460,000
Galaxy Tab A 9.7 4G (2)169.71,200,000
Galaxy Tab S2 8.0 LTE3281,450,000
Galaxy Tab S2 9.7 LTE329.71,800,000
Samsung Galaxy Note 2014 - P6011610.11,760,000
Samsung Galaxy Note 2014 - P601 (2)3210.11,920,000
Samsung Galaxy Note N80001610.11,480,000
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T311168850,000
Samsung Galaxy Tab 3-GT-P52001610.11,130,000
Samsung Galaxy Tab 3-SM-T211167930,000
Samsung Galaxy Tab 3-SM-T211 (2)87750,000
Samsung Galaxy Tab 4167660,000
Samsung Galaxy Tab 4 (2)1610.1920,000
Samsung Galaxy Tab 4 3G167710,000
Samsung Galaxy Tab 4 3G (2)168700,000
Samsung Galaxy Tab 4 3G (3)168870,000
Samsung Galaxy Tab S1610.51,490,000
Samsung Galaxy Tab S 8.4 - SM T805168.41,650,000
Samsung Galaxy Tab S 8.4 - T705168.41,180,000
Samsung NOTE 3 N5100168990,000
Samsung NOTE3 P6011610.11,654,236
Samsung TAB3 P52001610.11,100,000
Samsung TAB3 T11187622,000
Samsung TAB3 T211167906,194
Samsung TAB3 T211 (2)167906,194
Samsung TAB3 T3111681,015,374
Tablet Samsung Galaxy NOTE3 P60132101,794,792
Tablet Samsung NOTE3 N51201681,265,004
Sony
Sony Xperia Z3 Tablet Compact1681,750,000
Xperia Tablet S169.41,220,000
Xperia Tablet S (2)169.41,220,000
Xperia Tablet S (3)169.41,220,000
Xperia Tablet Z 32GB3210.11,040,000
Xperia Z2 tablet1610.12,200,000
ViewSonic
Ideapad A3000167559,000
VB100a Pro1610.1950,000
VB73787720,000
Viewpad 70N Pro167450,000
Viewpad VB7187430,000
Viewpad VB71 (2)87430,000
WinTouch
Wintouch Q73 3G47315,000
Wintouch Q75s 4GB47235,000
Wintouch Q96 wi-fi169.7629,000
Xpad
XPAD Mini Wi-Fi87.8579,000
XPAD X722 Wi-Fi47420,000
نام محصول قیمت
انواع آبزیان منجمد (ماهی و میگو )- غیر بسته بندی
بچه شیر منجمد23,000
تیلا پیلا فیله شده ( سایز L )17,000
تیلا پیلا فیله شده (سایز M)18,000
حسون منجمد ( سایز L )5,500
حسون منجمد ( سایز M )4,500
حلوا سیاه ( سایز L )21,000
حلوا سیاه ( سایز M )19,500
حلوا سیاه ( سایز XL )22,000
راشکو منجمد ( سایزL و XL )28,000
رد کاد منجمد وارداتی ( سایز L )16,000
سارم منجمد صنعتی(سایز XL )8,000
سالمون منجمد وارداتی شکم خالی با سر و دم38,500
سرخو منجمد ( سایز L )19,000
سلطان ابراهیم منجمد (سایز L )7,000
سلطان ابراهیم منجمد (سایز M )6,000
سنگسر - سایر انواع(سایز L و M )12,000
سنگسر طلایی ( سایز L )14,000
شوریده داخلی ( سایز L )19,000
شوریده داخلی ( سایز M )18,000
شوریده داخلی ( سایز XL )21,500
شوریده وارداتی شکم خالی ( سایز L )13,500
شیر منجمد با سر و دم26,000
شیر منجمد شکم خالی ، بدون سر و دم25,000
طلال منجمد ( سایز L )6,500
میش ( شکم خالی )17,000
میگوی دریایی با سر منجمد ( سایز 50-40)34,000
میگوی دریایی با سر منجمد (سایز 40-30 )38,000
میگوی دریایی با سر منجمد (سایز 60-51)31,000
هامور منجمد ( سایز XL )18,000
هوکی فیله شده بدون استخوان با پوست ( سایز L و XL12,500
هوکی منجمد وارداتی شکم خالی ( سایز L و XL )13,000
کتر دم سبز منجمد15,000
کفشک ( سایز L )15,500
کفشک ( سایز XL )16,500
گیش معمولی( سایز L )11,000
گیش مقوایی ( سایز L )13,000
انواع برنج ایرانی
برنج طارم دم سیاه11,000
برنج طارم هاشمی10,600
برنج طبیعت5,200
برنج عنبر بو5,300
برنج فجر7,700
برنج قهوه ای طارم سنگی فریدون‌کنار11,800
برنج قهوه ای طارم محلی فریدون‌کنار11,800
برنج محسن5,000
برنج ندا6,500
برنج کامفیروز اصل11,000
انواع برنج وارداتی
آرژانتین2,600
اروگوئه2,600
انواع پاکستانی2,700
برنج تایلندی هومالی4,000
تایلندی2,350
دانه بلند 1121 - هندی3,950
سایر انواع هندی2,800
وارداتی - دانه بلند 1121 - هندی برندهای (محسن- مژد4,500
وارداتی - دانه بلند 1121- هندی برندهای (آشپزباشی،4,100
وارداتی - دانه بلند 1121- هندی سایر برندها4,100
وارداتی با برند بره نشان3,500
انواع روغن خوراکی
روغن جامد غنچه (5Kg)20,000
روغن جامد لادن (5Kg)20,000
روغن جامد لادن طلایی (2.7Kg)12,000
روغن جامد لادن طلایی (4.5Kg)19,300
روغن جامد لادن طلایی زعفرانی (1800gr)11,000
روغن جامد لادن طلایی زعفرانی رویال 690 گرمی4,400
روغن مایع آفتاب گردان غنچه 3 لیتری4,700
روغن مایع آفتابگردان فامیلا (810gr)4,900
روغن مایع آفتابگردان لادن طلایی (1.350Kg)7,200
روغن مایع آفتابگردان لادن طلایی (810gr)4,500
روغن مایع سرخ کردنی بهار (1.350Kg)6,600
روغن مایع سرخ کردنی بهار (2.250Kg)11,800
روغن مایع سرخ کردنی فامیلا (810gr)4,100
روغن مایع سرخ کردنی لادن طلایی (810gr)4,800
روغن مایع مخلوط غنچه (675gr)2,900
روغن مایع مخلوط غنچه (810gr)3,800
روغن مایع پخت و پز و سالاد لادن (1.350Kg)6,700
روغن مایع پخت و پز و سالاد لادن (810gr)4,500
روغن مایع کانولا چین چین (810gr)4,900
روغن گیاهی خالص 150 گرمی طعم زعفرانی لادن طلایی1,150
انواع ماهیان تازه جنوب
بچه شیر با سر و دم ( بالای 1500 گرم )25,000
بیاح8,000
حلوا سیاه (بالای 700گرم)22,000
حلوا سیاه (بین 300تا 700 گرم)21,000
راشگو ( بالای 3000 گرم )29,000
زیبا (بالای 3000 گرم)7,000
زیبا (بین 2000 تا 3000 گرم)9,000
سارم (بین 1000 تا 3000 گرم)7,500
سارم (بین 3000 تا 5000 گرم)6,500
سرخو18,000
سنگسر سایر انواع15,000
سنگسر طلایی (بالای 1000 گرم)17,000
سنگسر طلایی (بین 700 تا 1000 گرم)16,000
سکن با سر و دم15,800
شانک17,000
شوریده21,000
شیر خلیج فارس با سر و دم27,000
شیر خلیج فارس بدون سر و دم29,500
طوطی ماهی15,000
عروس (بالای 700 گرم)9,000
قباد19,500
میش شکم خالی(بین 3000 تا 6000 گرم )18,000
کتر دم سبز با سر و دم (بالای 3000 گرم )17,000
کتر دم سبز با سر و دم (بین 1000 تا 3000 گرم)15,000
کتر دم سیاه با سر و دم (بین 1000 تا 3000 گرم )12,000
کتر دم سیاه با سر و دم(بالای 3000 گرم )13,500
کتو4,500
کفشک (بالای 1000 گرم)16,500
کفشک (بین 700 تا 1000 گرم)15,500
گیش (بین 3000 تا 5000 گرم)10,000
گیش(بین 1000 تا 3000 گرم)13,000
انواع ماهیان تازه پرورشی
آمور (کپور علفخوار، سفید پرورشی) (1200 تا 1500 گرم13,000
آمور (کپور علفخوار، سفید پرورشی) (بالای 1500 گرم)16,000
بیگ هد ( کپور سر کنده ) ( 15000 تا 2000 گرم )8,200
بیگ هد (کپور سر کنده) ( 2000 تا3000 گرم)5,800
بیگ هد (کپور سر کنده) ( بیشتر از 3000 گرم)8,200
فیتوفاگ (کپور نقره ای، آزاد پرورشی) ( 800 تا 10007,000
فیتوفاگ (کپور نقره ای، آزاد پرورشی) ( بالای 1500 گ9,000
فیتوفاگ (کپور نقره ای، آزاد پرورشی) (1000 تا 1500)7,000
قزل آلای رنگین کمان ( 200تا 400 گرم)15,000
قزل آلای رنگین کمان (بین 400 تا 600 گرم)16,800
میگوی پرورشی23,000
کپور پرورشی ( 1000 تا 1500 گرم)8,500
ماهیان تازه دریای شمال
اردک ماهی20,000
سفید دریایی ( 500 تا 700 گرم )16,000
سفید دریایی ( 700 تا 900 گرم )19,000
سفید دریایی ( بالای 900 گرم )22,000
سوف ( 400 تا 800 گرم )17,000
سوف ( بالای 800 گرم )22,000
سیم5,500
کفال ( 300 تا 600 گرم )14,000
کفال ( 600 تا 900 گرم )18,500
کفال ( بالای 900 گرم )21,500
کیلکا3,800
گوشت و آلایش خوراکی مرغ
بازوی کبابی9,700
بازوی کبابی زعفرانی9,700
بال کبابی زعفرانی - بدون نوک بال8,400
بال کبابی ساده - بدون نوک بال8,400
جوجه چینی ( شنیسل فیله )14,000
جوجه کباب با استخوان زعفرانی11,900
جوجه کباب با استخوان ساده11,900
جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی زعفرانی14,900
جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی ساده14,900
جگر مرغ4,400
دل مرغ پاک کرده7,000
ران مرغ با پوست بدون دنبالچه، چربی و سرساق8,100
ران مرغ بدون پوست، دنبالچه، چربی و سرساق9,600
ران و سینه با پوست بدون دنبالچه، شش، گردن و بال8,800
ران و سینه بدون پوست، دنبالچه، شش، گردن و بال10,100
ساق مرغ با پوست و بدون سرساق10,500
ساق مرغ بدون پوست و سرساق11,550
سنگدان مرغ4,400
سینه مرغ با پوست، بدون شش، گردن و بال9,800
سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن و بال10,500
سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن، بال و بازو10,600
سینه مرغ سوخاری8,700
شنیسل با آرد12,000
شنیسل بدون آرد13,600
فیله مرغ15,300
فیله مرغ زعفرانی15,300
مخلوط بال و بازو کبابی زعفرانی9,100
مخلوط بال و بازو کبابی ساده9,100
مرغ خرد شده 4 تا 8 تکه بدون دنبالچه، شش، گردن و با8,400
مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی6,400
مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی پاک شده6,400
مرغ کامل تازه بسته بندی کیسه ای6,400
مرغ کنتاکی8,700
مغز ران با پوست ( بدون استخوان کعب ران )10,700
مغز ران بدون پوست ( بدون استخوان کعب ران )11,400
پاچینی 10 عددی مرغ8,700
پای مرغ پاک شده2,000
گردن مرغ بدون پوست2,900
نوع کاغذ اندازه گرماژ واحد قیمت
انواع دیگر کاغذ
 کاغذ پشت چسب دار70*50----3,350
 کاغذ کاربن لس (NCR)60*90-بند96,000
 کاغذ کاربن لس (NCR)70*100-بند116,000
کاغذ کرافت140127کیلو گرم2,100
مقوای پشت طوسی
مقوای پشت طوسی100*70230کیلو گرم3,400
مقوای پشت طوسی100*70250کیلو گرم3,400
مقوای پشت طوسی100*70280کیلو گرم3,400
مقوای پشت طوسی100*70300کیلو گرم3,400
مقوای پشت طوسی100*70350کیلو گرم3,400
مقوای پشت طوسی90*60280کیلو گرم3,400
مقوای پشت طوسی90*60300کیلو گرم3,400
کاغذ A4-A5
کاغذ A4 - A5A380بسته23,000
کاغذ A4 - A5A380بسته23,000
کاغذ A4 - A5A480بسته10,500
کاغذ A4 - A5A480بسته10,500
کاغذ A4 - A5A480بسته11,800
کاغذ A4 - A5A480بسته10,500
کاغذ A4 - A5A480بسته10,100
کاغذ A4 - A5A480بسته10,000
کاغذ A4 - A5A480بسته10,400
کاغذ A4 - A5A480بسته13,000
کاغذ A4 - A5A480بسته10,500
کاغذ A4 - A5A480بسته8,700
کاغذ A4 - A5A580بسته5,400
کاغذ تحریر
کاغذ تحریر100*70100بند121,000
کاغذ تحریر100*70100بند105,000
کاغذ تحریر100*7070بند83,000
 کاغذ تحریر100*7070بند72,500
کاغذ تحریر100*7080بند90,000
کاغذ تحریر100*7080بند91,000
کاغذ تحریر100*7080بند77,500
کاغذ تحریر90*60100بند94,000
کاغذ تحریر90*60100بند89,000
کاغذ تحریر90*6070بند77,000
 کاغذ تحریر90*6070بند58,500
کاغذ تحریر90*6080بند82,500
کاغذ تحریر90*6080بند83,000
کاغذ تحریر90*6080بند69,500
کاغذ گلاسه
کاغذ گلاسه براق100*70200کیلو گرم3,450
کاغذ گلاسه براق100*70250کیلو گرم3,350
 کاغذ گلاسه براق100*7080کیلو گرم3,100
کاغذ گلاسه براق90*60200کیلو گرم3,350
کاغذ گلاسه براق90*60250کیلو گرم3,350
کاغذ گلاسه براق90*6090کیلو گرم3,450
 کاغذ گلاسه مات100*70300کیلو گرم3,100
کاغذ گلاسه مات90*60200کیلو گرم3,200
 کاغذ گلاسه مات90*60250کیلو گرم3,100
 کاغذ گلاسه مات90*60300کیلو گرم3,100
نام شاخصارزشبیشترینکمترینتغییرزمان
شاخص كل 81341.6 0.63 81344.3 80965.3 ۱۷ آذر
شاخص كل (هم وزن) 16182.4 0.38 16203.3 16147.3 ۱۷ آذر
شاخص كل فرابورس 862.7 1.23 862.2 854.9 ۱۷ آذر
بازار اول فرابورس 173.8 0.22 174.2 173.7 ۱۷ آذر
بازار دوم فرابورس 409.5 1.58 408.7 405.1 ۱۷ آذر
شاخص بازار اول 58004.8 0.83 58005.1 57625.2 ۱۷ آذر
شاخص بازار دوم 171603.4 0.23 171852.2 171444.6 ۱۷ آذر
شاخص 30 شركت بزرگ 3340.3 0.79 3340.2 3316.7 ۱۷ آذر
شاخص 50 شركت برتر 3201.2 0.69 3201.1 3185.4 ۱۷ آذر
شاخص قیمت 50 شركت 157166.5 0.92 157030 156335.5 ۱۷ آذر
شاخص قیمت (هم وزن) 12888.9 0.38 12905.5 12860.9 ۱۷ آذر
شاخص قیمت(وزنی-ارزشی) 28677.8 0.63 28679.1 28545.2 ۱۷ آذر
قیمت و بازده نقدی 325305 0.68 325305 325305 ۱۷ آذر
شاخص آزاد شناور 90310.2 0.63 90315.4 89856.5 ۱۷ آذر
شاخص صنعت 68634.9 0.71 68635.1 68313.6 ۱۷ آذر
فرآورده های نفتی 203084.5 0.36 203658.6 202970.1 ۱۷ آذر
خودرو و ساخت قطعات 19193.5 2.06 19192.9 19003 ۱۷ آذر
بانكها و موسسات اعتباری 702 0.08 702.6 702.2 ۱۷ آذر
واسطه گری های مالی و پولی 151507 0.16 151556.2 151375 ۱۷ آذر
سایر واسطه گری های مالی 2386.4 1.35 2387.7 2365.5 ۱۷ آذر
بیمه و بازنشستگی 5205.4 1.4 5205.1 5162.8 ۱۷ آذر
سرمایه گذاری ها 1862 0.75 1862.2 1852 ۱۷ آذر
مخابرات 855.7 0.24 857.8 855.9 ۱۷ آذر
غذایی و آشامیدنی 3695.7 0.21 3702.6 3695.6 ۱۷ آذر
قند و شكر 5468.6 1.71 5563 5475.9 ۱۷ آذر
زراعت و خدمات وابسته 8073.4 0.01 8075.2 8072.1 ۱۷ آذر
فرآورده های دارویی 9491 0.13 9512.1 9496.7 ۱۷ آذر
پیمانكاری صنعتی 919.7 0 919.7 919.7 ۷ خرداد
خدمات فنی مهندسی 843 0.01 843.1 843.1 ۱۶ آذر
كاشی و سرامیك 2092.4 1.87 2094.8 2080 ۱۷ آذر
چند رشته ای صنعتی 7477.4 1.02 7481.3 7403 ۱۷ آذر
ابزار پزشکی و اندازه گیری 10244.3 0 0 0 ۲ آذر
فلزات اساسی 35008.4 1.55 35008.5 34387.1 ۱۷ آذر
محصولات فلزی 40561 0.19 40639 40567.5 ۱۷ آذر
انبوه سازی 803.5 1.21 813.3 804.4 ۱۷ آذر
سیمان، آهك و گچ 753.1 0.44 753.2 749.8 ۱۷ آذر
حمل و نقل و ارتباطات 4197.4 0.26 4203.5 4185.4 ۱۷ آذر
دستگاه ها و وسایل ارتباطی 2984.5 0.89 2985.5 2958.4 ۱۷ آذر
سایر تجهیزات حمل و نقل 1125.2 0 1125.2 1125.2 ۷ خرداد
کانی های فلزی 15061.2 3.8 15063 14668.7 ۱۷ آذر
کانی های غیرفلزی 2431.2 0.71 2446.5 2432.9 ۱۷ آذر
استخراج سایر معادن 7112.8 0.69 7136.7 7026.2 ۱۷ آذر
استخراج نفت و گاز 762.7 2.43 769.4 763 ۱۷ آذر
استخراج ذغال سنگ 1274.5 0.76 1275.2 1264.9 ۱۷ آذر
محصولات كاغذی 10176.9 1.43 10224.1 10037.7 ۱۷ آذر
لاستیك و پلاستیك 21019.4 0.26 20987.6 20954.4 ۱۷ آذر
رایانه 9041.2 0.22 9064.7 9030.1 ۱۷ آذر
ماشین آلات 16543.8 1.28 16604 16415.5 ۱۷ آذر
دستگاه های برقی 532139.9 0.19 533173 531581.6 ۱۷ آذر
منسوجات 1536.3 0.01 1536.6 1536.6 ۱۷ آذر
مبلمان و مصنوعات دیگر 272.7 0 272.7 272.7 ۷ خرداد
محصولات چوبی 46218.5 2.21 46218.5 45217.9 ۱۸ آبان
دباغی و پرداخت چرم 1476.8 0 1476.7 1476.7 ۱۴ آذر
انتشار، چاپ و تكثیر 120302.6 0.16 120115.5 120012.5 ۱۷ آذر
محصول قیمت بازار قیمت کارخانه
ایران خودرو
دانگ فنگ H30 Cross اتوماتیک51,000,00045,300,000
دنا با موتور EF745,000,00042,549,000
رانا LX33,800,00033,389,000
رنو تندر E239,000,00037,441,000
رنو تندر اتوماتیک E247,100,00047,352,000
رنو تندر پیکاپ . کد 5640537,300,00035,465,000
رنو کپچر116,000,000105,156,000
رنو کپچر 2017125,000,000109,900,000
سمند EF7 ( مالتی پلکس ) . کد 2921132,000,00030,243,000
سمند EF7 . دوگانه سوز - کد 2911033,300,00032,340,000
سمند EF7 . کد 2921231,800,00030,130,000
سمند LX . کد 2934031,300,00030,290,000
سمند SE . کد 5731028,300,00027,594,000
سمند سورن ELX توربو . کد 5820141,100,00037,948,000
سمند سورن ELX سال . کد 5751138,500,00036,901,000
سوزوکی ویتارا اتومات کلاس 9139,000,000135,388,000
مینی‌بوس آرین115,000,000119,600,000
هایما اس 7 ( S7 ) . فول اتوماتیک84,700,00079,048,000
هایما اس 7 ( S7 ) . فول دنده‌ای76,500,00072,048,000
وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 1640125,200,00025,258,000
وانت پیکاپ بنزینی دوکابین فوتون90,000,00088,500,000
وانت پیکاپ دیزلی دوکابین فوتون89,000,000-
ون وانا83,000,00085,890,000
پژو 206 . تیپ 2 . کد 2602833,800,00032,666,000
پژو 206 . تیپ 5 . کد 2681538,300,00036,848,000
پژو 206 صندوقدار V8 . کد 2743038,500,00037,388,000
پژو 207 جدید47,500,00041,920,000
پژو GLX 405 . کد 2563430,600,00029,038,000
پژو GLX 405 دوگانه سوز . کد 2722232,000,00030,806,000
پژو SLX 405 . کد 2200932,600,00030,873,000
پژو پارس ELX . کد 2100242,300,00039,093,000
پژو پارس LX . کد 2851240,400,00037,468,200
پژو پارس LX . کد 28513 / مالتی پلکس40,600,00037,468,200
پژو پارس اتوماتیک . ELX50,000,00045,330,000
پژو پارس سال . دوگانه سوز . کد 2831439,000,00036,770,000
پژو پارس سال . دوگانه سوز . کد 2831639,000,00036,925,000
پژو پارس سال . کد 2822836,800,00035,484,000
پژو پارس سال . کد 2822937,300,00035,652,000
پژو پارس سال . کد 2823037,200,00035,764,000
پژو پارس سال . کد 2823237,000,00035,484,000
راین
راین V535,300,00037,000,000
ولیکس C30 دنده ای47,000,00051,000,000
ولیکس C30 اتوماتیک52,000,00054,500,000
سایپا
آریو 1500 ( دنده دستی )44,000,00046,490,000
آریو 1600 ( اتوماتیک )52,500,00054,610,000
تیبا 2 - هاچ بک EX ( تنوع رنگ )27,700,00027,606,000
تیبا 2 - هاچ بک EX ( سفید )27,500,00027,346,000
تیبا 2 - هاچ بک SX ( تنوع رنگ )26,800,000-
تیبا 2 - هاچ بک SX ( سفید )27,000,00027,346,000
تیبا SX ( تنوع رنگ )24,900,00025,116,000
تیبا SX ( رنگ سفید )24,700,00024,856,000
تیبا SX . دوگانه‌سوز ( تنوع رنگ )26,900,00025,860,000
تیبا SX . دوگانه‌سوز ( سفید )26,800,00025,600,000
زوتی - Z30055,000,00076,650,000
ساینا EX (تنوع رنگ)28,100,00028,036,000
ساینا EX (سفید)28,000,00027,776,000
ساینا SX27,100,00026,850,000
سایپا 111 SE ( تنوع رنگ )21,300,00021,186,000
سایپا 111 SE ( سفید )21,100,00020,926,000
سایپا 132 SE ( تنوع رنگ )21,300,000-
سایپا 132 SE ( سفید )21,100,00020,596,000
سایپا 151 SE18,300,00018,696,000
سایپا SE 131 ( تنوع رنگ )21,000,00020,930,000
سایپا SE 131 ( سفید )20,900,00020,696,000
سایپا SE 131 . پایه گازسوز ( تنوع رنگ )23,100,00022,200,000
سایپا SE 131 . پایه گازسوز ( سفید )22,900,00021,850,000
وانت زامیاد 2432,500,00031,698,000
وانت زامیاد 24 دیزل36,600,00036,950,000
وانت زامیاد 24 گازسوز34,300,00034,420,000
وانت پادرا انژکتوری PE640,000,00042,700,000
چانگان CS35 (مونتاژ) - اتوماتیک66,000,00064,026,000
چانگان CS35 (مونتاژ) - دنده‌ای56,000,00056,000,000
کیا سراتو 1600 - دنده ای75,400,00075,826,000
کیا سراتو 2000 - اتوماتیک89,000,00090,966,000
مدیران خودرو
MVM 110 S / لاکچری30,500,00033,064,000
MVM 110 S / کامفورت28,500,00030,954,000
MVM 315 صندوقدار42,200,00044,079,000
MVM 315 هاچ بک42,200,00044,079,000
MVM 315 هاچ‌بک . اسپورت44,200,00046,189,000
MVM 315 هاچ‌بک . اسپورت لاکچری45,200,00047,200,000
MVM 550 اتوماتیک59,500,00061,218,000
MVM 550 اتوماتیک - لاکچری60,400,00062,248,000
MVM 550 دنده ای53,500,00053,462,000
آریزو 5 - Excellent73,500,00074,551,000
آریزو 5 - Luxury68,000,00069,401,000
ام وی ام X33 S74,000,00074,889,000
ام وی ام X33 S اسپورت76,000,00076,889,000
تیگو 5 / Excellent93,000,00097,446,000
تیگو 5 / Excellent SPORT95,000,00099,300,000
تیگو 5 / Luxury85,000,00092,296,000
تیگو 5 / Luxury SPORT90,000,00094,150,000
تیگو _ X33 اتومات68,000,00073,660,000
تیگو _ X33 دنده‌ای64,000,00066,460,000
پارس خودرو
برلیانس H220 اتوماتیک46,000,00044,400,000
برلیانس H220 دنده‌ای40,000,00038,950,000
برلیانس H230 اتوماتیک46,000,00044,400,000
برلیانس H230 دنده‌ای40,000,00038,950,000
برلیانس H320 اتوماتیک53,500,00051,003,500
برلیانس H320 دنده‌ای48,000,00046,213,000
برلیانس H330 اتوماتیک57,000,00054,220,000
برلیانس H330 دنده‌ای49,000,00044,380,000
رنو تندر E2 (پارس خودرو)39,700,00037,440,000
رنو ساندرو - اتوماتیک52,700,00049,050,000
رنو ساندرو - دنده‌ای46,900,00043,050,000
رنو ساندرو استپ‌وی - اتوماتیک61,500,00052,550,000
رنو پارس تندر41,700,00039,500,000
ون هایس (برلیانس H2L)118,000,000121,200,000
پیکاپ ریچ دوکابین دو دف68,000,00068,658,000
کرمان خودرو
جک J5 اتوماتیک64,000,00062,900,000
جک J5 دنده ای54,500,00053,900,000
جک S5 اتوماتیک95,500,00093,900,000
جک S5 دنده ای83,500,00081,900,000
لیفان 82086,200,00091,000,000
لیفان X50 - اتوماتیک57,200,00055,900,000
لیفان X50 - دنده ای52,000,00048,900,000
لیفان X60 - اتوماتیک63,000,00064,100,000
لیفان X60 دنده ای52,000,000-
گروه بهمن
بسترن آسا B50F76,800,00076,890,000
لندمارک . وی 779,500,00080,630,000
مزدا3 . تیپ 4 صندوق دار122,500,000116,950,000
مینی بوس مکسوس120,000,000112,326,000
وانت مزدا 2000 تک‌کابین37,000,00037,050,000
وانت مزدا 2000 تک‌کابین گازسوز39,400,00039,120,000
وانت مزدا 2000 دوکابین39,850,00039,850,000
وانت مزدا 2000 دوکابین دوگانه‌سوز41,500,00041,820,000
وانت کارا 1700 - تک کابین26,800,00027,290,000
وانت کارا 1700 - دوکابین29,000,00029,890,000
وانت کارا 2000 - تک کابین34,090,00034,090,000
وانت کارا 2000 - دو کابین37,000,00037,090,000
وانت کاپرا دوکابین . دو دیفرانسیل70,000,00072,150,000
محصول قیمت بازار قیمت کارخانه
Alfa Romeo
آلفارومئو جولیتا . فول 2015161,000,000159,500,000
آلفارومئو جولیتا . فول 2016165,000,000171,000,000
آلفارومئو جولیتا . نیمه فول152,000,000-
آلفارومئو میتو . فول 2015135,000,000137,000,000
آلفارومئو میتو . نیمه فول123,000,000-
B.M.W
بی‌ام و X4 تیپ 28 (کیت M)400,000,000426,800,000
DS Automobiles
دی‌اس DS 6227,000,000218,900,000
دی‌اس DS6 مدل 2017237,000,000224,900,000
دی‌اس NEW DS 5207,000,000207,000,000
Honda
هوندا آکورد تیپ 2 - LXB198,000,000206,000,000
Hyundai
هیوندای I40 . استیشن واگن175,000,000187,458,000
Lexus
لکسوس CT200 H هیبریدی - فول 2015190,000,000189,000,000
لکسوس CT200 H هیبریدی - فول 2016207,000,000205,000,000
لکسوس ES 350 فول 2013405,000,000-
لکسوس GS250 - تیپ 2330,000,000289,000,000
لکسوس GS250 - تیپ 3352,000,000335,000,000
لکسوس GS250 فول - F Sport360,000,000339,000,000
لکسوس GS250 فول - Platinum318,000,000339,000,000
لکسوس IS250 فول - 6 سیلندر پرستیژ270,000,000275,000,000
لکسوس IS250 فول - F Sport290,000,000295,000,000
لکسوس LX 570 آفرود 20131,280,000,000-
لکسوس RX 350 . فول 2013500,000,000-
Mercedes-Benz
بنز E200 مدل 2015350,000,000304,000,000
بنز E250 فول مدل 2015390,000,000-
بنز E250 کروک630,000,000-
بنز E300 فول 2013430,000,000-
بنز S500 جدید . 4 نفره . فول 20152,800,000,0001,800,000,000
بنز S500 جدید کوپه . 4 نفره . فول 20153,000,000,000-
Mitsubishi
میتسوبیشی ASX 2015 - تیپ 4146,000,000166,000,000
میتسوبیشی اوتلندر 2016 . اتاق جدید206,000,000206,300,000
Opel
اوپل آسترا صندوقدار توربو 1.4153,000,000155,630,000
اوپل آسترا صندوقدار توربو 1.6163,000,000166,350,000
اوپل آسترا هاچ بک توربو 1.4150,000,000152,400,000
اوپل آسترا هاچ بک توربو 1.6160,000,000163,140,000
اوپل اینزیگنیا272,000,000273,000,000
اوپل کورسا اتوماتیک 201487,000,000-
اوپل کورسا اتوماتیک 201595,000,000-
Renault
رنو اسکالا 2000 تیپ E2 مدل 2016109,000,000117,000,000
رنو اسکالا 2000 تیپ E4 مدل 2016115,000,000129,500,000
رنو فلوئنس E2 مدل 2016113,000,000117,000,000
SsangYong
سانگ‌یانگ اکتیون . کامفورت115,000,000115,560,000
Volvo
ولوو XC60 R-Design262,000,000261,200,000
ولوو XC60 R-Design Plus306,000,000316,000,000
آلفارومئو - Alfa Romeo
آلفارومئو 4C . فول 2015550,000,000540,000,000
آلفارومئو 4C . فول 2016620,000,000580,000,000
آلفارومئو جولیتا . فول 2017176,000,000173,500,000
ام جی - MG Motor
ام جی 3 . فول 201672,000,000-
ام جی 6 . اتاق جدید 2016133,000,000137,000,000
ام جی GS مدل 2016160,000,000162,000,000
ام جی GT115,000,000115,000,000
اوپل - Opel
اوپل موکا160,000,000157,630,000
اوپل کورسا اتوماتیک 2016129,000,000129,000,000
اوپل کورسا دنده ای 201472,000,00095,500,000
بی ام و - B.M.W
بی‌ام و 220I کوپه270,000,000289,900,000
بی‌ام و 328 جی تی . مدل 2016380,000,000379,800,000
بی‌ام و 420 گرن کوپه ( لاکچری )370,000,000374,900,000
بی‌ام و 528I فول 2016440,000,000449,900,000
بی‌ام و I8 فول - 20151,000,000,000-
بی‌ام و I8 فول - 20161,200,000,000-
بی‌ام و X1 مدل 28I تیپ 1330,000,000329,900,000
بی‌ام و X1 مدل 28I تیپ 2336,000,000334,900,000
بی‌ام و X3 مدل 28I مدل 2016380,000,000389,900,000
بی‌ام و X3 مدل 28I مدل 2017400,000,000399,900,000
بی‌ام و X4 تیپ 28 فول 2016420,000,000416,900,000
بی‌ام و X4 تیپ 28 فول 2017435,000,000459,900,000
تویوتا - Toyota
تویوتا راو 4 نیوفیس 2016246,000,000243,000,000
تویوتا راو 4 نیوفیس 2016 / صندوق برقی252,000,000245,000,000
تویوتا لندکروز 6 سیلندر GXR فول630,000,000-
تویوتا هایس 2.7 سقف بلند ( های روف )200,000,000198,000,000
تویوتا هایلوکس 2016 / اتوماتیک اتاق جدید233,000,000185,000,000
تویوتا هایلوکس 2016 / دنده‌ای اتاق جدید195,000,000169,000,000
تویوتا پریوس 2016 - تک رادار بدون هداپ139,000,000139,500,000
تویوتا پریوس 2016 - فول کامل با هداپ148,000,000148,000,000
تویوتا پریوس 2017159,000,000-
تویوتا کرولا GLI فول 2016155,000,000-
تویوتا کرولا XLI X فول 2016148,000,000141,000,000
تویوتا کرولا XLI فول 2016146,000,000132,900,000
تویوتا کمری GL اسپشیال 2016180,000,000159,500,000
تویوتا کمری GLX اس اسپشیال 2016213,000,000195,000,000
تویوتا کمری GLX فول 2016210,000,000-
تویوتا کمری هیبرید XLE مدل 2016230,000,000-
تویوتا یاریس صندوقدار - 2016111,000,000109,900,000
تویوتا یاریس هاچ‌بک 2016112,000,000115,000,000
رنو - Renault
رنو اسکالا 1600 تیپ PE95,500,00099,500,000
رنو اسکالا 1600 فول 2016106,000,000110,000,000
رنو تلسیمان E2183,000,000165,000,000
رنو تلسیمان E3207,000,000185,000,000
رنو داستر تک دیفرانسیل 2016103,000,000108,000,000
رنو داستر دو دیفرانسیل مدل 2016112,000,000115,000,000
رنو داستر دو دیفرانسیل مدل 2017117,000,000119,000,000
رنو سفران 2.0 فول 2016130,000,000139,500,000
رنو سفران 2.0 نیمه‌فول 2016119,000,000124,500,000
رنو سفران 2.5 مدل 2016160,000,000189,000,000
رنو سیمبل PE مدل 201673,500,00075,500,000
رنو سیمبل SE مدل 201680,500,00083,500,000
رنو فلوئنس - دنده دستی 201689,000,00086,900,000
رنو فلوئنس - دنده دستی 201795,000,00093,000,000
رنو فلوئنس E4 مدل 2017132,500,000132,500,000
رنو کولئوس158,000,000165,000,000
سانگ یانگ - SsangYong
سانگ‌یانگ اکتیون . لاکچری137,000,000140,610,000
سانگ‌یانگ اکتیون . پرستیژ130,000,000136,795,000
سانگ‌یانگ تیولی ( اسپرت )110,000,00097,010,000
سانگ‌یانگ تیولی ( الیت )110,000,00097,010,000
سانگ‌یانگ تیولی 2017115,000,000102,460,000
سانگ‌یانگ کوراندو - اپتیموم123,000,000119,000,000
سانگ‌یانگ کوراندو - پریمیوم135,000,000139,084,000
لکسوس - Lexus
لکسوس ES 250 فول 2016332,000,000325,000,000
لکسوس NX200 T سه کلید311,000,000295,000,000
لکسوس NX200 T هفت کلید328,000,000335,000,000
لکسوس NX200 T هفت کلید - F اسپورت340,000,000-
لکسوس NX200 T هفت کلید - F اسپورت 2017365,000,000-
لکسوس NX300 H سه کلید307,000,000-
لکسوس NX300 H شش کلید323,000,000333,000,000
مازراتی - Maserati
مازراتی کواتروپورته 20151,900,000,000-
مازراتی گیبلی - کامل ترین آپشن 20151,850,000,000-
مرسدس بنز - Mercedes-Benz
بنز C200 فول - اتاق جدید 2015530,000,000-
بنز C200 فول - اتاق جدید 2016570,000,000-
بنز E200 مدل 2017520,000,000-
بنز E250 فول مدل 2016430,000,000405,000,000
میتسوبیشی - Mitsubishi
میتسوبیشی ASX 2015 - تیپ 2141,000,000146,800,000
میتسوبیشی اوتلندر 2017 . اتاق جدید210,000,000209,800,000
میتسوبیشی لنسر 1.8 - تیپ 4 مدل 2016131,000,000127,800,000
میتسوبیشی لنسر 1.8 - تیپ 4 مدل 2017139,000,000132,800,000
میتسوبیشی میراژ 201668,000,00071,300,000
میتسوبیشی میراژ 201779,000,00078,800,000
نیسان - Nissan
نیسان جوک - اسکای پک 2016124,000,000124,000,000
نیسان جوک - پلاتینیوم 2016139,000,000139,000,000
هوندا - Honda
هوندا CRV تیپ EX217,000,000234,000,000
هوندا CRV تیپ EXL221,000,000239,900,000
هوندا CRV تیپ Touring230,000,000258,600,000
هوندا آکورد تیپ 3 - EXA200,000,000223,000,000
هوندا آکورد تیپ 4 - EXB210,000,000224,000,000
هوندا سیویک فول 2017161,000,000-
هیوندای - Hyundai
سوناتا LF . بدون پاناروما . نیمه فول149,000,000-
هیوندای I20 تیپ 688,500,00084,409,000
هیوندای I40 . صندوقدار174,000,000173,334,000
هیوندای النترا 2.0 نیوفیس فول 2017140,000,000-
هیوندای النترا دو ایربگ - 2016128,000,000-
هیوندای النترا فول 2016136,000,000-
هیوندای النترا فول 2016 با کیت جدید139,000,000-
هیوندای اکسنت 2017 فول / Blue113,000,000-
هیوندای اکسنت فول 2016105,000,000106,132,000
هیوندای اکسنت فول 2017110,000,000-
هیوندای اکسنت نیمه فول93,800,000-
هیوندای توسان 2016 - دوایربگ دو دف نیوفیس160,000,000-
هیوندای توسان 2016 - فول نیوفیس + اتوپارک189,000,000-
هیوندای توسان 2016 - فول نیوفیس/ تک دف176,000,000178,762,000
هیوندای توسان 2017 - فول نیوفیس184,000,000-
هیوندای توسان 2017 - فول نیوفیس + اتوپارک192,000,000-
هیوندای توسان نیوفیس / دو ایربگ . سقف فلز149,000,000-
هیوندای سانتافه DM . دوایربگ نیوفیس . 2017200,000,000-
هیوندای سانتافه DM . فول . اتوپارک 2016207,000,000-
هیوندای سانتافه DM . فول نیوفیس . 2016200,000,000-
هیوندای سانتافه DM . فول نیوفیس . اتوپارک 2016215,000,000213,438,000
هیوندای سانتافه DM . فول نیوفیس . اتوپارک 2017229,000,000-
هیوندای سوناتا LF . فول کامل با رادار 2016177,000,000184,140,000
هیوندای سوناتا LF . فول کامل با رادار 2017187,000,000-
هیوندای سوناتا LF . فول کامل با رادار 2015163,000,000179,878,000
هیوندای ولستر . 6 ایربگ 2016123,000,000124,507,000
ولوو - Volvo
ولوو C70 کروک220,000,000-
ولوو V40 R-Design230,000,000259,300,000
ولوو XC90 - Inscription550,000,000525,000,000
ولوو XC90 - Inscription مدل 2017620,000,000575,000,000
ولوو XC90 - Momentum520,000,000475,000,000
ولوو XC90 - R-Design مدل 2017580,000,000500,000,000
پورشه - Porsche
پورشه باکستر 2.0 مدل 2017560,000,000-
پورشه باکستر S مدل 2017750,000,000-
پورشه ماکان 2.0 توربو فول 2017650,000,000-
پورشه ماکان 2.0 فول 2017550,000,000-
کیا موتورز - Kia Motors
کیا اسپورتیج فول 2016173,000,000176,603,000
کیا اسپورتیج فول 2017 نیوفیس179,000,000-
کیا اسپورتیج لوآپشن 2016155,000,000-
کیا اپتیما JF دو ایربگ 2016 - اتاق جدید160,000,000-
کیا اپتیما JF فول 2016 - اتاق جدید175,000,000-
کیا اپتیما JF فول 2016 - اتاق جدید GT184,000,000182,000,000
کیا اپتیما JF فول 2017 - اتاق جدید GT190,000,000-
کیا اپتیما JF فول 2017 - اتاق جدید GT + رادار198,000,000-
کیا اپتیما TF فول 2016170,000,000171,142,000
کیا ریو صندوقدار 2016107,000,000105,027,000
کیا ریو هاچ بک - دو ایربگ 2016100,000,000-
کیا ریو هاچ بک - فول 2016108,000,000105,050,000
کیا سراتو 2.0 - فول نیوفیس 2016138,000,000135,345,000
کیا سراتو 2.0 - فول نیوفیس 2017145,000,000-
کیا سراتو 2.0 - فول کامل 2016134,000,000135,345,000
کیا سراتو 2.0 - لوآپشن 2017130,000,000-
کیا سراتو کوپه 2.0 - 2016134,000,000135,337,000
کیا سورنتو اتاق جدید 2.4 فول 2016 + اتوپارک230,000,000230,259,000
کیا سورنتو اتاق جدید 2.4 فول 2017 + اتوپارک240,000,000-
کیا پیکانتو 201671,000,00075,197,000
کیا کارنز 2016155,000,000157,043,000
نوع و اندازه شاخه وزن قیمت
تسمه
هر کیلو تسمه 20x512 متری21,500
هر کیلو تسمه 25x512 متری-1,500
هر کیلو تسمه 30x512 متری-1,500
هر کیلو تسمه 40x512 متری-1,500
هر کیلو تسمه 50x512 متری-1,500
تیر آهن
هر شاخه تیرآهن 1212 متری122236,000
هر شاخه تیرآهن 1412 متری155297,000
هر شاخه تیرآهن 1612 متری195361,000
هر شاخه تیرآهن 1812 متری225432,000
هر شاخه تیرآهن 2012 متری276655,000
هر شاخه تیرآهن 2212 متری315745,000
هر شاخه تیرآهن 2412 متری369875,000
هر شاخه تیرآهن 2712 متری4341,039,000
هر شاخه تیرآهن 3012 متری5001,230,000
صفحه ستون
هر کیلو ورق 10برش خورده-2,210
هر کیلو ورق 12برش خورده-2,220
هر کیلو ورق 15برش خورده-2,200
هر کیلو ورق 20برش خورده-2,250
هر کیلو ورق 25برش خورده-2,310
هر کیلو ورق 8برش خورده-2,200
میلگرد
هر کیلو میلگرد 1012 متری7.51,700
هر کیلو میلگرد 1212 متری111,700
هر کیلو میلگرد 1412 متری151,750
هر کیلو میلگرد 1612 متری191,750
هر کیلو میلگرد 1812 متری251,750
هر کیلو میلگرد 2012 متری301,750
هر کیلو میلگرد 2212 متری361,750
هر کیلو میلگرد 2512 متری471,750
هر کیلو میلگرد 2812 متری561,750
هر کیلو میلگرد 3212 متری751,770
هر کیلو میلگرد 6.5کلاف4.51,950
هر کیلو میلگرد 8شاخه61,770
ناودانی
هر کیلو ناودانی 106 متری521,820
هر کیلو ناودانی 126 متری641,820
هر کیلو ناودانی 1412 متری1551,820
هر کیلو ناودانی 1612 متری1701,820
هر کیلو ناودانی 1812 متری2152,470
هر کیلو ناودانی 2012 متری2302,470
هر کیلو ناودانی 6.56 متری421,730
هر کیلو ناودانی 86 متری421,820
نبشی
هر کیلو نبشی 106 متری901,800
هر کیلو نبشی 126 متری1301,800
هر کیلو نبشی 36 متری91,800
هر کیلو نبشی 46 متری151,800
هر کیلو نبشی 56 متری221,800
هر کیلو نبشی 66 متری321,800
هر کیلو نبشی 86 متری581,800
ورق سیاه
هر کیلو ورق سیاه 106x1/57202,255
هر کیلو ورق سیاه 126x1/58652,250
هر کیلو ورق سیاه 156x1/510802,245
هر کیلو ورق سیاه 2رول122,250
هر کیلو ورق سیاه 2061,445
هر کیلو ورق سیاه 2561,805
هر کیلو ورق سیاه 36x1/52202,200
هر کیلو ورق سیاه 3062,165
هر کیلو ورق سیاه 46x1/52902,200
هر کیلو ورق سیاه 56x1/53602,200
هر کیلو ورق سیاه 66x1/54352,255
هر کیلو ورق سیاه 86x1/55802,250
ورق گالوانیزه
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/41 و 1.255.73,000
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/51 و 1.255.72,920
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/61 و 1.255.72,840
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/71 و 1.255.72,750
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/81 و 1.255.72,780
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/91 و 1.255.72,680
هر کیلو ورق گالوانیزه 11 و 1.255.72,710
هر کیلو ورق گالوانیزه 1.251 و 1.255.72,730
هر کیلو ورق گالوانیزه 1.51 و 1.255.72,720
هر کیلو ورق گالوانیزه 21 و 1.255.72,800
پروفیل
هر کیلو قوطی 20x10شاخه4.52,490
هر کیلو قوطی 20x20-72,420
هر کیلو قوطی 25x10شاخه5.52,470
هر کیلو قوطی 25x25شاخه92,410
هر کیلو قوطی 30x10شاخه6.52,490
هر کیلو قوطی 30x20شاخه9.52,420
هر کیلو قوطی 30x50شاخه162,390
هر کیلو قوطی 30x60شاخه172,390
هر کیلو قوطی 40x100شاخه282,410
هر کیلو قوطی 40x40شاخه152,390
هر کیلو قوطی 60x40شاخه192,390
هر کیلو قوطی 70x70شاخه272,390
هر کیلو قوطی 80x40شاخه232,390
هر کیلو پروفیل 507 - 508 - 509پروفیل درب و پنجره-2,370
نام واحد نوع بسته بندی قیمت
انواع آجر سفال تیغه
آجر بهمنی اصفهان ( بدون کرایه)دانه ای۵٫۵*۱۰*۲۱٫۵115
آجر بهمنی تهران (کرایه و تخلیه)دانه ای۵*۱۰*۲۰120
آجر سفال بهمنی یزد(بدون کرایه)دانه ای۵٫۵*۱۰*۲۱٫۵105
بلوک سقفی ۲۵ تهراندانه ای۴۰*۲۵1,100
سفال تیغه اصفهان (بدون کرایه )دانه ای۱۵*۲۰*۲۰205
سفال تیغه اصفهان (بدون کرایه)دانه ای۱۰*۲۰*۲۰145
سفال تیغه اصفهان (بدون کرایه)دانه ای۷*۲۰*۲۰140
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۱۰*۲۰*۲۵ بدون یونولیت310
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۱۰*۲۰*۲۵ یونولیت دار425
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۱۵*۲۰*۲۵ بدون یونولیت440
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۱۵*۲۰*۲۵ یونولیت دار510
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۷*۲۰*۲۵ بدون یونولیت300
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۷*۲۰*۲۵ یونولیت دار440
سفال تیغه طرح فومدانه ای۱۰*۲۰*۲۵340
سفال تیغه یزد (بدون کرایه )دانه ای۱۰*۲۰*۲۰130
سفال تیغه یزد (بدون کرایه )دانه ای۱۵*۲۰*۲۰190
سفال تیغه یزد (بدون کرایه)دانه ای۷*۲۰*۲۰130
انواع آجر فشاری و بهمنی
آجر بهمنی اصفهان(بدون کرایه)دانه ای۴٫۵*۹*۱۸٫۵95
آجر بهمنی اصفهان(بدون کرایه)دانه ای۵٫۵*۱۰*۲۱٫۵115
آجر بهمنی یزد (بدون کرایه)دانه ای۴٫۵*۱۰*۱۹85
آجر بهمنی یزد(بدون کرایه)دانه ای۵٫۵*۱۰*۲۱٫۵105
آجر فشاری ماشینی(کرایه)تن۵*۱۰*۲۰62,000
آجر فشاری کوره ای(کرایه)تن۵*۱۰*۲۰68,000
آجر نمای اصفهان زرد(بدون کرایه)دانه ای۲۱٫۵*۱۰*۵٫۵220
آجر نمای اصفهان قرمز (بدون کرایه)دانه ای۵٫۵*۱۰*۲۱٫۵230
آجر نمای شل اصفهان (بدون کرایه)دانه ای۴*۱۰*۲۱٫۵240
آجر ۱۰ سوراخه تهران(کرایه)دانه ای۵*۱۰*۲۰120
انواع بلوک تیغه
بلوک تیغه ماسه ای (تخلیه)دانه ای۱۰*۲۰*۴۰650
بلوک تیغه ماسه ای (تخلیه)دانه ای۱۵*۲۰*۵۰850
بلوک تیغه ماسه ای (تخلیه)دانه ای۷*۲۰*۴۰650
بلوک تیغه پرلیت و پوکه ( تخلیه )دانه ای۱۰*۲۰*۴۰1,250
بلوک تیغه پرلیت و پوکه ( تخلیه )دانه ای۷*۲۰*۴۰1,050
بلوک تیغه پرلیت و پوکه ( تخلیه)دانه ای۱۵*۲۰*۵۰1,400
بلوک تیغه پوکه وماسه ( تخلیه)دانه ای۱۰*۲۰*۴۰750
بلوک تیغه پوکه وماسه ( تخلیه)دانه ای۱۵*۲۰*۵۰1,050
بلوک تیغه پوکه وماسه ( تخلیه)دانه ای۷*۲۰*۴۰750
انواع دیوارگچی و پانل گچی
دیوار گچی نویدمتر مربعمتر مربع7,000
دیوارگچی ساوهمتر مربعمتر مربع7,500
دیوارگچی مهر ایرانیان (بدون حمل)متر مربعمتر مربع6,500
پانل گچی ساوهقالبقالب3,500
پانل گچی نویدقالبقالب3,400
پانل گچی کاوهقالبقالب3,400
انواع سیمان
سیمان بنایی (جدید)تنلمینت(برزنتی)100,000
سیمان تیپ 1 آبیکتنپاکتی(کاغذ)112,000
سیمان تیپ 1 تهرانتنلمینت(برزنتی)112,000
سیمان تیپ 2 آبیکتنفله (بونکر)117,000
سیمان تیپ 2 تهرانتنلمینت(برزنتی)122,000
سیمان تیپ 2 نایینتنفله (بونکر)96,000
سیمان تیپ 2 نایینتنلمینت(برزنتی)112,000
 سیمان تیپ 5 تهرانتنفله (بونکر)98,000
سیمان تیپ ۱ تهرانتنفله (بونکر)97,000
سیمان تیپ ۱ ساوهتنلمینت (برزنتی)117,000
سیمان تیپ ۲ تهرانتنفله (بونکر)96,000
سیمان تیپ ۲ جاجرودتنفله (بونکر)101,000
سیمان تیپ ۲ ساوهتنفله (بونکر)101,000
سیمان تیپ ۲ ساوهتنلمینت (برزنتی)116,000
سیمان تیپ ۲ شمالتنلمینت (برزنتی)116,500
سیمان تیپ۲ جاجرودتنلمینت (برزنتی)116,500
سیمان تیپ۵ تهرانتنلمینت(برزنتی)114,000
سیمان سرباره نائینتنلمینت(برزنتی)109,000
سیمان سفید ارومیهتنپاکتی(لمینت) بدون حمل193,000
سیمان سفید دماوند ۵۰kgتنلمینت(برزنتی)187,500
سیمان سفید ۵۰ کیلوییتنلمینت (برزنتی)194,000
سیمان سفید۲۵کیلوییتنلمینت (برزنتی)198,000
سیمان پزولان ویژه (جدید)تنپاکتی(لمینت)103,000
سیمان پزولانی تهرانتنفله (بونکر)86,000
سیمان پزولانی تهرانتنلمینت(برزنتی)104,000
سیمان پزولانی ساوهتنلمینت (برزنتی)112,000
انواع شن و ماسه
 بلوکاژ سنگ دانه بندی شدهتنفله ( ویژه مقاومت پی )25,000
 شن بادامی ۲٫۰٫۰تنفله ( ویژه بتن )15,500
 شن شسته عدسی ۱٫۰٫۰تنفله ( ویژه بتن و سنگ )13,500
 شن مخلوط عدسی،بادامی،نخودیتنفله ( ویژه بتن )14,000
 شن نخودی ۱٫۵٫۰تنفله ( ویژه بتن )14,000
 ماسه شکسته خورده سنگتنفله ( ویژه سنگ و بنایی )14,000
 ماسه ملاتی (خاکدار) مخلوط خاک و ماسهتنفله ( ویژه بنایی )13,000
ماسه ۱ بار شسته مخلوطتنفله ( ویژه سنگ و بنایی )15,000
ماسه ۲ بار شسته طبیعی شماره 0,6تنفله ( ویژه بتن )16,000
 ماسه ۲ بار شسته طبیعی شماره 0,7تنفله ( ویژه بتن )17,000
 ماسه ۲ بار شسته طبیعی مخلوط 0,6 و 0,7تنفله ( ویژه بتن )16,500
انواع گچ
ایران گچ ۳۳kgگونیگونی2,750
گچ اسپندار سمنان 30kg مخصوص سفیدکاری درب کارخانهگونیگونی1,950
گچ اسپندارسمنان 40kg مخصوص گچ خاک درب کارخانهگونیگونی2,320
گچ بتگیبس ۳۰kgگونیگونی5,200
گچ جبل متین بدون کرایهگونیگونی2,200
گچ جبل ۳۳kgگونیگونی2,800
گچ جبل ۴۰kgگونیگونی2,750
گچ ساتن اسپندارتن---81
گچ سارالیت ۳۳kgگونیگونی2,600
گچ سارالیت ۴۰kgگونیگونی2,850
گچ ساران ۴۰kgگونیگونی2,900
گچ ساوه طلایی ۴۰kgگونیگونی3,000
گچ سمنان آریان ۴۰kgگونیگونی2,500
گچ سمنان جمگونیگونی2,550
گچ سمنان حریر بدون کرایهگونیگونی2,450
گچ سمنان زمرد ۴۰kgگونیگونی2,500
گچ سمنان نوع ۱گونیگونی2,600
گچ سینا بدون کرایهگونیگونی1,950
گچ سیوا اسپندارتن---61
گچ کناف ۴۰kgگونیگونی2,950
گچ گیپتون اسپندار 30kgگونیگونی5,000
محله و خیابان عمر ساختمان قیمت کارخانه
منطقه 1
آجودانیه . بهزادنو ساز13,000,000
آجودانیه . خیابان آذرمینوساز13,000,000
آجودانیه . خیابان صومعه زادهنوساز13,000,000
آجودانیه . محدوده باشگاه بانك ملینوساز12,000,000
آجودانیه . محدوده پارك شطرنجنوساز1,000,000
آجودانیه . پورابتهاجنو ساز8,500,000
آجودانیه . کوچه 2 شرقینوساز12,500,000
ازگل . بلوار صدرنژادنو ساز6,000,000
ازگل . بلوار قائمنوساز6,800,000
ازگل . خیابان درختینوساز9,300,000
ازگل . میدان میوه و تره بارنو ساز6,500,000
ازگل . گلچین جنوبینو ساز6,700,000
اقدسیه . بلوار مجدینوساز6,300,000
اقدسیه . خیابان سپندنوساز10,000,000
اقدسیه . خیابان گلزارنوساز6,500,000
اقدسیه . گلستان جنوبینوساز15,000,000
اقدسیه . گلستان شمالینو ساز12,000,000
الهیه . خزر شمالینوساز12,000,000
الهیه . شریفی منشنوساز14,000,000
الهیه . کوهیارنو ساز12,000,000
الهیه . گلنارنوساز13,000,000
اوین . دركهنوساز7,200,000
اوین . كچوئینوساز6,500,000
اوین . کوهسارنو ساز9,000,000
باغ فردوس . محدوده پمپ بنزیننو ساز14,500,000
باغ فردوس . ناصرینو ساز11,100,000
باغ فردوس . گلستاننو ساز10,500,000
بزرگراه ارتش . اوشاننو ساز5,000,000
بزرگراه ارتش . شهرک ابوذرنو ساز5,200,000
بزرگراه ارتش . شهرک لالهنو ساز5,500,000
بزرگراه ارتش . شهرک کوثرنو ساز5,400,000
تجریش . مقصود بیگنوساز15,000,000
تجریش . میدان قدسنو ساز9,250,000
جماران . حسن پورنوساز12,000,000
دار آباد . بلوار هاشمی125,400,000
دارآباد . 20 متری آفرینشنو ساز7,900,000
دارآباد . محدوده موزه دارآبادنو ساز9,000,000
دارآباد . میدان دارآبادنو ساز8,000,000
دربند - اسدالهینو ساز6,000,000
دربند - بعد از کاخ سعدآبادنو ساز10,500,000
دربند - محدوده کلانترینو ساز10,500,000
دربند - گلابدرهنو ساز4,500,000
دركه . كوهسارنوساز8,500,000
دزاشیب . بوعلینو ساز6,500,000
دزاشیب . رمضانینوساز8,000,000
دزاشیب . محدوه آتش نشانینوساز6,000,000
دیباجی شمالینو ساز8,500,000
زعفرانیه . انتهای آصفنوساز13,500,000
زعفرانیه . فیروز كوه غربینوساز13,500,000
زعفرانیه . مردانینوساز14,500,000
زعفرانیه . مقدس اردبیلینوساز14,000,000
زعفرانیه . پسیاننو ساز14,000,000
زعفرانیه . کوه سفیدنو ساز12,500,000
زعفرانیه . کیهاننو ساز14,500,000
سوهانک . بشارتنو ساز7,000,000
سوهانک . بیدستاننو ساز8,000,000
سوهانک . سوهانینو ساز5,700,000
سوهانک . شهید احمد ازگلینو ساز6,500,000
سوهانک . محدوده کمیته امدادنو ساز7,500,000
شریعتی . محدوده مترو قیطریهنو ساز13,000,000
شهرک ابوذرنو ساز7,000,000
شهرک دانشگاهنوساز7,500,000
شهرک شهید محلاتی56,000,000
شهرک صدفنو ساز6,000,000
شهرک گلهانوساز7,500,000
صاحبقرانیهنوساز15,000,000
فرشته . آقا بزرگینو ساز12,500,000
فرشته . بوسنی هرزگویننو ساز16,500,000
فرشته . تختینو ساز15,000,000
فرمانیه . اندرزگونوساز8,800,000
فرمانیه . سلیمینوساز12,500,000
فرمانیه . فروردیننو ساز12,000,000
فرمانیه . کوهستاننوساز11,500,000
فرمانیه غربی محدوده مدرسه بوعلی سینانوساز11,000,000
قیطریه . بلوار كاوهنوساز9,000,000
قیطریه . بهار جنوبینو ساز9,500,000
قیطریه . دستور شمالینوساز8,500,000
قیطریه . سه راه قیطریهنوساز10,100,000
قیطریه . صاحبینوساز8,600,000
قیطریه . محدوده پارک قیطریهنو ساز7,000,000
قیطریه . چیذرنو ساز6,000,000
كاشانك . خیابان امیرنوساز7,800,000
كاشانك . خیابان امیرصبورینوساز13,000,000
كامرانیه جنوبی محدوه برج كوه نورنوساز15,000,000
كامرانیه شمالی . خیابان ثروتینوساز18,000,000
كامرانیه شمالی نرسیده به نیاوراننوساز14,700,000
محمودیه . اردیبهشتنوساز14,000,000
محمودیه . سالارنو ساز12,000,000
محمودیه . صفای اصفهانینو ساز11,000,000
محمودیه . ملکینو ساز13,500,000
محمودیه . پارك وینوساز12,000,000
منظریهنوساز9,300,000
میدان تجریش . جعفرآبادنو ساز10,200,000
میدان تجریش . سعد آبادنوساز12,100,000
میدان تجریش . طباطبایی پورنو ساز10,000,000
میدان تجریش . فناخسرونوساز8,500,000
میدان تجریش . واعظینو ساز9,000,000
مینی سیتی . شهرك صدفنو ساز5,200,000
مینی سیتی . شهرك قائمنوساز6,000,000
مینی سیتی . شهرك نفتنو ساز7,000,000
نیاوران - امیدوارنوساز13,000,000
نیاوران - شمال کاخنو ساز13,000,000
نیاوران - مژدهنوساز12,000,000
نیاوران - همایوننوساز9,800,000
نیاوران - پارک مهرنو ساز13,300,000
ولنجك . خیابان نهمنوساز11,000,000
ولنجك . میدان دانشگاهنوساز9,500,000
ولنجک . بلوار دانشجونو ساز11,200,000
ولنجک . ساساننو ساز14,500,000
ولنجک . گلستاننو ساز10,000,000
کامرانیه . دژم جونو ساز12,000,000
کامرانیه . شیبانینو ساز14,000,000
کامرانیه . پرستونو ساز12,500,000
کامرانیه . چهارراه کامرانیهنو ساز10,000,000
کامرانیه . کلهرینو ساز12,500,000
منطقه 2
تهران ویلا . امام منتظرنوساز7,200,000
تهران ویلا . جواد حسینینوساز7,200,000
تهران ویلا . رحیم زادهنوساز6,400,000
جلال آل احمد . پل آزمایش55,000,000
جلال آل احمد . پل گیشانوساز8,500,000
ستارخان . بلوارگلابنوساز5,600,000
ستارخان . بهبودینوساز6,000,000
ستارخان . رحیمی اصلنوساز5,500,000
ستارخان . كاشانی پورنوساز6,500,000
ستارخان . همایونشهر جنوبینوساز4,800,000
سعادت آباد . بلوار 24 مترینو ساز9,800,000
سعادت آباد . بلوار پاك نژادنو ساز14,000,000
سعادت آباد بلوار فرحزادنو ساز4,700,000
شهرك غرب . بلوار دریانوساز9,800,000
شهرك غرب . سپهرنوساز9,200,000
شهرك غرب . فاز 22010,000,000
شهرك غرب . فاز 5186,900,000
شهرك غرب . فاز 6138,000,000
شهرك غرب . فلامكنوساز15,000,000
كوی فراز . شهرك بوعلینو ساز7,000,000
كوی فراز . مینانو ساز10,000,000
كوی فراز . نیلوفرنو ساز12,000,000
مرزداران . ابراهیمینوساز6,400,000
مرزداران . اطاعتی جنوبینوساز6,200,000
مرزداران . البرزنوساز7,500,000
مرزداران . ایثارنوساز6,500,000
مرزداران . خرم رودینوساز6,500,000
مرزداران . سپهرنوساز7,500,000
مرزداران . ناهیدنوساز6,200,000
گیشا . جلال آل احمدنوساز7,000,000
گیشا . خیابان 27نوساز7,800,000
گیشا . خیابان 33نوساز7,500,000
گیشا . خیابان 36نوساز8,000,000
گیشا . خیابان 40نوساز7,700,000
گیشا . خیابان پیروزینوساز7,400,000
منطقه 3
آفریقا . چهارراه جهان كودكنوساز13,500,000
اختیاریه . مسعودنوساز9,500,000
اختیاریه شمالی . دوقوز145,000,000
اختیاریه شمالی . غفورینو ساز10,000,000
اختیاریه شمالی . محدوده مسجد صاحب الزمان57,450,000
اختیاریه شمالی . میدان اختیاریهنوساز8,500,000
دروس . احتشامیهنوساز15,000,000
دروس . راستواننوساز11,400,000
دروس . سورینوساز10,000,000
دروس . وارستهنوساز11,000,000
دروس . یارمحمدینوساز13,700,000
دیباجی جنوبی . برادران جوزینوساز9,100,000
دیباجی جنوبی . عین آبادینوساز7,500,000
دیباجی جنوبی . منظریهنوساز9,000,000
دیباجی جنوبی . گركانینوساز7,500,000
زرگنده . خاقانینوساز11,800,000
زرگنده . عمرانی25,500,000
سئول . شهرك سئولنوساز10,500,000
سئول . شهرك فجر204,200,000
سئول . محدوده مجموعه ورزشی انقلاب205,000,000
ضرابخانه106,500,000
قلهك . محدوده مترو قلهكنوساز8,500,000
قلهك . پورمشكاتینوساز12,000,000
قلهك . یخچالنوساز9,000,000
میدان مینا . داراب نیانوساز15,000,000
میدان ونك . برزیل شرقینوساز8,000,000
ولیعصر . 4 راه پارك وینوساز11,000,000
ولیعصر . خاكزادنوساز8,500,000
ولیعصر . خیابان جام جمنوساز13,000,000
ولیعصر . روبروی جام جمنوساز9,500,000
ولیعصر . محدوه پارك وینوساز11,000,000
منطقه 4
تهران پارس . شهرك پارسنو ساز5,000,000
جشنواره . 15 متری مطهرینو ساز3,900,000
جشنواره . اسفندانینو ساز4,100,000
جشنواره . امیننو ساز3,400,000
جشنواره . درختینو ساز4,500,000
جشنواره . زهدینو ساز3,900,000
جشنواره . شهید نقدینو ساز4,000,000
حكیمیه . شهرك والفجر183,000,000
دلاوران . آزادگان شمالینو ساز3,500,000
دلاوران . تكاوران شمالینو ساز3,500,000
دلاوران . والاییان شمالینو ساز3,800,000
شهرك حكیمیه . مجتمع ولیعصر33,500,000
شهرك حكیمیه . پگاهنوساز5,500,000
شهید عراقی . كشورینو ساز7,500,000
شهید عراقی . پایدار فردنو ساز7,500,000
فرجام غربی . 4 راه خاورنو ساز5,400,000
فرجام غربی . تقاطع فرجام و سراجنو ساز5,500,000
فرجام غربی . حیدرخانینو ساز5,000,000
فرجام غربی . عبادی جنوبینو ساز5,700,000
فلكه سوم تهرانپارس54,200,000
لویزان . شاه رضایینو ساز6,500,000
لویزان . شیان 3نو ساز5,700,000
مجیدیه جنوبی . 3 راه ارامنهنو ساز5,000,000
مجیدیه جنوبی . كرمان جنوبینو ساز4,700,000
مجیدیه شمالی . 16 متری دومنو ساز5,300,000
مجیدیه شمالی . استاد حسن بنا شمالینو ساز5,000,000
مجیدیه شمالی . كرمان شمالینو ساز4,600,000
مجیدیه شمالی . لاهیجانینو ساز4,500,000
مجیدیه شمالی . میدان ملتنو ساز7,000,000
میدان هروی . ظابطینو ساز7,000,000
میدان هروی . مكران جنوبینو ساز6,700,000
هنگام . چهارراه استقلالنو ساز4,500,000
منطقه 5
آبشناساننو ساز5,000,000
آیت اله كاشانی . بلوار آلالهنو ساز4,800,000
آیت اله كاشانی . بلوار اباذرنو ساز6,500,000
آیت اله كاشانی . بهنامنو ساز7,800,000
اندیشه شمالینو ساز4,800,000
باغ فیض . 22 بهمننو ساز5,300,000
باغ فیض . طالقانینو ساز4,600,000
جنت آباد شمالی . 22 متری شقایقنو ساز5,000,000
جنت آباد شمالی . اقاقیانو ساز5,100,000
جنت آباد شمالی . بلوار بعثتنو ساز5,500,000
جنت آباد شمالی . بهارستاننو ساز4,650,000
جنت آباد شمالی . حصاركنو ساز2,700,000
جنت آباد شمالی . شهرك مبعثنو ساز5,500,000
جنت آباد شمالی . شهید ساسانینو ساز5,000,000
جنت آباد شمالی . گلزار شرقینو ساز5,600,000
شهر زیبا . شربیانی غربینو ساز6,500,000
شهر زیبا . قدسنو ساز5,500,000
شهر زیبا . مرادینو ساز5,000,000
شهران . فلكه اولنو ساز5,200,000
شهران . كوهسارنو ساز5,500,000
شهران . محدوده پاسگاهنو ساز4,700,000
شهران . وسكنو ساز6,100,000
شهرك امید276,500,000
پونك . بلوار كمالینو ساز6,700,000
پونك . بلوار همیلانو ساز6,600,000
پونك . سردار جنگلنو ساز6,100,000
پونك . میدان پونكنو ساز6,800,000
منطقه 6
امیر آباد . باباطاهرنو ساز7,100,000
امیر آباد . كارگر شمالینو ساز6,200,000
امیر آباد . محدوده پارک لالهنو ساز6,400,000
جمشیدیه . جبلینو ساز12,000,000
قائم مقام فراهانی . مشاهیرنو ساز6,700,000
محدوده پارك ساعینو ساز8,000,000
میدان فلسطین204,500,000
یوسف آباد . بوعلی سینانو ساز6,500,000
یوسف آباد . بیستوننو ساز9,000,000
یوسف آباد . جهان آرانو ساز6,500,000
یوسف آباد . جهان مهرنو ساز7,000,000
یوسف آباد . خیابان 11نو ساز8,500,000
منطقه 7
آپادانا . مرغابنو ساز8,600,000
آپادانا . نوبختنو ساز9,000,000
باغ صبانو ساز5,500,000
تركمنستاننو ساز7,500,000
خواجه نظام . اجاره دار33,200,000
خواجه نظام . مانگار33,500,000
سبلان جنوبی . 10 متری بانكنو ساز3,200,000
سبلان شمالی . ابراهیم حسنینو ساز3,800,000
سبلان شمالی . حقیقت پسندنو ساز3,300,000
سبلان شمالی . داوودآبادینو ساز3,600,000
سبلان شمالی . شهید علیپورنو ساز3,700,000
سبلان شمالی . محسن آزادینو ساز3,900,000
سهروردی جنوبی . زنده دلان144,700,000
سهروردی جنوبی . ملك65,800,000
سهروردی جنوبی . نوبختنو ساز8,700,000
سهروردی شمالی . ابن یمیننو ساز7,500,000
سهروردی شمالی . اندیشهنو ساز8,100,000
شریعتی . سهیلنو ساز11,900,000
شریعتی . ماهرو زادهنو ساز11,000,000
شریعتی . محدوه پل صدرنو ساز9,000,000
شریعتی . پایین تراز بهار شیرازنو ساز6,000,000
میدان سپاهنو ساز4,700,000
منطقه 8
تهرانپارس . اردیبهشتنو ساز4,800,000
تهرانپارس . اردیبهشت 154نو ساز7,100,000
تهرانپارس . بلوار شاهدنو ساز4,700,000
تهرانپارس . بلوار پرویننو ساز4,200,000
تهرانپارس . دماوندنو ساز5,500,000
تهرانپارس . رشید جنوبینو ساز7,500,000
تهرانپارس . فلکه 4نو ساز5,200,000
تهرانپارس .خیابان 220نو ساز5,000,000
جانبازان غربینو ساز3,900,000
مجیدیه شمالی . استاد حسن بنانو ساز5,500,000
مجیدیه شمالی . امیر نیانو ساز6,000,000
مجیدیه شمالی . حسینینو ساز5,200,000
نارمك . 46 متری غربینو ساز6,000,000
نارمك . دردشتنو ساز6,500,000
نارمك . دمیرچینو ساز6,000,000
نارمك . سمنگاننو ساز5,800,000
نارمك . مدائن شمالینو ساز6,500,000
نارمك . مرجاننو ساز6,200,000
نارمك . مهرنو ساز6,600,000
نارمك . میدان 16نو ساز5,600,000
نارمك . میدان 46نو ساز5,300,000
نارمك . میدان 97نو ساز6,000,000
نارمك . میدان هلال احمرنو ساز6,100,000
نارمك . چهارراه تلفنخانهنو ساز4,900,000
وحیدیه . تسلیحاتنو ساز4,100,000
منطقه 9
آزادی . بلوار استاد معین3012,000,000
منطقه 10
آذربایجاننو ساز4,500,000
بریانکنو ساز2,900,000
رودكی جنوبی176,000,000
میدان شهید عظیمینو ساز2,900,000
منطقه 11
كارگر جنوبی93,000,000
منطقه 12
مازندراننو ساز2,900,000
میدان فردوسینو ساز4,800,000

صفحه نخست روزنامه ها (۱۸ آذر ۱۳۹۵)

صفحه نخست روزنامه ها

آب و هوا

بارگذاری..
آرشیو زمانی نرخ ها
شاخص سال ماه روز نتیجه
نتیجه
مبدل مقیاس ها
مقدار واحد مبدا واحد مقصد نتیجه محاسبه