قیمت ارز

مدل گوشی قیمت
BlackBerry Bold 9790650,000
Blackberry Classic1,130,000
BlackBerry Curve 9220390,000
BlackBerry Leap760,000
Blackberry passport1,400,000
BlackBerry Porsche Design 99821,480,000
Blackberry Porsche Design P99832,330,000
BlackBerry Priv2,220,000
BlackBerry Q10540,000
BlackBerry Z10570,000
BlackBerry Z3400,000
BlackBerry Z30710,000
HTC One S660,000
Sony Xperia C3 Dual Sim680,000
Sony Xperia C4680,000
Sony Xperia E3 Dual440,000
Sony Xperia E4450,000
Sony Xperia E4 Dual420,000
Sony Xperia Z - C6602800,000
Sony Xperia Z1 - C6902 / 3G860,000
Sony Xperia Z1 - C6903 / 4G900,000
Sony Xperia Z2 - D6503840,000
Sony Xperia Z3 - D5803890,000
Sony Xperia Z3 - D6632 . 2SIM930,000
Sony Xperia Z3 Compact1,000,000
Apple
Apple iphone 3GS620,000
Apple iPhone 4890,000
Apple iPhone 4S . 321,150,000
Apple iPhone 5 . 642,300,000
Apple iPhone 5C . 16990,000
Apple iPhone 5C . 8850,000
Apple iPhone 5S . 161,200,000
Apple iPhone 5S . 321,400,000
Apple iPhone 5S . 641,550,000
Apple iPhone 6 . 1282,350,000
Apple iPhone 6 . 161,850,000
Apple iPhone 6 . 642,150,000
Apple iPhone 6 Plus . 1282,900,000
Apple iPhone 6 Plus . 162,450,000
Apple iPhone 6 Plus . 642,750,000
Apple iPhone 6S . 1283,100,000
Apple iPhone 6S . 162,300,000
Apple iPhone 6S . 642,700,000
Apple iPhone 6S Plus . 1283,200,000
Apple iPhone 6S Plus . 162,500,000
Apple iPhone 6S Plus . 643,000,000
Apple iPhone SE - 161,550,000
Apple iPhone SE - 641,850,000
BlackBerry
BlackBerry Bold 9000450,000
BlackBerry Bold 9780510,000
BlackBerry Bold Touch 99001,130,000
BlackBerry Curve 3G 9300320,000
BlackBerry Curve 8520410,000
BlackBerry Curve 8900500,000
BlackBerry Curve 9320550,000
BlackBerry Curve 9360540,000
BlackBerry Curve 9370540,000
BlackBerry Pearl 3G 9105500,000
BlackBerry Q10 GOLD1,170,000
BlackBerry Q5460,000
BlackBerry Torch 9800800,000
BlackBerry Torch 9850670,000
CAT Mobile
Caterpillar B100500,000
Caterpillar B15760,000
Caterpillar B15 Q1,020,000
Caterpillar B25375,000
Caterpillar B30 Dual SIM380,000
Caterpillar S30 Dual SIM1,080,000
Caterpillar S40 Dual SIM1,500,000
Caterpillar S501,230,000
HTC
+HTC One E91,000,000
+HTC One M91,330,000
HTC 101,970,000
HTC Amaze 4G635,000
HTC Butterfly820,000
HTC Butterfly 21,460,000
HTC Butterfly S1,020,000
HTC ChaCha215,000
HTC Desire 200250,000
HTC Desire 210 Dual sim295,000
HTC Desire 300370,000
HTC Desire 310290,000
HTC Desire 320290,000
HTC Desire 400 dual sim635,000
HTC Desire 500570,000
HTC Desire 500 dual sim645,000
HTC Desire 501600,000
HTC Desire 508550,000
HTC Desire 510470,000
HTC Desire 516300,000
HTC Desire 526G Dual SIM340,000
HTC Desire 530480,000
HTC Desire 600 dual sim730,000
HTC Desire 601665,000
HTC Desire 610490,000
HTC Desire 616440,000
HTC Desire 620 dual sim450,000
HTC Desire 620G dual sim440,000
HTC Desire 626590,000
HTC Desire 626G+460,000
HTC Desire 628635,000
HTC Desire 630600,000
HTC Desire 700 dual sim820,000
HTC Desire 728 dual sim580,000
HTC Desire 816580,000
HTC Desire 816 Dual sim590,000
HTC Desire 820580,000
HTC Desire 820G Plus Dual SIM730,000
HTC Desire 820s Dual SIM610,000
HTC Desire 825845,000
HTC Desire 826700,000
HTC Desire 828 Dual Sim785,000
HTC Desire 830935,000
HTC Desire C250,000
HTC Desire Eye820,000
HTC Desire L565,000
HTC Desire P450,000
HTC Desire V600,000
HTC Desire X430,000
HTC Desire XC670,000
HTC Explorer235,000
HTC Nexus 9 / 3G.LTE1,430,000
HTC Nexus 9 / 4G.LTE1,580,000
HTC Nexus 9 / Wi-Fi1,240,000
HTC One . 16 GB1,180,000
HTC One . 32 GB1,300,000
HTC One . 64 GB1,180,000
HTC One A9 - 161,000,000
HTC One A9 - 321,200,000
HTC One Dual Sim - 161,100,000
HTC One Dual Sim - 321,250,000
HTC One E8 - تک سیم680,000
HTC One E8 - دو سیم710,000
HTC One E9S Dual Sim710,000
HTC One M7900,000
HTC One M8 - 16 GB950,000
HTC One M8 - 32 GB1,000,000
HTC One M8 Dual Sim - 16890,000
HTC One M8 Dual Sim - 321,200,000
HTC One M8 Eye860,000
HTC One M8 Mini1,310,000
HTC One M8S1,350,000
HTC One M91,410,000
HTC One M9+ Supreme Camera1,440,000
HTC One M9s940,000
HTC One Max . 16 GB1,200,000
HTC One Max . 32 GB1,380,000
HTC One ME1,000,000
HTC One Mini860,000
HTC One Mini 2810,000
HTC One S9970,000
HTC One V535,000
HTC One X+990,000
HTC One X91,130,000
HTC One XL950,000
HTC Radar490,000
HTC Rhyme550,000
HTC Touch Diamond2340,000
HTC Touch Pro2140,000
HTC VIGRO380,000
HTC Wildfire S240,000
HTC Windows Phone 8S360,000
HTC Windows Phone 8X520,000
Huawei Ascend G300610,000
Huawei
Huawei Ascend D1420,000
Huawei Ascend G330D U8825D425,000
Huawei Ascend G510420,000
Huawei Ascend G510 U8951470,000
Huawei Ascend G525320,000
Huawei Ascend G535480,000
Huawei Ascend G6 4G500,000
Huawei Ascend G600585,000
Huawei Ascend G610360,000
Huawei Ascend G615430,000
Huawei Ascend G620S370,000
Huawei Ascend G630360,000
Huawei Ascend G7610,000
Huawei Ascend G700550,000
Huawei Ascend G716630,000
Huawei Ascend G730400,000
Huawei Ascend G740680,000
Huawei Ascend G750690,000
Huawei Ascend Mate740,000
Huawei Ascend Mate 7 - 16 GB830,000
Huawei Ascend Mate 7 - 32 GB1,100,000
Huawei Ascend P2600,000
Huawei Ascend P6620,000
Huawei Ascend P7650,000
Huawei Ascend P7 MINI530,000
Huawei Ascend W1660,000
Huawei Ascend W2420,000
Huawei Ascend Y210D160,000
Huawei Ascend Y220 Dual SIM170,000
Huawei Ascend Y221190,000
Huawei Ascend Y300360,000
Huawei Ascend Y320230,000
Huawei Ascend Y330230,000
Huawei Ascend Y511265,000
Huawei Ascend Y520235,000
Huawei Ascend Y530290,000
Huawei Ascend Y540240,000
Huawei Ascend Y550290,000
Huawei Ascend Y600300,000
Huawei G8 Dual SIM830,000
Huawei Honor 3430,000
Huawei Honor 3C 4G460,000
Huawei Honor 3C H30430,000
Huawei HONOR 3C LITE .PLAY395,000
Huawei Honor 3X G750680,000
Huawei Honor 3X Pro1,280,000
Huawei Honor 4C460,000
Huawei Honor 4X520,000
Huawei Honor 5A570,000
Huawei Honor 5X - 16670,000
Huawei Honor 5X - 32730,000
Huawei Honor 6750,000
Huawei Honor 6 Plus1,030,000
Huawei Honor 7990,000
Huawei Honor 7i830,000
Huawei Honor ShotX Dual SIM800,000
Huawei Mate 8 - 321,430,000
Huawei Mate 8 - 641,750,000
Huawei Mate S - Dual SIM / 64GB1,220,000
Huawei MediaPad X1890,000
Huawei Nexus 6P1,920,000
Huawei P8 - 16 GB940,000
Huawei P8 - 64 GB1,140,000
Huawei P8 Lite600,000
Huawei P8 Max1,340,000
Huawei P91,470,000
Huawei P9 Lite750,000
Huawei P9 Plus2,200,000
Huawei Y3 II270,000
Huawei Y360 .Y3230,000
HUAWEI Y5 - Y560240,000
Huawei Y5 II380,000
Huawei Y6 - 3G370,000
Huawei Y6 - 4G400,000
Huawei Y6 Pro49,000
Huawei Y625330,000
Huawei Y635330,000
LG
LG AKA760,000
LG Cookie Smart T375180,000
LG G FLEX - 32GB1,200,000
LG G Flex 2 - 16 GB850,000
LG G Flex 2 - 32 GB900,000
LG G Pro Lite Dual Sim730,000
LG G2 - 16GB860,000
LG G2 - 32GB1,010,000
LG G2 mini590,000
LG G3 - 16GB800,000
LG G3 - 32GB960,000
LG G3 Beat Dual SIM D724720,000
LG G3 Dual-LTE1,100,000
LG G3 S BEAT550,000
LG G3 Stylus620,000
LG G3 Stylus Dual SIM D690580,000
LG G4 - سرامیک1,250,000
LG G4 - پشت چرم1,250,000
LG G4 Dual sim1,200,000
LG G4 Stylus480,000
LG G51,760,000
LG K10530,000
LG K4340,000
LG K7420,000
LG K8480,000
LG L Bello Dual SIM - D335475,000
LG L Fino Dual SIM D295400,000
LG L30 Dual D125185,000
LG L40 Dual D160250,000
LG L40 Dual D170260,000
LG L50 D221 Dual SIM300,000
LG L70 Dual D320400,000
LG L70 Dual D325390,000
LG L80 Dual D180450,000
LG L80 Dual SIM D380500,000
LG L90 D405490,000
LG Leon H324t330,000
LG Magna H502f430,000
LG Nexus 4 E9601,000,000
LG Nexus 5 - 16GB1,110,000
LG Nexus 5 - 32GB1,210,000
LG Nexus 5X - 16880,000
LG Nexus 5X - 321,100,000
LG Optimus 3D Max P720800,000
LG Optimus 4X HD P8801,100,000
LG Optimus G E975880,000
LG Optimus G Pro1,175,000
LG Optimus G Pro E9851,170,000
LG Optimus L1 II Dual E420230,000
LG Optimus L1 II E410240,000
LG Optimus L3 E400280,000
LG Optimus L3 E405275,000
LG Optimus L3 II Dual E435220,000
LG Optimus L3 II E25230,000
LG Optimus L3 II E430355,000
LG Optimus L4 II Dual E445320,000
LG Optimus L5 Dual E615422,500
LG Optimus L5 II Dual E455430,000
LG Optimus L5 II E450410,000
LG Optimus L7 II Dual P715450,000
LG Optimus L7 II P710400,000
LG Optimus L7 II P713550,000
LG Optimus L7 P700430,000
LG Optimus L7 P705520,000
LG Optimus L7 P715380,000
LG Optimus L9 P768690,000
LG Optimus L9 P769750,000
LG Optimus TrueHD LTE P9361,000,000
LG Optimus Vu900,000
LG Optimus Vu P895880,000
LG Prada 3.0950,000
LG T375 Cookie Smart205,000
LG T385219,000
LG V101,500,000
Lenovo
Lenovo A10-70 A7600730,000
Lenovo A269i230,000
Lenovo A319270,000
Lenovo A369295,000
Lenovo A5000390,000
Lenovo A516370,000
Lenovo A6000515,000
Lenovo A680280,000
Lenovo A7-30 A3300360,000
Lenovo A7-50 A3500485,000
Lenovo A7000620,000
Lenovo A8-50 A5500540,000
Lenovo B6000820,000
Lenovo Golden Warrior A8950,000
Lenovo Golden Warrior S8900,000
Lenovo IdeaTab A3000500,000
Lenovo IdeaTab S6000850,000
Lenovo K3 Note610,000
Lenovo K9001,050,000
Lenovo P70835,000
Lenovo P700i650,000
Lenovo S5000520,000
Lenovo S650300,000
Lenovo S660640,000
Lenovo S820590,000
Lenovo S850720,000
Lenovo S90 Sisley950,000
Lenovo S920680,000
Lenovo S930760,000
Lenovo Tab S8600,000
Lenovo Vibe P11,150,000
Lenovo Vibe Shot1,200,000
Lenovo Vibe X S960580,000
Lenovo Vibe X2820,000
Lenovo Vibe X2 Pro800,000
Lenovo Vibe Z K9101,030,000
Lenovo Yoga 10960,000
Lenovo Yoga 8650,000
Lenovo Zuk Z11,120,000
Motorola
Motorola A3000590,000
Motorola BRAVO MB520390,000
Motorola DROID MAXX1,500,000
Motorola DROID RAZR HD620,000
Motorola DROID Ultra990,000
Motorola EX226300,000
Motorola MB525390,000
Motorola Moto 360 - Leather Band900,000
Motorola Moto 360 - Steel Band For Male1,100,000
Motorola Moto 360 - Steel Band For Women1,190,000
Motorola Moto E580,000
Motorola Moto E 2015530,000
Motorola Moto G 2013480,000
Motorola Moto G 2014890,000
Motorola Moto G 4G 2015780,000
Motorola Moto G Dual Sim 2014690,000
Motorola Moto X1,050,000
Motorola Moto X 20141,390,000
Motorola MOTOKEY XT EX118300,000
Motorola Nexus 6 - 32 GB1,650,000
Motorola Nexus 6 - 64 GB2,200,000
Motorola RAZR HD630,000
Motorola RAZR V3165,000
Motorola RAZR2 V8470,000
Nokia & Microsaft
Microsoft Lumia 435 Dual SIM230,000
Microsoft Lumia 532260,000
Microsoft Lumia 532 Dual SIM245,000
Microsoft Lumia 535315,000
Microsoft Lumia 535 Dual SIM340,000
Microsoft Lumia 540 Dual SIM340,000
Microsoft Lumia 550380,000
Microsoft Lumia 640 Dual SIM455,000
Microsoft Lumia 640 LTE470,000
Microsoft Lumia 640 XL580,000
Microsoft Lumia 640 XL Dual SIM600,000
Microsoft Lumia 640 XL LTE600,000
Microsoft Lumia 640 XL LTE Dual SIM770,000
Microsoft Lumia 650740,000
Microsoft Lumia 9501,600,000
Microsoft Lumia 950 Dual SIM1,680,000
Microsoft Lumia 950 XL1,800,000
Microsoft Lumia 950 XL Dual SIM1,900,000
Nokia 10570,000
Nokia 105 Dual SIM75,000
Nokia 10670,000
Nokia 107 Dual SIM95,000
Nokia 108 Dual SIM90,000
Nokia 130 Dual85,000
Nokia 206230,000
Nokia 208150,000
Nokia 215 Dual SIM125,000
Nokia 220145,000
Nokia 222125,000
Nokia 222 Dual SIM130,000
Nokia 225 Dual SIM185,000
Nokia 230170,000
Nokia 230 Dual SIM190,000
Nokia 7020280,000
Nokia 808 PUREVIEW1,270,000
Nokia Asha 200150,000
Nokia Asha 202180,000
Nokia Asha 205180,000
Nokia Asha 206220,000
Nokia Asha 230180,000
Nokia Asha 300220,000
Nokia Asha 301265,000
Nokia Asha 302250,000
Nokia Asha 305230,000
Nokia Asha 306185,000
Nokia Asha 308215,000
Nokia Asha 309220,000
Nokia Asha 310170,000
Nokia Asha 500 Dual200,000
Nokia Asha 501240,000
Nokia Asha 502 Dual SIM240,000
Nokia Asha 503230,000
Nokia Asha 515395,000
Nokia C2-01210,000
Nokia C2-02195,000
Nokia C2-03210,000
Nokia C2-05160,000
Nokia C2_06205,000
Nokia C5-00490,000
Nokia C5_03385,000
Nokia C6450,000
Nokia C6_01800,000
Nokia E66440,000
Nokia E72690,000
Nokia Lumia 10201,180,000
Nokia Lumia 1320540,000
Nokia Lumia 15201,490,000
Nokia Lumia 25201,180,000
Nokia Lumia 510315,000
Nokia Lumia 520330,000
Nokia Lumia 525510,000
Nokia Lumia 530 Dual230,000
Nokia Lumia 535 Dual SIM600,000
Nokia Lumia 540 Dual SIM475,000
Nokia Lumia 610330,000
Nokia Lumia 620500,000
Nokia Lumia 625380,000
Nokia Lumia 630280,000
Nokia Lumia 635360,000
Nokia Lumia 720570,000
Nokia Lumia 730 Dual530,000
Nokia Lumia 735580,000
Nokia Lumia 820530,000
Nokia Lumia 830740,000
Nokia Lumia 920780,000
Nokia Lumia 925750,000
Nokia Lumia 9301,200,000
Nokia Lumia Icon2,700,000
Nokia Oro1,100,000
Nokia X - Dual SIM270,000
Nokia X2 - Dual SIM300,000
Nokia X3370,000
Nokia X5-01650,000
Nokia XL450,000
Samsung
Samsung B310E Duos800,000
Samsung C3330 Champ 2175,000
Samsung C3520180,000
Samsung C3592205,000
Samsung C3780200,000
Samsung E119090,000
Samsung E1200 Pusha60,000
Samsung E1282T95,000
Samsung Galaxy A3 - A300H/DS590,000
Samsung Galaxy A3 - A310H/DS / 2016800,000
Samsung Galaxy A5 - A500H/DS760,000
Samsung Galaxy A5 - A510H/DS / 20161,030,000
Samsung Galaxy A7 SM-A700H - 4G1,040,000
Samsung Galaxy A7 SM-A710H - 4G / 20161,250,000
Samsung Galaxy A8 - A800F14,200,000
Samsung Galaxy A8 - A800F Dual SIM1,270,000
Samsung Galaxy A9 - 20161,600,000
Samsung Galaxy Ace 2 I8160330,000
Samsung Galaxy Ace 3 S7272400,000
Samsung Galaxy Ace 4 - HU230,000
Samsung Galaxy Ace 4 - LITE210,000
Samsung Galaxy Alpha - G850F880,000
Samsung Galaxy Alpha . S801800,000
Samsung Galaxy C51,480,000
Samsung Galaxy C71,550,000
Samsung Galaxy Core II G355360,000
Samsung Galaxy Core Prime SM-G360H360,000
Samsung Galaxy E5 - E500H/DS670,000
Samsung Galaxy E7 - E700H/DS820,000
Samsung Galaxy Fame S6810295,000
Samsung Galaxy Feresh - S7392300,000
Samsung Galaxy Gio S5660325,000
Samsung Galaxy Golden I92302,400,000
Samsung Galaxy Grand I9082450,000
Samsung Galaxy Grand Max790,000
Samsung Galaxy Grand Neo - 9060430,000
Samsung Galaxy Grand Prime SM-G531H Duos400,000
Samsung Galaxy Grand2 - G7102640,000
Samsung Galaxy J1 - 2016 / J105270,000
Samsung Galaxy J1 - 2016 / J120350,000
Samsung Galaxy J1 Ace330,000
Samsung Galaxy J2 / 3G370,000
Samsung Galaxy J2 / 4G430,000
Samsung Galaxy J3500,000
Samsung Galaxy J5 / 3G540,000
Samsung Galaxy J5 / 4G580,000
Samsung Galaxy J5 2016710,000
Samsung Galaxy J7 / 3G690,000
Samsung Galaxy J7 / 4G750,000
Samsung Galaxy J7 2016820,000
Samsung Galaxy K zoom1,040,000
Samsung Galaxy Mega 5.8 I9152710,000
Samsung Galaxy Mega 6.3 I9200920,000
Samsung Galaxy Nexus890,000
Samsung Galaxy Note 3 N9000 - 32GB1,270,000
Samsung Galaxy Note 3 N9005 - 32GB1,320,000
Samsung Galaxy Note 3 Neo1,050,000
Samsung Galaxy Note 3 Neo Dual1,070,000
Samsung Galaxy Note 4 - N910C . 32GB1,350,000
Samsung Galaxy Note 4 - N910F . 32GB1,420,000
Samsung Galaxy Note 4 - N910H . 32GB1,400,000
Samsung Galaxy Note 4 Duos1,500,000
Samsung Galaxy Note 5 - N9201,680,000
Samsung Galaxy Note 5 - N920C - 641,850,000
Samsung Galaxy Note 5 SM-N920CD Dual1,860,000
Samsung Galaxy Note 73,550,000
Samsung Galaxy Note EDGE N915F1,700,000
Samsung Galaxy Note EDGE N915G1,680,000
Samsung Galaxy Note II N7100 - 16GB850,000
Samsung Galaxy On5 - 8550,000
Samsung Galaxy On7 - 16780,000
Samsung Galaxy On7 - 8700,000
Samsung Galaxy Pocket Neo S5310230,000
Samsung Galaxy Pocket S5300220,000
Samsung Galaxy S Duos S7562350,000
Samsung Galaxy S Duos S7582350,000
Samsung Galaxy S4 zoom880,000
Samsung Galaxy S5 DUAL1,080,000
Samsung Galaxy S5 G900 H980,000
Samsung Galaxy S5 G900F1,000,000
Samsung Galaxy S5 mini750,000
Samsung Galaxy S5 mini Duos780,000
Samsung Galaxy S6 +Edge - 321,880,000
Samsung Galaxy S6 +Edge - 642,250,000
Samsung Galaxy S6 - 1281,800,000
Samsung Galaxy S6 - 32 Duos1,560,000
Samsung Galaxy S6 - 641,650,000
Samsung Galaxy S6 32 F1,500,000
Samsung Galaxy S6 32 FD1,520,000
Samsung Galaxy S6 edge - 1282,030,000
Samsung Galaxy S6 edge - 321,660,000
Samsung Galaxy S6 edge - 641,840,000
Samsung Galaxy S7 - G930F 321,820,000
Samsung Galaxy S7 - G930FD 32 Dual SIM1,850,000
Samsung Galaxy S7 Edge - G935F 322,020,000
Samsung Galaxy S7 Edge - G935FD 32 Dual SIM2,100,000
Samsung Galaxy Star 2270,000
Samsung Galaxy Star Pro S7260230,000
Samsung Galaxy Star S5280235,000
Samsung Galaxy Star S5282240,000
Samsung Galaxy V230,000
Samsung Galaxy W I8150625,000
Samsung Galaxy Win I8552 Dual430,000
Samsung Galaxy Y Duos S6102340,000
Samsung Galaxy Y S5360250,000
Samsung Galaxy Young S6310215,000
Samsung Gear 2 Neo Smartwatch650,000
Samsung Gear S - R7501,100,000
Samsung I8190 Galaxy S III mini420,000
Samsung I8200 Galaxy S III mini VE430,000
Samsung I8260 Galaxy Core540,000
Samsung I9070 Galaxy S Advance680,000
Samsung I9105 Galaxy S II Plus670,000
Samsung I9190 Galaxy S4 mini620,000
Samsung I9192 Galaxy S4 mini620,000
Samsung I9295 Galaxy S4 Active1,350,000
Samsung I9300 Galaxy S III Duos630,000
Samsung I9301I Galaxy S3 Neo600,000
Samsung I9305 Galaxy S III770,000
Samsung I9500 Galaxy S4890,000
Samsung I9505 Galaxy S4960,000
Samsung I9515 Galaxy S41,010,000
Samsung Metro B313E Dual SIM900,000
Samsung Rex 70 S3802145,000
Samsung S3850 Corby II190,000
Samsung S5610235,000
Samsung Smartwatch Gear Fit620,000
Samsung Star 3 Duos S5222220,000
Sony
Sony Xperia Acro S790,000
Sony Xperia C - C2305690,000
Sony Xperia C4 Dual690,000
Sony Xperia C5 Ultra930,000
Sony Xperia C5 Ultra Dual930,000
Sony Xperia E Dual - C1605260,000
Sony Xperia E1 Dual - D2105320,000
Sony Xperia E3450,000
Sony Xperia go590,000
Sony Xperia J425,000
Sony Xperia L590,000
Sony Xperia M - C1905410,000
Sony Xperia M2 - D2302540,000
Sony Xperia M2 Aqua600,000
Sony Xperia M2 dual590,000
Sony Xperia M4 Aqua650,000
Sony Xperia M51,000,000
Sony Xperia M5 Dual920,000
Sony Xperia Miro - ST23360,000
Sony Xperia P680,000
Sony Xperia SL620,000
Sony Xperia SP540,000
Sony Xperia T820,000
Sony Xperia T2 Ultra Dual - D5322760,000
Sony Xperia T3710,000
Sony Xperia Tipo290,000
Sony Xperia V640,000
Sony Xperia X1,600,000
Sony Xperia X Performance2,900,000
Sony Xperia XA920,000
Sony Xperia XA Dual950,000
Sony Xperia XA Ultra1,320,000
Sony Xperia Z935,000
Sony Xperia Z Ultra - C6802890,000
Sony Xperia Z1 Compact840,000
Sony Xperia Z41,080,000
Sony Xperia Z51,350,000
Sony Xperia Z5 Compact1,280,000
Sony Xperia Z5 Dual1,380,000
Sony Xperia Z5 Premium1,720,000
Sony Xperia Z5 Premium Dual1,730,000
Sony Xperia ZR - C5502670,000
Xiaomi
Xiaomi Mi 3930,000
Xiaomi Mi 4840,000
Xiaomi Mi 4 LTE1,290,000
Xiaomi Mi 4c1,100,000
Xiaomi Mi 4i730,000
Xiaomi Mi Note . 641,400,000
Xiaomi Mi Note Bamboo1,650,000
Xiaomi Mi Note Pro1,670,000
Xiaomi Mi Pad 7.91,140,000
Xiaomi Redmi 1S530,000
Xiaomi Redmi 2550,000
Xiaomi Redmi 2 Prime700,000
Xiaomi Redmi Note 2620,000
Xiaomi Redmi Note 3760,000
Xiaomi Redmi Note 4G620,000
مدل تبلت حافظه داخلی صفحه نمایش قیمت
Acer
Iconia Tab A2001610.1930,000
Iconia Tab B1-A7187639,000
Iconia W5103210.12,600,000
Iconia W510 (2)12810.12,500,000
Iconia W700P12811.63,490,000
Ainol
Novo 10 Hero II Wi-Fi1610.1830,000
Novo 10 Hero Wi-Fi1610.1820,000
Novo 7 Crystal II Wi-Fi87405,000
Novo 7 Crystal Wi-Fi87405,000
Novo 7 Mars Wi-Fi87300,000
Novo 7 Venus Wi-Fi167449,000
Novo 8 Discover Wi-Fi168705,000
Novo 8 Dream Wi-Fi168645,000
Novo9 Spark Wi-Fi169925,000
Numy 3G87605,000
Amazon
Kindle Fire87640,000
Kindle Fire HD328.91,520,000
Kindle Fire HD (2)168.91,620,000
Kindle Fire HD (3)328.91,520,000
Apple
Apple iPad Air169.71,570,000
Apple iPad Air (2)329.71,850,000
Apple iPad Air (3)649.72,150,000
Apple iPad Air + 4g169.71,500,000
Apple iPad Air + 4g (2)329.71,750,000
Apple iPad Air + 4g (3)649.72,100,000
Apple iPad Air 2 + 4g169.71,860,000
Apple iPad Air 2 + 4g (2)649.72,350,000
Apple iPad mini 3 4G1287.92,820,000
Apple iPad mini 3 Wi-Fi1287.92,150,000
Apple iPad mini 4 4G167.92,000,000
Apple iPad Pro 4G12812.94,550,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi169.71,550,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi (2)329.71,780,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi (3)649.71,990,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi (4)1289.72,650,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi + 4G169.71,940,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi + 4G (2)329.72,250,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi + 4G (3)649.72,560,000
iPad (4th Gen.) Wi-Fi + 4G (4)1289.72,800,000
iPad mini 2 WiFi167.91,230,000
iPad mini 2 WiFi (2)327.91,520,000
iPad mini 2 WiFi (3)647.92,120,000
iPad mini 2 WiFi + 4G167.91,740,000
iPad mini 2 WiFi + 4G (2)327.91,990,000
iPad mini 2 WiFi + 4G (3)647.92,270,000
iPad mini 4 4G1287.92,850,000
iPad mini 4 4G (2)647.92,500,000
iPad mini 4 WiFi167.91,450,000
iPad mini 4 WiFi (2)647.91,940,000
iPad mini WiFi167.9920,000
iPad mini WiFi (2)327.91,100,000
iPad mini WiFi (3)647.91,300,000
iPad mini WiFi + 4G167.91,500,000
iPad mini WiFi + 4G (2)327.91,840,000
iPad mini WiFi + 4G (3)647.92,100,000
iPad Pro WiFi3212.93,400,000
Archos
Archos 101 XS1610.11,250,000
Archos 80 G988760,000
Archos 80 G9 (2)2508850,000
Archos 80 G9 (3)168950,000
Asus
Asus Fone Note 61661,081,200
Asus Fone pad ME37287772,500
Asus Fone pad ME372 (2)87802,473
Asus FPad ME175 CG87655,080
Asus MEMO 10 102810.1895,276
Asus MEMO 102810.1875,500
Asus MEMO ME180168851,604
Asus MemoP ME175KJ47777,650
Asus NEXUS 7 2012327873,440
Asus Padfone mini 21671,308,252
Asus T-100T3210.12,032,656
AsusFonePadFE17087491,310
Eee Pad Slider3210.11,270,000
Eee Pad Transformer TF101 + Dock3210.11,450,000
Eee Pad Transformer TF300T3210.11,500,000
Eee Pad Transformer TF300T + Dock3210.12,100,000
Eee Pad Transformer TF300TG3210.11,730,000
Eee Pad Transformer TF300TG + Dock3210.11,950,000
Eee Slate B1216412.13,550,000
Google Nexus 7 (3)327665,000
Memo Pad FHD10 Wi-Fi + 3G1610.11,620,000
Memo Pad HD7167520,000
Memo Pad ME172V87430,000
Memo Pad ME172V (2)167500,000
Memo Pad Smart 101610.11,280,000
PadFone 23210.11,850,000
PadFone Infinity3210.12,590,000
Tablet Asus T-100T6410.11,989,408
Transformer Book TX30012813.35,000,000
Transformer Pad Infinity TF700T6410.12,750,000
VivoTab RT TF600T3210.12,460,000
VivoTab Smart ME400C6410.11,570,000
VivoTab Smart ME400CL6410.11,899,000
VivoTab TF810C6411.63,300,000
Axtrom
Axpad 7I0287460,000
Axpad 8P0188655,000
Axpad V187350,000
Dimo
Dimo 50047165,000
DIMO 70047190,000
DIMO 90089.7620,000
Dimo 900 Plus89.7900,000
Energy
Multimedia Color Book 2074 Rubber Black07300,000
Sistem Color eReader C4+ Touch Titanium44.3270,000
Sistem Color eReader C7+ Touch Titanium47340,000
Sistem Energy E-ink eReader 116226660,000
Sistem Energy Tablet i828 HD88750,000
Sistem Multimedia Color Book 3074 Touch07350,000
Sistem Tablet i10169.71,000,000
Sistem Tablet s7 Dark Iron87540,000
Sistem Tablet s7 Deep Black47460,000
GS-Pad
GSP-X787400,000
GSP-X888540,000
GSP-X8 Plus168770,000
Huawei
Huawei MediaPad X1 7.01671,020,000
Keyboard Dock00275,000
MediaPad 10 FHD810.11,050,000
MediaPad 10 FHD (2)1610.11,140,000
MediaPad 10 Link1610.1900,000
MediaPad 7 Lite87555,000
MediaPad 7 Vogue 3G87680,000
MediaPad FHD WiFi + 3G8101,250,000
Hyundai
Cute X77640,000
HY731 Wi-Fi87450,000
Lotus TS3 II turbo plus Wi-Fi+3G87970,000
Lotus TS3 II Wi-Fi+3G87535,000
P700 3G87579,000
Play X169.71,000,000
Rock X168719,000
T10 3G New1610.11,025,000
T10 Wi-Fi + 3G1610.11,025,000
T7 Wi-Fi87589,000
T7s 3G167950,000
TB1000 Wi-Fi + 3G49.1810,000
TB1000 Wi-Fi + 3G Turbu810.1950,000
TS1 Wi-Fi 4GB47260,000
Innovel
Innovel I701S47360,000
Innovel i702B47430,000
Innovel i703W87455,000
Innovel I801B88650,000
Innovel I971W169850,000
Innovel I972S89.7860,000
Jetway
Alfar 70687655,000
Alfar 78087369,000
Lenovo
Ideapad A1167750,000
Ideapad A1000-T47420,000
Ideapad A2107A167550,000
Ideapad A2107A (2)167550,000
Ideapad A2107A (3)167550,000
Ideapad S2109A89.71,000,000
Lenovo A3500167605,949
Lenovo ideapad A330087458,556
Lenovo ideapad S5000167709,670
Lenovo ideapad S60001610922,571
Lenovo YOGA B60001610955,325
LenovoideapadA3000167676,916
Tablet Lenovo YOGA B80008101,048,128
MSI
WindPad 110W 3G810.11,380,000
WindPad Enjoy871,000,000
WindPad Enjoy 10 plus810.11,050,000
Marshal
ME-700A47350,000
ME-700B47400,000
ME-70287235,000
Microsoft
Surface Pro12810.64,050,000
Surface Pro (2)6410.64,220,000
Surface RT1610.62,300,000
Surface RT (2)3210.62,650,000
Surface RT + Keyboard3210.63,200,000
Surface RT + Keyboard (2)6410.63,000,000
Other Tablets
Arnova 7 B G387400,000
Arnova 7 f G387410,000
COBY MID703547280,000
COBY MID974189.7700,000
Daya A30087415,000
Dell Streak 7167600,000
Fujitsu Stylistic M5323210.11,370,000
Fujitsu Stylistic Q5506210.12,000,000
GLX Tab Jet47500,000
HP Slate 7 2800 Tablet Wi-Fi 16GB167725,000
HP Slate 7 2800 Tablet Wi-Fi 8GB87610,000
HTC Jetstream3210.11,570,000
MID M715AS47510,000
Motorola Xoom 2 MZ6161610.11,000,000
SmartTouch Life47290,000
vodafone smart tab S7 3G47359,000
Prestigio
MultiPad 10.1 Ultimate 3G1610.11,100,000
MultiPad 10.1 Ultimate Duo1610.1980,000
MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G88784,000
MultiPad 7.0 Prime Duo167710,000
MultiPad 7.0 Prime Plus47458,000
MultiPad 8.0 Pro Duo88780,000
Samsung
Galaxy Note 10.1 2014 Edition 3G Tablet1610.11,840,000
Galaxy Note 10.1 N8000 16GB1610.11,355,000
Galaxy Note 10.1 N8000 32GB3210.11,549,000
Galaxy Note 10.1 N8000 64GB6410.11,700,000
Galaxy Note 2014 Edition3210.11,850,000
Galaxy Note 2014 Edition (2)1610.12,050,000
Galaxy Note 8 N51001681,140,000
Galaxy Note 8 N51101681,040,000
Galaxy Tab 2 P310087800,000
Galaxy Tab 3 P320087769,000
Galaxy Tab 3 P3200 (2)167900,000
Galaxy Tab 3 P52001610.11,150,000
Galaxy Tab A 9.7 4G169.71,460,000
Galaxy Tab A 9.7 4G (2)169.71,200,000
Galaxy Tab S2 8.0 LTE3281,450,000
Galaxy Tab S2 9.7 LTE329.71,800,000
Samsung Galaxy Note 2014 - P6011610.11,760,000
Samsung Galaxy Note 2014 - P601 (2)3210.11,920,000
Samsung Galaxy Note N80001610.11,480,000
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T311168850,000
Samsung Galaxy Tab 3-GT-P52001610.11,130,000
Samsung Galaxy Tab 3-SM-T21187750,000
Samsung Galaxy Tab 3-SM-T211 (2)167930,000
Samsung Galaxy Tab 4167660,000
Samsung Galaxy Tab 4 (2)1610.1920,000
Samsung Galaxy Tab 4 3G167710,000
Samsung Galaxy Tab 4 3G (2)168700,000
Samsung Galaxy Tab 4 3G (3)168870,000
Samsung Galaxy Tab S1610.51,490,000
Samsung Galaxy Tab S 8.4 - SM T805168.41,650,000
Samsung Galaxy Tab S 8.4 - T705168.41,180,000
Samsung NOTE 3 N5100168990,000
Samsung NOTE3 P6011610.11,654,236
Samsung TAB3 P52001610.11,100,000
Samsung TAB3 T11187622,000
Samsung TAB3 T211167906,194
Samsung TAB3 T211 (2)167906,194
Samsung TAB3 T3111681,015,374
Tablet Samsung Galaxy NOTE3 P60132101,794,792
Tablet Samsung NOTE3 N51201681,265,004
Sony
Sony Xperia Z3 Tablet Compact1681,750,000
Xperia Tablet S169.41,220,000
Xperia Tablet S (2)169.41,220,000
Xperia Tablet S (3)169.41,220,000
Xperia Tablet Z 32GB3210.11,040,000
Xperia Z2 tablet1610.12,200,000
ViewSonic
Ideapad A3000167559,000
VB100a Pro1610.1950,000
VB73787720,000
Viewpad 70N Pro167450,000
Viewpad VB7187430,000
Viewpad VB71 (2)87430,000
WinTouch
Wintouch Q73 3G47315,000
Wintouch Q75s 4GB47235,000
Wintouch Q96 wi-fi169.7629,000
Xpad
XPAD Mini Wi-Fi87.8579,000
XPAD X722 Wi-Fi47420,000
نام محصول قیمت
انواع آبزیان منجمد (ماهی و میگو )- غیر بسته بندی
بچه شیر منجمد19,000
تیلا پیلا فیله شده ( سایز L )18,200
تیلا پیلا فیله شده (سایز M)19,200
حسون منجمد ( سایز L )4,200
حسون منجمد ( سایز M )3,500
حلوا سیاه ( سایز L )18,000
حلوا سیاه ( سایز M )17,500
حلوا سیاه ( سایز XL )19,000
راشکو منجمد ( سایزL و XL )25,000
رد کاد منجمد وارداتی ( سایز L )16,000
سارم منجمد صنعتی(سایز XL )7,500
سالمون منجمد وارداتی شکم خالی با سر و دم35,000
سرخو منجمد ( سایز L )18,500
سلطان ابراهیم منجمد (سایز L )7,000
سلطان ابراهیم منجمد (سایز M )6,000
سنگسر - سایر انواع(سایز L و M )11,000
سنگسر طلایی ( سایز L )14,000
شوریده داخلی ( سایز L )18,000
شوریده داخلی ( سایز M )16,000
شوریده داخلی ( سایز XL )19,500
شوریده وارداتی شکم خالی ( سایز L )13,500
شیر منجمد با سر و دم22,000
شیر منجمد شکم خالی ، بدون سر و دم25,000
طلال منجمد ( سایز L )6,500
میش ( شکم خالی )16,000
میگوی دریایی با سر منجمد ( سایز 50-40)30,000
میگوی دریایی با سر منجمد (سایز 40-30 )38,000
میگوی دریایی با سر منجمد (سایز 60-51)27,000
هامور منجمد ( سایز XL )18,000
هوکی فیله شده بدون استخوان با پوست ( سایز L و XL15,000
هوکی منجمد وارداتی شکم خالی ( سایز L و XL )13,000
کتر دم سبز منجمد14,000
کفشک ( سایز L )15,000
کفشک ( سایز XL )16,000
گیش معمولی( سایز L )10,000
گیش مقوایی ( سایز L )12,000
انواع برنج ایرانی
آوازه کیسه طلایی. میزبان کیسه آبی . پردیس سبز9,500
آوازه کیسه نقره ای . میزبان کیسه زرد و...9,800
انواع دودی8,700
برنج ایرانی اهوازی3,800
برنج ایرانی طارم معطر 6 ستاره آستانه اشرفی7,900
برنج زعفرانی هندی دانه بلند مژده5,000
برنج قهوه ای ایرانی فاطیما9,200
برنج محسن5,100
دمسیاه9,400
طارم اصل9,200
طارم رمضانی7,500
طارم شیرودی7,800
طارم عسکری7,200
فجر8,000
ندا7,300
نیمدانه4,600
نیمدانه معطر6,000
هاشمی9,100
‫برنج هاشمی افضل7,100
‫برنج هندی هژیر4,500
‫برنج هندی یورد4,100
انواع برنج وارداتی
آرژانتین2,600
اروگوئه2,600
انواع پاکستانی2,700
برنج تایلندی هومالی4,000
تایلندی2,350
دانه بلند 1121 - هندی3,950
سایر انواع هندی2,800
وارداتی - دانه بلند 1121 - هندی برندهای (محسن- مژد4,500
وارداتی - دانه بلند 1121- هندی برندهای (آشپزباشی،4,100
وارداتی - دانه بلند 1121- هندی سایر برندها4,100
وارداتی با برند بره نشان3,500
انواع روغن خوراکی
روغن جامد غنچه (5Kg)20,000
روغن جامد لادن (5Kg)20,000
روغن جامد لادن طلایی (2.7Kg)12,000
روغن جامد لادن طلایی (4.5Kg)19,300
روغن جامد لادن طلایی زعفرانی (1800gr)11,000
روغن جامد لادن طلایی زعفرانی رویال 690 گرمی4,400
روغن مایع آفتاب گردان غنچه 3 لیتری4,700
روغن مایع آفتابگردان فامیلا (810gr)4,900
روغن مایع آفتابگردان لادن طلایی (1.350Kg)7,200
روغن مایع آفتابگردان لادن طلایی (810gr)4,500
روغن مایع سرخ کردنی بهار (1.350Kg)6,600
روغن مایع سرخ کردنی بهار (2.250Kg)11,800
روغن مایع سرخ کردنی فامیلا (810gr)4,100
روغن مایع سرخ کردنی لادن طلایی (810gr)4,800
روغن مایع مخلوط غنچه (675gr)2,900
روغن مایع مخلوط غنچه (810gr)3,800
روغن مایع پخت و پز و سالاد لادن (1.350Kg)6,700
روغن مایع پخت و پز و سالاد لادن (810gr)4,500
روغن مایع کانولا چین چین (810gr)4,900
روغن گیاهی خالص 150 گرمی طعم زعفرانی لادن طلایی1,150
انواع ماهیان تازه جنوب
بچه شیر با سر و دم ( بالای 1500 گرم )19,000
بیاح7,000
حلوا سیاه (بالای 700گرم)17,000
حلوا سیاه (بین 300تا 700 گرم)15,000
راشگو ( بالای 3000 گرم )24,000
زیبا (بالای 3000 گرم)8,000
زیبا (بین 2000 تا 3000 گرم)9,000
سارم (بین 1000 تا 3000 گرم)8,500
سارم (بین 3000 تا 5000 گرم)7,500
سرخو17,000
سنگسر سایر انواع15,000
سنگسر طلایی (بالای 1000 گرم)16,000
سنگسر طلایی (بین 700 تا 1000 گرم)15,000
سکن با سر و دم12,500
شانک14,000
شوریده17,000
شیر خلیج فارس با سر و دم24,000
شیر خلیج فارس بدون سر و دم26,000
طوطی ماهی14,000
عروس (بالای 700 گرم)7,000
قباد17,000
میش شکم خالی(بین 3000 تا 6000 گرم )14,000
کتر دم سبز با سر و دم (بالای 3000 گرم )14,000
کتر دم سبز با سر و دم (بین 1000 تا 3000 گرم)15,000
کتر دم سیاه با سر و دم (بین 1000 تا 3000 گرم )12,000
کتر دم سیاه با سر و دم(بالای 3000 گرم )14,000
کتو4,000
کفشک (بالای 1000 گرم)13,000
کفشک (بین 700 تا 1000 گرم)12,000
گیش (بین 3000 تا 5000 گرم)11,000
گیش(بین 1000 تا 3000 گرم)11,000
انواع ماهیان تازه پرورشی
آمور (کپور علفخوار، سفید پرورشی) (1200 تا 1500 گرم10,000
آمور (کپور علفخوار، سفید پرورشی) (بالای 1500 گرم)13,000
بیگ هد ( کپور سر کنده ) ( 15000 تا 2000 گرم )7,000
بیگ هد (کپور سر کنده) ( 2000 تا3000 گرم)5,800
بیگ هد (کپور سر کنده) ( بیشتر از 3000 گرم)6,500
فیتوفاگ (کپور نقره ای، آزاد پرورشی) ( 800 تا 10006,000
فیتوفاگ (کپور نقره ای، آزاد پرورشی) ( بالای 1500 گ6,500
فیتوفاگ (کپور نقره ای، آزاد پرورشی) (1000 تا 1500)5,800
قزل آلای رنگین کمان ( 200تا 400 گرم)14,000
قزل آلای رنگین کمان (بین 400 تا 600 گرم)13,800
میگوی پرورشی21,000
کپور پرورشی ( 1000 تا 1500 گرم)12,000
ماهیان تازه دریای شمال
اردک ماهی20,000
سفید دریایی ( 500 تا 700 گرم )16,000
سفید دریایی ( 700 تا 900 گرم )19,000
سفید دریایی ( بالای 900 گرم )22,000
سوف ( 400 تا 800 گرم )17,000
سوف ( بالای 800 گرم )22,000
سیم5,500
کفال ( 300 تا 600 گرم )14,000
کفال ( 600 تا 900 گرم )18,500
کفال ( بالای 900 گرم )21,500
کیلکا3,800
گوشت و آلایش خوراکی مرغ
بازوی کبابی9,150
بازوی کبابی زعفرانی9,150
بال کبابی زعفرانی - بدون نوک بال8,000
بال کبابی ساده - بدون نوک بال8,000
جوجه چینی ( شنیسل فیله )14,950
جوجه کباب با استخوان زعفرانی11,400
جوجه کباب با استخوان ساده11,400
جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی زعفرانی16,000
جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی ساده16,000
جگر مرغ4,600
دل مرغ پاک کرده8,000
ران مرغ با پوست بدون دنبالچه، چربی و سرساق8,400
ران مرغ بدون پوست، دنبالچه، چربی و سرساق10,000
ران و سینه با پوست بدون دنبالچه، شش، گردن و بال9,300
ران و سینه بدون پوست، دنبالچه، شش، گردن و بال10,700
ساق مرغ با پوست و بدون سرساق11,200
ساق مرغ بدون پوست و سرساق12,250
سنگدان مرغ4,600
سینه مرغ با پوست، بدون شش، گردن و بال10,350
سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن و بال11,000
سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن، بال و بازو11,400
سینه مرغ سوخاری9,300
شنیسل با آرد12,800
شنیسل بدون آرد14,600
فیله مرغ16,500
فیله مرغ زعفرانی16,500
مخلوط بال و بازو کبابی زعفرانی8,600
مخلوط بال و بازو کبابی ساده8,600
مرغ خرد شده 4 تا 8 تکه بدون دنبالچه، شش، گردن و با8,600
مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی7,100
مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی پاک شده8,220
مرغ کامل تازه بسته بندی کیسه ای7,100
مرغ کنتاکی9,300
مغز ران با پوست ( بدون استخوان کعب ران )11,400
مغز ران بدون پوست ( بدون استخوان کعب ران )12,100
پاچینی 10 عددی مرغ9,300
پای مرغ پاک شده2,000
گردن مرغ بدون پوست3,500
نوع کاغذ اندازه گرماژ واحد قیمت
انواع دیگر کاغذ
 کاغذ پشت چسب دار70*50----3,350
 کاغذ کاربن لس (NCR)60*90-بند96,000
 کاغذ کاربن لس (NCR)70*100-بند116,000
کاغذ کرافت140127کیلو گرم2,100
مقوای پشت طوسی
مقوای پشت طوسی100*70230کیلو گرم2,770
 مقوای پشت طوسی100*70250کیلو گرم2,760
مقوای پشت طوسی100*70280کیلو گرم2,760
مقوای پشت طوسی100*70300کیلو گرم2,760
مقوای پشت طوسی100*70350کیلو گرم2,760
مقوای پشت طوسی90*60280کیلو گرم2,760
مقوای پشت طوسی90*60300کیلو گرم2,760
کاغذ A4-A5
کاغذ A4 - A5A380بسته23,000
کاغذ A4 - A5A380بسته23,000
کاغذ A4 - A5A480بسته10,500
کاغذ A4 - A5A480بسته10,500
 کاغذ A4 - A5A480بسته11,500
کاغذ A4 - A5A480بسته10,500
کاغذ A4 - A5A480بسته10,100
کاغذ A4 - A5A480بسته10,000
کاغذ A4 - A5A480بسته10,400
 کاغذ A4 - A5A480بسته12,300
کاغذ A4 - A5A480بسته10,500
کاغذ A4 - A5A480بسته10,500
کاغذ A4 - A5A580بسته5,400
کاغذ تحریر
کاغذ تحریر100*70100بند126,000
کاغذ تحریر100*70100بند105,000
 کاغذ تحریر100*7070بند73,300
 کاغذ تحریر100*7070بند72,500
 کاغذ تحریر100*7080بند89,500
کاغذ تحریر100*7080بند92,500
کاغذ تحریر100*7080بند77,500
کاغذ تحریر90*60100بند103,000
کاغذ تحریر90*60100بند89,000
 کاغذ تحریر90*6070بند58,000
 کاغذ تحریر90*6070بند58,500
 کاغذ تحریر90*6080بند69,800
کاغذ تحریر90*6080بند77,500
کاغذ تحریر90*6080بند69,500
کاغذ گلاسه
 کاغذ گلاسه براق100*70200کیلو گرم3,200
 کاغذ گلاسه براق100*70250کیلو گرم3,150
 کاغذ گلاسه براق100*7080کیلو گرم3,100
 کاغذ گلاسه براق90*60200کیلو گرم3,150
 کاغذ گلاسه براق90*60250کیلو گرم3,200
 کاغذ گلاسه براق90*6090کیلو گرم3,200
 کاغذ گلاسه مات100*70300کیلو گرم3,100
 کاغذ گلاسه مات90*60200کیلو گرم3,100
 کاغذ گلاسه مات90*60250کیلو گرم3,100
 کاغذ گلاسه مات90*60300کیلو گرم3,100
نام شاخصارزشبیشترینکمترینتغییرزمان
شاخص كل 78081.5 0.15 78205.7 78063.4 ۳ شهریور
شاخص كل (هم وزن) 14474.7 0.13 14497.4 14474.9 ۳ شهریور
شاخص كل فرابورس 798.6 0.26 801.7 798.5 ۳ شهریور
بازار اول فرابورس 176.4 0.33 177.2 176.5 ۳ شهریور
بازار دوم فرابورس 370 0.26 371.6 370.1 ۳ شهریور
شاخص بازار اول 55006.5 0.04 55090.6 54982.2 ۳ شهریور
شاخص بازار دوم 168595.8 0.52 168884.3 168503.7 ۳ شهریور
شاخص 30 شركت بزرگ 3205.4 0.17 3206.1 3199.6 ۳ شهریور
شاخص 50 شركت برتر 3107.7 0.18 3113.6 3106.8 ۳ شهریور
شاخص قیمت 50 شركت 144233.5 0.16 144618.6 144261 ۳ شهریور
شاخص قیمت (هم وزن) 11578.4 0.13 11596.6 11578.6 ۳ شهریور
شاخص قیمت(وزنی-ارزشی) 27814.7 0.15 27858.9 27808.3 ۳ شهریور
قیمت و بازده نقدی 313471.1 0.14 313471.1 313471.1 ۳ شهریور
شاخص آزاد شناور 87307.9 0.2 87376.3 87148.2 ۳ شهریور
شاخص صنعت 64932.3 0.13 65066.5 64925.8 ۳ شهریور
فرآورده های نفتی 202333.6 0.73 203966.6 202344.8 ۳ شهریور
خودرو و ساخت قطعات 19648.6 0.11 19691.9 19623.9 ۳ شهریور
بانكها و موسسات اعتباری 729.5 0.16 730 727.8 ۳ شهریور
واسطه گری های مالی و پولی 157552.9 0.24 157656.3 157206.5 ۳ شهریور
سایر واسطه گری های مالی 2656.9 0.17 2662.8 2656.6 ۳ شهریور
بیمه و بازنشستگی 4673.5 0.15 4681.3 4673.9 ۳ شهریور
سرمایه گذاری ها 2005.4 0.75 2006.3 1997.7 ۳ شهریور
مخابرات 848.5 0.34 851.4 848.6 ۳ شهریور
غذایی و آشامیدنی 3506.1 0.41 3520.7 3507.5 ۳ شهریور
قند و شكر 4631.3 0.32 4646.8 4635 ۳ شهریور
زراعت و خدمات وابسته 9686.8 1.57 9683.7 9535.6 ۳ شهریور
فرآورده های دارویی 8786.1 0.08 8799.6 8784.6 ۳ شهریور
پیمانكاری صنعتی 919.7 0 919.7 919.7 ۷ خرداد
خدمات فنی مهندسی 844.1 0.02 844.3 844.2 ۳ شهریور
كاشی و سرامیك 1809.5 0.02 1811.5 1809.2 ۳ شهریور
چند رشته ای صنعتی 7496.3 0.58 7524.8 7499.1 ۳ شهریور
ابزار پزشکی و اندازه گیری 10580.2 2.88 10724.4 10600.5 ۳ شهریور
فلزات اساسی 29124.2 0.57 29139.8 28840.5 ۳ شهریور
محصولات فلزی 47781.9 0.56 47788 47641 ۳ شهریور
انبوه سازی 790.8 0.67 796.2 792 ۳ شهریور
سیمان، آهك و گچ 614.1 0.16 614 613.2 ۳ شهریور
حمل و نقل و ارتباطات 4786.8 0 4787.6 4784.1 ۳ شهریور
دستگاه ها و وسایل ارتباطی 2764.2 0.77 2833.5 2785.9 ۳ شهریور
سایر تجهیزات حمل و نقل 1125.2 0 1125.2 1125.2 ۷ خرداد
کانی های فلزی 12164 0.32 12200.8 12169.2 ۳ شهریور
کانی های غیرفلزی 2334.2 0.25 2342.1 2336 ۳ شهریور
استخراج سایر معادن 6290.6 0.8 6293.8 6211.1 ۳ شهریور
استخراج نفت و گاز 706.6 0.69 707.2 706.7 ۳ شهریور
استخراج ذغال سنگ 919.4 2.87 918.7 909.7 ۳ شهریور
محصولات كاغذی 8244.7 0.42 8270.5 8258.4 ۳ شهریور
لاستیك و پلاستیك 17792 1.61 18099.9 17792.5 ۳ شهریور
رایانه 7719 0.21 7722.7 7719.6 ۳ شهریور
ماشین آلات 13878.8 1.01 14031 13905.7 ۳ شهریور
دستگاه های برقی 550071.8 0.22 551542.9 550223.7 ۳ شهریور
منسوجات 1623.6 0.15 1626.1 1623.9 ۲۴ مرداد
مبلمان و مصنوعات دیگر 272.7 0 272.7 272.7 ۷ خرداد
محصولات چوبی 48387 0.07 48374.6 48350.2 ۳ شهریور
دباغی و پرداخت چرم 1201.6 0.09 1200.5 1200.5 ۳ شهریور
انتشار، چاپ و تكثیر 111406.6 3.13 111457.2 109818.4 ۳ شهریور
محصول قیمت بازار قیمت کارخانه
ایران خودرو
دنا با موتور EF744,500,00042,549,000
رانا LX32,700,00033,382,000
رنو تندر E2 . دو ایربگ38,900,00037,441,000
رنو تندر اتوماتیک E247,800,00047,352,000
رنو تندر پیکاپ . دو ایربگ کد 5640335,800,00035,465,000
رنو کپچر109,000,000105,156,000
سمند EF7 ( مالتی پلکس ) . کد 2921131,100,00030,243,000
سمند EF7 . دوگانه سوز - کد 2911032,800,00032,340,000
سمند EF7 . دوگانه سوز - کد 2911132,900,00032,080,000
سمند EF7 . کد 2921230,900,00030,130,000
سمند LX . کد 2933930,400,00029,844,000
سمند LX . کد 2934030,600,00030,290,000
سمند SE . کد 5731028,000,00027,594,000
سمند سورن ELX . کد 5750736,100,00036,273,000
سمند سورن ELX توربو . کد 5820138,000,00037,948,000
سمند سورن ELX سال . کد 5751137,100,00036,901,000
سوزوکی ویتارا اتومات کلاس 5135,000,000130,196,000
سوزوکی ویتارا اتومات کلاس 8138,000,000135,381,000
سوزوکی ویتارا اتومات کلاس 9140,000,000-
سوزوکی ویتارا دنده ای کلاس 5129,000,000125,011,000
سوزوکی ویتارا دنده ای کلاس 8134,000,000129,159,000
مینی‌بوس آرین115,000,000119,600,000
هایما اس 7 ( S7 ) . فول اتوماتیک85,800,00079,048,000
هایما اس 7 ( S7 ) . فول دنده‌ای75,500,00072,048,000
وانت آریسان دوگانه‌ سوز . کد 1640124,500,00025,258,000
وانت پیکاپ بنزینی دوکابین فوتون77,000,00085,120,000
وانت پیکاپ دیزلی دوکابین فوتون79,000,000-
ون وانا83,000,00085,890,000
پژو 206 . تیپ 2 . کد 2602834,000,00032,666,000
پژو 206 . تیپ 5 . کد 2681434,300,00034,452,000
پژو 206 . تیپ 5 . کد 2681537,500,00036,848,000
پژو 206 صندوقدار V8 . کد 2742934,500,00034,992,000
پژو 206 صندوقدار V8 . کد 2743037,500,00037,388,000
پژو GLX 405 . کد 2563430,200,00029,038,000
پژو GLX 405 دوگانه سوز . کد 2722232,000,00030,806,000
پژو SLX 405 . کد 2200932,300,00030,873,000
پژو پارس ELX . کد 2100240,900,00039,087,000
پژو پارس LX . کد 2851240,000,00037,468,200
پژو پارس LX . کد 28513 / مالتی پلکس40,200,00037,461,500
پژو پارس اتوماتیک . ELX48,600,00045,330,000
پژو پارس سال . دوگانه سوز . کد 2831437,800,00036,770,000
پژو پارس سال . دوگانه سوز . کد 2831637,900,00036,925,000
پژو پارس سال . کد 2822836,100,00035,484,000
پژو پارس سال . کد 2822936,400,00035,652,000
پژو پارس سال . کد 2823036,600,00035,764,000
پژو پارس سال . کد 2823236,200,00035,484,000
دیار خودرو
بایک سنوا107,000,000110,000,000
سابرینا صندوقدار . تیپ 141,500,00041,500,000
سابرینا هاچ بک . تیپ 139,000,00041,000,000
سابرینا هاچ بک . تیپ 242,000,00047,200,000
سابرینا هاچ بک . تیپ 344,000,00051,600,000
سابرینا هاچ بک . تیپ 448,000,00059,200,000
هاوال H692,000,00094,300,000
هاوال M455,000,00059,600,000
وینگل 5 . تک کابین تک دیفرانسیل49,000,00052,800,000
وینگل 5 . تک کابین دو دیفرانسیل52,000,00059,600,000
وینگل 5 . دو کابین تک دیفرانسیل59,000,00061,100,000
وینگل 5 . دو کابین دو دیفرانسیل62,500,00065,400,000
راین
راین V537,300,00037,000,000
ولیکس C30 دنده ای47,000,00051,000,000
ولیکس C30 اتوماتیک52,000,00054,500,000
سایپا
آریو 1500 ( دنده دستی )44,000,00046,490,000
آریو 1600 ( اتوماتیک )52,500,00054,610,000
برلیانس - V582,000,00099,900,000
تیبا 2 - هاچ بک EX ( تنوع رنگ )27,500,00027,510,000
تیبا 2 - هاچ بک EX ( سفید )27,400,00027,346,000
تیبا 2 - هاچ بک SX ( تنوع رنگ )26,100,00027,510,000
تیبا 2 - هاچ بک SX ( سفید )25,900,00027,320,000
تیبا EX یورو 424,700,00024,610,000
تیبا SX ( تنوع رنگ )24,300,00024,360,000
تیبا SX ( رنگ سفید )24,100,00024,100,000
تیبا SX . دوگانه‌سوز ( تنوع رنگ )26,200,00025,860,000
تیبا SX . دوگانه‌سوز ( سفید )26,000,00025,600,000
زوتی - Z30057,000,00076,650,000
ساینا EX27,900,00027,776,000
ساینا SX26,800,00026,850,000
سایپا 111 SE ( تنوع رنگ )21,300,00021,160,000
سایپا 111 SE ( سفید )21,200,00020,900,000
سایپا 132 SE ( تنوع رنگ )21,000,000-
سایپا 132 SE ( سفید )20,900,00020,570,000
سایپا 132 SE . پایه گازسوز22,600,00021,100,000
سایپا 141 SE ( تنوع رنگ )19,200,00019,810,000
سایپا 141 SE ( سفید )19,000,00019,470,000
سایپا 151 EX16,800,00017,420,000
سایپا 151 SE18,300,00018,696,000
سایپا SE 131 ( تنوع رنگ )21,100,00020,930,000
سایپا SE 131 ( سفید )20,800,00020,696,000
سایپا SE 131 . پایه گازسوز ( تنوع رنگ )22,500,00021,810,000
سایپا SE 131 . پایه گازسوز ( سفید )22,400,00021,550,000
وانت زامیاد 2430,800,00030,800,000
وانت زامیاد 24 دیزل35,700,00036,950,000
وانت زامیاد 24 گازسوز32,300,00032,650,000
وانت پادرا انژکتوری PE640,000,00042,700,000
چانگان CS35 (مونتاژ)66,000,00064,000,000
چانگان ایدو64,000,000-
کیا سراتو 1600 - دنده ای75,400,00075,800,000
کیا سراتو 2000 - اتوماتیک90,800,00090,940,000
مدیران خودرو
MVM 110 S / لاکچری29,000,00031,810,000
MVM 110 S / کامفورت27,000,00029,810,000
MVM 110 چهار سیلندر20,700,00022,410,000
MVM 315 صندوقدار جدید40,000,00042,357,000
MVM 315 هاچ بک جدید40,000,00042,357,000
MVM 315 هاچ‌بک . اسپورت42,000,00044,357,000
MVM 53038,500,00044,510,000
MVM 550 اتوماتیک57,500,00057,560,000
MVM 550 دنده ای51,000,00049,310,000
تیگو 5 / Excellent91,000,00093,830,000
تیگو 5 / Excellent SPORT93,000,00095,630,000
تیگو 5 / Luxury86,000,00088,830,000
تیگو 5 / Luxury SPORT89,000,00090,630,000
تیگو _ X3353,000,00064,460,000
تیگو _ X33 جدید اتومات70,000,00073,660,000
تیگو _ X33 جدید دنده‌ای65,000,00066,460,000
پارس خودرو
برلیانس H220 اتوماتیک44,500,00043,460,000
برلیانس H220 دستی38,200,00038,010,000
برلیانس H230 اتوماتیک44,000,00043,460,000
برلیانس H230 دستی38,500,00038,010,000
برلیانس H320 اتوماتیک54,500,00050,990,000
برلیانس H320 دستی48,700,00046,200,000
برلیانس H330 اتوماتیک55,800,00054,220,000
برلیانس H330 دستی46,800,00044,380,000
رنو تندر E2 . دو ایربگ (پارس خودرو)39,800,00037,440,000
رنو ساندرو - اتوماتیک52,200,00049,050,000
رنو ساندرو - دنده‌ای46,300,00043,050,000
رنو پارس تندر40,900,00039,500,000
ون هایس (برلیانس H2L)118,000,000121,200,000
پیکاپ ریچ دوکابین دو دف68,000,00068,658,000
کولیوس تیپ 1 مدل 2015156,000,000168,400,000
کولیوس تیپ 2 مدل 2015159,000,000178,470,000
کرمان خودرو
جک J553,000,00053,900,000
جک J5 اتوماتیک62,800,00062,900,000
جک S583,000,00081,900,000
جک S5 اتوماتیک94,000,00093,900,000
لیفان 62040,000,00046,150,000
لیفان 82084,000,00091,000,000
لیفان X50 - اتوماتیک56,900,00055,900,000
لیفان X50 - دنده ای52,500,00048,900,000
لیفان X6051,000,00061,100,000
لیفان X60 - اتوماتیک61,100,00064,100,000
گروه بهمن
بسترون . آسا B50F موتور 1.875,000,00076,860,000
لندمارک . وی 779,500,00080,630,000
مزدا3 . تیپ 3 صندوق دار103,000,000-
مزدا3 . تیپ 4 صندوق دار113,000,000112,510,000
مزدا3 با موتور 1.6 دنده ای - تیپ 189,000,00076,500,000
مینی بوس مکسوس120,000,000112,326,000
وانت ايسوزو D-MAX128,000,000118,060,000
وانت مزدا 2 کابین39,800,00039,320,000
وانت مزدا 2 کابین دوگانه سوز42,500,00041,660,000
وانت مزدا تک کابین37,050,00037,050,000
وانت مزدا تک کابین گازسوز39,400,00038,960,000
وانت کارا 1700 - تک کابین26,500,00026,660,000
وانت کارا 1700 - دوکابین28,800,00029,460,000
وانت کارا 2000 - تک کابین33,900,00033,900,000
وانت کارو (چانگهه)25,000,00025,160,000
وانت کاپرا تک کابین . تک دیفرانسیل55,000,00057,980,000
وانت کاپرا دوکابین . تک دیفرانسیل64,500,000-
وانت کاپرا دوکابین . دو دیفرانسیل70,000,00072,150,000
محصول قیمت بازار قیمت کارخانه
آلفارومئو جولیتا . فول 2015163,000,000159,500,000
Alfa Romeo
آلفارومئو 4C . فول 2015570,000,000540,000,000
آلفارومئو 4C . فول 2016580,000,000580,000,000
آلفارومئو جولیتا . فول 2016165,000,000171,000,000
آلفارومئو جولیتا . نیمه فول152,000,000-
آلفارومئو میتو . فول 2015135,000,000137,000,000
آلفارومئو میتو . نیمه فول123,000,000-
Audi
Q5410,000,000438,000,000
B.M.W
بی‌ام و 220I کوپه269,000,000289,900,000
بی‌ام و 320 فول260,000,000336,000,000
بی‌ام و 320 فول - کیت M320,000,000349,600,000
بی‌ام و 320 لاکچری310,000,000339,400,000
بی‌ام و 320 نیمه فول230,000,000269,100,000
بی‌ام و 328 . گرن توریزمو365,000,000379,800,000
بی‌ام و 328 جی تی - کیت M340,000,000376,413,000
بی‌ام و 328 فول - کیت M365,000,000379,800,000
بی‌ام و 420 کوپه ( لاکچری )365,000,000380,000,000
بی‌ام و 420 گرن کوپه ( اسپورت )355,000,000345,930,000
بی‌ام و 420 گرن کوپه ( لاکچری )360,000,000359,900,000
بی‌ام و 428 کابریو - مدل 2015355,000,000418,900,000
بی‌ام و 428 کابریو - مدل 2016380,000,000413,900,000
بی‌ام و 428 گرن کوپه ( اسپورت )365,000,000-
بی‌ام و 428 گرن کوپه ( لاکچری )385,000,000380,300,000
بی‌ام و 428 گرن کوپه ( کیت M )360,000,000398,900,000
بی‌ام و 520 فول - کیت M340,000,000379,500,000
بی‌ام و 520 فول 2016320,000,000339,000,000
بی‌ام و 528 تیپ 1350,000,000419,800,000
بی‌ام و 528 تیپ 1 مدل 2016430,000,000434,900,000
بی‌ام و 528 تیپ 2340,000,000409,800,000
بی‌ام و 528 فول 2016 با بال عقب415,000,000454,900,000
بی‌ام و 760 LI فول 20142,500,000,000-
بی‌ام و I8 فول - 20151,350,000,000-
بی‌ام و I8 فول - 20161,600,000,000-
بی‌ام و M6 فول 20142,150,000,000-
بی‌ام و X1 تیپ 18210,000,000247,790,000
بی‌ام و X1 تیپ 28310,000,000308,000,000
بی‌ام و X1 تیپ 28 - کیت M مدل 2015320,000,000367,400,000
بی‌ام و X3 تیپ 28 - پریمیوم395,000,000399,900,000
بی‌ام و X3 تیپ 28 ام اسپورت 2016382,000,000389,900,000
بی‌ام و X3 تیپ 28 مدل 2015340,000,000369,000,000
بی‌ام و X4 تیپ 28 (کیت M)370,000,000426,800,000
بی‌ام و X4 تیپ 28 فول 2016400,000,000439,800,000
بی‌ام و X4 تیپ 28 فول 2017420,000,000-
بی‌ام و Z4 20I - کیت M334,000,000334,048,000
بی‌ام و Z4 28I - کیت M3,705,000,000369,000,000
DS Automobiles
NEW DS 5217,000,000207,000,000
FIAT
فیات 50092,000,00091,700,000
GEELY
جیلی امگراند 7 اتوماتیک . فول70,000,00087,700,000
جیلی امگراند 7 اتوماتیک . فول 201574,000,000-
جیلی امگراند 7 اتوماتیک . نیمه فول60,000,000-
جیلی امگراند RV-7 . اتوماتیک68,000,00085,600,000
جیلی امگراند X7 مدل 201594,500,000115,426,000
Haval
Haval H289,000,00092,000,000
Honda
هوندا CRV تیپ EX227,000,000234,000,000
هوندا CRV تیپ EXL233,000,000239,900,000
هوندا CRV تیپ Touring249,000,000258,600,000
هوندا آکورد تیپ 2 - LXB198,000,000206,000,000
هوندا آکورد تیپ 3 - EXA210,000,000223,000,000
هوندا آکورد تیپ 4 - EXB218,000,000230,000,000
Hyundai
سوناتا LF . بدون پاناروما . نیمه فول144,000,000-
هیوندای I20 تیپ 680,500,00084,409,000
هیوندای I30 فول 2016117,000,000-
هیوندای I40 . استیشن واگن175,000,000187,458,000
هیوندای I40 . صندوقدار171,000,000173,337,000
هیوندای آزرا ( گرنجور ) فول 2014223,000,000216,723,000
هیوندای النترا دو ایربگ - 2016117,000,000-
هیوندای النترا فول 2016132,000,000-
هیوندای النترا فول 2016 با کیت جدید136,000,000-
هیوندای اکسنت فول 2016105,000,000106,132,000
هیوندای اکسنت نیمه فول95,000,000-
هیوندای توسان (IX 35) فول / سفارش اروپا148,000,000-
هیوندای توسان (IX 35) فول / سفارش اروپا 2016165,000,000157,800,000
هیوندای توسان (IX 35) فول 10 ایربگ 2015146,000,000163,250,000
هیوندای توسان 2016 - دوایربگ نیوفیس159,000,000-
هیوندای توسان 2016 - فول نیوفیس173,000,000178,762,000
هیوندای جنسیس 2013275,000,000238,004,000
هیوندای سانتافه (IX 45 ) دو ایربگ . تک دف . سقف فل155,000,000-
هیوندای سانتافه (IX 45) ده ایربگ . اتوپارک189,000,000-
هیوندای سانتافه (IX 45) ده ایربگ . دو دف / صندوق ب175,000,000-
هیوندای سانتافه (IX 45) دو ایربگ . دو دیفرانسیل163,000,000-
هیوندای سانتافه DM . فول . اتوپارک 2016200,000,000-
هیوندای سانتافه DM . فول نیوفیس . اتوپارک 2016211,000,000213,438,000
هیوندای سانتافه DM . فول نیوفیس . اتوپارک 2017237,000,000-
هیوندای سوناتا LF . فول کامل با رادار 2016170,000,000184,140,000
هیوندای سوناتا LF . فول کامل با رادار 2017185,000,000-
هیوندای سوناتا LF . فول کامل با رادار 2015158,000,000179,878,000
هیوندای ولستر . 6 ایربگ 2016122,000,000124,507,000
Kia Motors
کیا اسپورتيج فول 2015150,000,000171,170,000
کیا اسپورتیج فول 2016165,000,000176,603,000
کیا اسپورتیج فول 2017 نیوفیس173,000,000-
کیا اپتیما JF دو ایربگ 2016 - اتاق جدید157,000,000-
کیا اپتیما JF فول 2016 - اتاق جدید173,000,000-
کیا اپتیما JF فول 2016 - اتاق جدید GT180,000,000186,391,000
کیا اپتیما JF فول 2017 - اتاق جدید GT199,000,000-
کیا اپتیما TF فول 2016163,000,000171,142,000
کیا اپتیما فول 10 ایربگ + رادار155,000,000165,709,000
کیا ریو صندوقدار 2015100,000,000105,027,000
کیا ریو صندوقدار 2016107,000,000105,027,000
کیا ریو هاچ بک 2016108,000,000105,050,000
کیا سراتو 2.0 - فول نیوفیس 2016139,000,000135,345,000
کیا سراتو 2.0 - فول کامل 2015117,000,000125,550,000
کیا سراتو 2.0 - فول کامل 2016133,000,000135,345,000
کیا سراتو کوپه 2.0 - 2015120,000,000129,948,000
کیا سراتو کوپه 2.0 - 2016138,000,000147,875,000
کیا سورنتو اتاق جدید 2.4 فول220,000,000229,736,000
کیا سورنتو اتاق جدید 2.4 فول 2016 + اتوپارک234,000,000230,259,000
کیا سول EX اتوماتیک 1.6114,000,000-
کیا پیکانتو 201565,000,000-
کیا پیکانتو 201668,500,00075,200,000
کیا کادنزا . فول 2013218,000,000-
کیا کادنزا . فول 2014255,000,000211,356,000
کیا کارنز 2016148,000,000157,043,000
Lexus
لکسوس CT200 H هیبریدی - فول 2015185,000,000189,000,000
لکسوس CT200 H هیبریدی - فول 2016200,000,000205,000,000
لکسوس ES 250 فول 2016335,000,000325,000,000
لکسوس ES 350 فول 2013405,000,000-
لکسوس GS250 - تیپ 2330,000,000289,000,000
لکسوس GS250 - تیپ 3352,000,000335,000,000
لکسوس GS250 فول - F Sport360,000,000339,000,000
لکسوس GS250 فول - Platinum318,000,000339,000,000
لکسوس IS250 فول - 6 سیلندر پرستیژ270,000,000275,000,000
لکسوس IS250 فول - F Sport290,000,000295,000,000
لکسوس LX 570 آفرود 20131,250,000,000-
لکسوس NX200 T سه کلید312,000,000340,000,000
لکسوس NX200 T هفت کلید330,000,000349,000,000
لکسوس NX300 H سه کلید305,000,000-
لکسوس NX300 H شش کلید325,000,000-
لکسوس RX 350 . فول 2013500,000,000-
MG Motor
ام جی 3 . فول 201567,000,00075,000,000
ام جی 3 . فول 201672,000,000-
ام جی 6 . اتاق جدید 2015112,000,000123,000,000
ام جی 6 . اتاق جدید 2016127,000,000132,000,000
ام جی GS مدل 2015143,000,000145,000,000
ام جی GS مدل 2016154,000,000162,000,000
Maserati
مازراتی کواتروپورته1,010,000,000-
مازراتی کواتروپورته GTS . فول 20141,950,000,000-
مازراتی کواتروپورته S1,570,000,000-
مازراتی گرن توریسمو1,025,000,000-
مازراتی گرن توریسمو MC استراداله 20141,980,000,000-
مازراتی گرن توریسمو S1,100,000,000-
مازراتی گرن کابریو 20141,200,000,000-
مازراتی گرن کابریو S . فول 20141,900,000,000-
مازراتی گیبلی - کامل ترین آپشن 20151,800,000,000-
Mercedes-Benz
بنز C200 فول - اتاق جدید 2015400,000,000-
بنز C200 فول - اتاق جدید 2016470,000,000-
بنز C200 فول - مانیتور بزرگ305,000,000-
بنز C200 فول - مانیتور کوچک295,000,000250,000,000
بنز E200 مدل 2015350,000,000304,000,000
بنز E200 مدل 2017450,000,000-
بنز E250 فول مدل 2015390,000,000-
بنز E250 فول مدل 2016460,000,000405,000,000
بنز E250 کروک560,000,000-
بنز E300 فول 2013400,000,000-
بنز ML 350 فول 20151,300,000,000-
بنز S500 جدید . 4 نفره . فول 20152,800,000,0001,800,000,000
بنز S500 جدید کوپه . 4 نفره . فول 20153,000,000,000-
Mitsubishi
میتسوبیشی ASX 2015 - تیپ 2138,000,000146,800,000
میتسوبیشی ASX 2015 - تیپ 4144,000,000166,000,000
میتسوبیشی اوتلندر 2015 تیپ 3171,000,000184,900,000
میتسوبیشی اوتلندر 2015 تیپ 4179,000,000192,700,000
میتسوبیشی اوتلندر 2016 . اتاق جدید202,000,000206,300,000
میتسوبیشی لنسر 1.8 - تیپ 4 مدل 2014117,000,000-
میتسوبیشی لنسر 1.8 - تیپ 4 مدل 2015125,000,000123,500,000
میتسوبیشی لنسر تیپ 1 اتوماتیک86,000,00096,870,000
میتسوبیشی لنسر تیپ 1 اتوماتیک - پلاس89,000,00099,800,000
میتسوبیشی لنسر تیپ 2 اتوماتیک99,000,000-
میتسوبیشی لنسر تیپ 2 اتوماتیک 2016106,000,000103,500,000
میتسوبیشی میراژ 201564,000,000-
میتسوبیشی میراژ 201670,000,00071,300,000
Opel
اوپل آسترا صندوقدار توربو 1.4153,000,000155,630,000
اوپل آسترا صندوقدار توربو 1.6163,000,000166,350,000
اوپل آسترا هاچ بک توربو 1.4150,000,000152,400,000
اوپل آسترا هاچ بک توربو 1.6160,000,000163,140,000
اوپل اینزیگنیا272,000,000273,000,000
اوپل موکا165,000,000157,630,000
اوپل کورسا اتوماتیک 201487,000,000-
اوپل کورسا اتوماتیک 201585,000,000-
اوپل کورسا دنده ای 201470,000,00095,500,000
Other Cars
لوتوس الیزه / CUP220351,000,000-
لوتوس الیزه / S325,000,000326,500,000
Porsche
پورشه 911 کررا1,480,000,000-
پورشه ماکان 2.0 فول 2015550,000,000-
پورشه ماکان 2.0 فول 2016640,000,000-
پورشه پانامرا 6 سیلندر950,000,000-
پورشه پانامرا 8 سیلندر1,330,000,000-
پورشه پانامرا 8 سیلندر توربو1,480,000,000-
پورشه پانامرا 8 سیلندر توربو . اتاق جدید 20151,750,000,000-
پورشه کاین 6 سیلندر920,000,000-
پورشه کاین 8 سیلندر1,350,000,000-
پورشه کاین 8 سیلندر توربو1,450,000,000-
پورشه کاین GTS1,400,000,000-
Renault
رنو اسکالا 1600 تیپ PE95,000,00095,000,000
رنو اسکالا 1600 فول 2016104,000,000110,000,000
رنو اسکالا 2000 تیپ E2103,000,000105,000,000
رنو اسکالا 2000 تیپ E2 مدل 2016108,000,000116,000,000
رنو اسکالا 2000 تیپ E4107,000,000113,000,000
رنو اسکالا 2000 تیپ E4 مدل 2016114,000,000126,000,000
رنو اسکالا کروک186,000,000180,000,000
رنو داستر تک دیفرانسیل . سفارشی100,000,000108,000,000
رنو داستر تک دیفرانسیل 201596,000,00095,000,000
رنو داستر دو دیفرانسیل10,400,000109,000,000
رنو داستر دو دیفرانسیل مدل 2016111,000,000114,000,000
رنو سفران 2.0 مدل 2016132,000,000145,000,000
رنو سفران 2.5 مدل 2016170,000,000189,000,000
رنو سیمبل LE مدل 201676,000,00076,900,000
رنو سیمبل PE مدل 201667,000,00071,900,000
رنو فلوئنس - دنده دستی83,000,00086,900,000
رنو فلوئنس - دنده دستی 201687,000,00092,000,000
رنو فلوئنس E298,000,00095,040,000
رنو فلوئنس E4114,000,000113,000,000
رنو فلوئنس فول 2016124,000,000127,000,000
رنو فلوئنس نیمه‌فول 2016112,000,000117,000,000
رنو کولئوس156,000,000149,500,000
SUBARU
ایکس وی . فول کامل190,000,000194,892,000
ایکس وی . نیمه فول183,000,000184,210,000
فارستر 2.5231,000,000230,862,000
فارستر XT 2.0238,000,000245,032,000
لگاسی 2015119,000,000223,000,000
SsangYong
سانگ‌یانگ اکتیون . لاکچری134,000,000140,610,000
سانگ‌یانگ اکتیون . پرستیژ125,000,000136,795,000
سانگ‌یانگ اکتیون . کامفورت113,000,000115,560,000
سانگ‌یانگ تیولی ( اسپرت )111,000,00097,010,000
سانگ‌یانگ تیولی ( الیت )112,000,00097,010,000
سانگ‌یانگ کوراندو - اپتیموم120,000,000119,000,000
سانگ‌یانگ کوراندو - پریمیوم133,000,000139,084,000
Toyota
تویوتا راو 4 . تیپ 2 . اسپشیال192,000,000195,000,000
تویوتا راو 4 . تیپ 3 . دو دیفرانسیل 2015207,000,000209,500,000
تویوتا راو 4 . تیپ 4 . دو دیفرانسیل 2015215,000,000214,500,000
تویوتا راو 4 مدل 2015 تیپ ( Low Options )189,000,000182,500,000
تویوتا راو 4 نیوفیس 2016230,000,000-
تویوتا راو 4 نیوفیس 2016 / صندوق برقی236,000,000243,000,000
تویوتا لندکروز 6 سیلندر GXR فول580,000,000-
تویوتا هایس 2.7 سقف بلند ( های روف )185,000,000168,000,000
تویوتا هایس 2.7 سقف معمولی170,000,000148,000,000
تویوتا هایلوکس 2016 / اتوماتیک اتاق جدید182,000,000185,000,000
تویوتا هایلوکس 2016 / دنده‌ای اتاق جدید167,000,000178,000,000
تویوتا پریوس 2016143,000,000-
تویوتا پریوس 2017155,000,000-
تویوتا کرولا GLI فول129,000,000142,700,000
تویوتا کرولا GLI فول 2016145,000,000-
تویوتا کرولا XLI . تیپ Exclusive+Navi120,000,000122,500,000
تویوتا کرولا XLI . تیپ Limited126,000,000126,200,000
تویوتا کرولا XLI . نیمه فول119,000,000108,550,000
تویوتا کرولا XLI X فول 2016140,500,000141,000,000
تویوتا کرولا XLI فول 2016133,000,000-
تویوتا کمری GL اسپشیال 2016165,000,000159,500,000
تویوتا کمری GLX اس اسپشیال 2015172,000,000178,000,000
تویوتا کمری GLX اس اسپشیال 2016192,000,000195,000,000
تویوتا کمری GLX اسپشیال 2015167,000,000-
تویوتا کمری GLX فول 2016187,000,000-
تویوتا کمری SE مدل 2015166,000,000-
تویوتا کمری هیبرید LE مدل 2016182,000,000155,000,000
تویوتا کمری هیبرید XLE189,000,000175,000,000
تویوتا کمری هیبرید XLE مدل 2016208,000,000-
تویوتا یاریس صندوقدار - 2016115,000,000118,500,000
تویوتا یاریس هاچ‌بک 2015107,000,000109,000,000
تویوتا یاریس هاچ‌بک 2016114,000,000-
Volvo
ولوو C30185,000,000175,000,000
ولوو C70 کروک230,000,000309,300,000
ولوو V40 R-Design210,000,000259,300,000
ولوو V40 R-Design Plus233,000,000269,300,000
ولوو XC60 R-Design262,000,000261,200,000
ولوو XC60 R-Design Plus306,000,000316,000,000
ولوو XC60 R-Design Plus New313,000,000336,000,000
ولوو XC60 Selux255,000,000238,100,000
ولوو XC90 - Inscription530,000,000500,000,000
ولوو XC90 - Inscription مدل 2017670,000,000575,000,000
ولوو XC90 - Momentum530,000,000475,000,000
ولوو XC90 - R-Design مدل 2017640,000,000500,000,000
نوع و اندازه شاخه وزن قیمت
تسمه
هر کیلو تسمه 20x512 متری21,490
هر کیلو تسمه 25x512 متری-1,490
هر کیلو تسمه 30x512 متری-1,490
هر کیلو تسمه 40x512 متری-1,490
هر کیلو تسمه 50x512 متری-1,490
تیر آهن
هر شاخه تیرآهن 1212 متری122227,000
هر شاخه تیرآهن 1412 متری155239,000
هر شاخه تیرآهن 1612 متری195291,000
هر شاخه تیرآهن 1812 متری225352,000
هر شاخه تیرآهن 2012 متری276619,000
هر شاخه تیرآهن 2212 متری315715,000
هر شاخه تیرآهن 2412 متری369844,000
هر شاخه تیرآهن 2712 متری434985,000
هر شاخه تیرآهن 3012 متری5001,186,000
صفحه ستون
هر کیلو ورق 10برش خورده-1,780
هر کیلو ورق 12برش خورده-1,780
هر کیلو ورق 15برش خورده-1,800
هر کیلو ورق 20برش خورده-1,740
هر کیلو ورق 25برش خورده-1,730
هر کیلو ورق 8برش خورده-1,790
میلگرد
هر کیلو میلگرد 1012 متری7.51,440
هر کیلو میلگرد 1212 متری111,440
هر کیلو میلگرد 1412 متری151,510
هر کیلو میلگرد 1612 متری191,510
هر کیلو میلگرد 1812 متری251,510
هر کیلو میلگرد 2012 متری301,510
هر کیلو میلگرد 2212 متری361,510
هر کیلو میلگرد 2512 متری471,510
هر کیلو میلگرد 2812 متری561,510
هر کیلو میلگرد 3212 متری751,525
هر کیلو میلگرد 6.5کلاف4.51,720
هر کیلو میلگرد 8شاخه61,510
ناودانی
هر کیلو ناودانی 106 متری521,515
هر کیلو ناودانی 126 متری641,520
هر کیلو ناودانی 1412 متری1551,550
هر کیلو ناودانی 1612 متری1701,610
هر کیلو ناودانی 1812 متری2152,100
هر کیلو ناودانی 2012 متری2302,100
هر کیلو ناودانی 6.56 متری421,650
هر کیلو ناودانی 86 متری421,515
نبشی
هر کیلو نبشی 106 متری901,600
هر کیلو نبشی 126 متری1301,680
هر کیلو نبشی 36 متری91,530
هر کیلو نبشی 46 متری151,530
هر کیلو نبشی 56 متری221,520
هر کیلو نبشی 66 متری321,520
هر کیلو نبشی 86 متری581,600
ورق سیاه
هر کیلو ورق سیاه 106x1/57201,780
هر کیلو ورق سیاه 126x1/58651,810
هر کیلو ورق سیاه 156x1/510801,810
هر کیلو ورق سیاه 2رول121,840
هر کیلو ورق سیاه 206x1/514451,800
هر کیلو ورق سیاه 256x1/518051,800
هر کیلو ورق سیاه 36x1/52201,860
هر کیلو ورق سیاه 306x1/521651,750
هر کیلو ورق سیاه 46x1/52901,860
هر کیلو ورق سیاه 56x1/53601,865
هر کیلو ورق سیاه 66x1/54351,815
هر کیلو ورق سیاه 86x1/55801,780
ورق گالوانیزه
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/41 و 1.255.72,650
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/51 و 1.255.72,450
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/61 و 1.255.72,420
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/71 و 1.255.72,400
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/81 و 1.255.72,400
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/91 و 1.255.72,400
هر کیلو ورق گالوانیزه 11 و 1.255.72,400
هر کیلو ورق گالوانیزه 1.251 و 1.255.72,400
هر کیلو ورق گالوانیزه 1.51 و 1.255.72,420
هر کیلو ورق گالوانیزه 21 و 1.255.72,460
پروفیل
هر کیلو قوطی 20x10شاخه4.52,030
هر کیلو قوطی 20x20-71,940
هر کیلو قوطی 25x10شاخه5.51,970
هر کیلو قوطی 25x25شاخه91,920
هر کیلو قوطی 30x10شاخه6.52,030
هر کیلو قوطی 30x20شاخه9.51,940
هر کیلو قوطی 30x50شاخه161,910
هر کیلو قوطی 30x60شاخه171,910
هر کیلو قوطی 40x100شاخه282,040
هر کیلو قوطی 40x40شاخه151,910
هر کیلو قوطی 60x40شاخه191,910
هر کیلو قوطی 70x70شاخه271,910
هر کیلو قوطی 80x40شاخه231,910
هر کیلو پروفیل 507 - 508 - 509پروفیل درب و پنجره-1,910
نام واحد نوع بسته بندی قیمت
انواع آجر سفال تیغه
آجر بهمنی اصفهان ( بدون کرایه)دانه ای۵٫۵*۱۰*۲۱٫۵115
آجر بهمنی تهران (کرایه و تخلیه)دانه ای۵*۱۰*۲۰120
آجر سفال بهمنی یزد(بدون کرایه)دانه ای۵٫۵*۱۰*۲۱٫۵105
بلوک سقفی ۲۵ تهراندانه ای۴۰*۲۵1,100
سفال تیغه اصفهان (بدون کرایه )دانه ای۱۵*۲۰*۲۰205
سفال تیغه اصفهان (بدون کرایه)دانه ای۱۰*۲۰*۲۰145
سفال تیغه اصفهان (بدون کرایه)دانه ای۷*۲۰*۲۰140
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۱۰*۲۰*۲۵ بدون یونولیت310
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۱۰*۲۰*۲۵ یونولیت دار425
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۱۵*۲۰*۲۵ بدون یونولیت440
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۱۵*۲۰*۲۵ یونولیت دار510
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۷*۲۰*۲۵ بدون یونولیت300
سفال تیغه تهران (تخلیه و حمل)دانه ای۷*۲۰*۲۵ یونولیت دار440
سفال تیغه طرح فومدانه ای۱۰*۲۰*۲۵340
سفال تیغه یزد (بدون کرایه )دانه ای۱۰*۲۰*۲۰130
سفال تیغه یزد (بدون کرایه )دانه ای۱۵*۲۰*۲۰190
سفال تیغه یزد (بدون کرایه)دانه ای۷*۲۰*۲۰130
انواع آجر فشاری و بهمنی
آجر بهمنی اصفهان(بدون کرایه)دانه ای۴٫۵*۹*۱۸٫۵95
آجر بهمنی اصفهان(بدون کرایه)دانه ای۵٫۵*۱۰*۲۱٫۵115
آجر بهمنی یزد (بدون کرایه)دانه ای۴٫۵*۱۰*۱۹85
آجر بهمنی یزد(بدون کرایه)دانه ای۵٫۵*۱۰*۲۱٫۵105
آجر فشاری ماشینی(کرایه)تن۵*۱۰*۲۰62,000
آجر فشاری کوره ای(کرایه)تن۵*۱۰*۲۰68,000
آجر نمای اصفهان زرد(بدون کرایه)دانه ای۲۱٫۵*۱۰*۵٫۵220
آجر نمای اصفهان قرمز (بدون کرایه)دانه ای۵٫۵*۱۰*۲۱٫۵230
آجر نمای شل اصفهان (بدون کرایه)دانه ای۴*۱۰*۲۱٫۵240
آجر ۱۰ سوراخه تهران(کرایه)دانه ای۵*۱۰*۲۰120
انواع بلوک تیغه
بلوک تیغه ماسه ای (تخلیه)دانه ای۱۰*۲۰*۴۰650
بلوک تیغه ماسه ای (تخلیه)دانه ای۱۵*۲۰*۵۰850
بلوک تیغه ماسه ای (تخلیه)دانه ای۷*۲۰*۴۰650
بلوک تیغه پرلیت و پوکه ( تخلیه )دانه ای۱۰*۲۰*۴۰1,250
بلوک تیغه پرلیت و پوکه ( تخلیه )دانه ای۷*۲۰*۴۰1,050
بلوک تیغه پرلیت و پوکه ( تخلیه)دانه ای۱۵*۲۰*۵۰1,400
بلوک تیغه پوکه وماسه ( تخلیه)دانه ای۱۰*۲۰*۴۰750
بلوک تیغه پوکه وماسه ( تخلیه)دانه ای۱۵*۲۰*۵۰1,050
بلوک تیغه پوکه وماسه ( تخلیه)دانه ای۷*۲۰*۴۰750
انواع دیوارگچی و پانل گچی
دیوار گچی نویدمتر مربعمتر مربع7,000
دیوارگچی ساوهمتر مربعمتر مربع7,500
دیوارگچی مهر ایرانیان (بدون حمل)متر مربعمتر مربع6,500
پانل گچی ساوهقالبقالب3,500
پانل گچی نویدقالبقالب3,400
پانل گچی کاوهقالبقالب3,400
انواع سیمان
سیمان بنایی (جدید)تنلمینت(برزنتی)100,000
سیمان تیپ 1 آبیکتنپاکتی(کاغذ)112,000
سیمان تیپ 1 تهرانتنلمینت(برزنتی)112,000
سیمان تیپ 2 آبیکتنفله (بونکر)117,000
سیمان تیپ 2 تهرانتنلمینت(برزنتی)122,000
سیمان تیپ 2 نایینتنفله (بونکر)96,000
سیمان تیپ 2 نایینتنلمینت(برزنتی)112,000
 سیمان تیپ 5 تهرانتنفله (بونکر)98,000
سیمان تیپ ۱ تهرانتنفله (بونکر)97,000
سیمان تیپ ۱ ساوهتنلمینت (برزنتی)117,000
سیمان تیپ ۲ تهرانتنفله (بونکر)96,000
سیمان تیپ ۲ جاجرودتنفله (بونکر)101,000
سیمان تیپ ۲ ساوهتنفله (بونکر)101,000
سیمان تیپ ۲ ساوهتنلمینت (برزنتی)116,000
سیمان تیپ ۲ شمالتنلمینت (برزنتی)116,500
سیمان تیپ۲ جاجرودتنلمینت (برزنتی)116,500
سیمان تیپ۵ تهرانتنلمینت(برزنتی)114,000
سیمان سرباره نائینتنلمینت(برزنتی)109,000
سیمان سفید ارومیهتنپاکتی(لمینت) بدون حمل193,000
سیمان سفید دماوند ۵۰kgتنلمینت(برزنتی)187,500
سیمان سفید ۵۰ کیلوییتنلمینت (برزنتی)194,000
سیمان سفید۲۵کیلوییتنلمینت (برزنتی)198,000
سیمان پزولان ویژه (جدید)تنپاکتی(لمینت)103,000
سیمان پزولانی تهرانتنفله (بونکر)86,000
سیمان پزولانی تهرانتنلمینت(برزنتی)104,000
سیمان پزولانی ساوهتنلمینت (برزنتی)112,000
انواع شن و ماسه
 بلوکاژ سنگ دانه بندی شدهتنفله ( ویژه مقاومت پی )25,000
 شن بادامی ۲٫۰٫۰تنفله ( ویژه بتن )15,500
 شن شسته عدسی ۱٫۰٫۰تنفله ( ویژه بتن و سنگ )13,500
 شن مخلوط عدسی،بادامی،نخودیتنفله ( ویژه بتن )14,000
 شن نخودی ۱٫۵٫۰تنفله ( ویژه بتن )14,000
 ماسه شکسته خورده سنگتنفله ( ویژه سنگ و بنایی )14,000
 ماسه ملاتی (خاکدار) مخلوط خاک و ماسهتنفله ( ویژه بنایی )13,000
ماسه ۱ بار شسته مخلوطتنفله ( ویژه سنگ و بنایی )15,000
ماسه ۲ بار شسته طبیعی شماره 0,6تنفله ( ویژه بتن )16,000
 ماسه ۲ بار شسته طبیعی شماره 0,7تنفله ( ویژه بتن )17,000
 ماسه ۲ بار شسته طبیعی مخلوط 0,6 و 0,7تنفله ( ویژه بتن )16,500
انواع گچ
ایران گچ ۳۳kgگونیگونی2,750
گچ اسپندار سمنان 30kg مخصوص سفیدکاری درب کارخانهگونیگونی1,950
گچ اسپندارسمنان 40kg مخصوص گچ خاک درب کارخانهگونیگونی2,320
گچ بتگیبس ۳۰kgگونیگونی5,200
گچ جبل متین بدون کرایهگونیگونی2,200
گچ جبل ۳۳kgگونیگونی2,800
گچ جبل ۴۰kgگونیگونی2,750
گچ ساتن اسپندارتن---81
گچ سارالیت ۳۳kgگونیگونی2,600
گچ سارالیت ۴۰kgگونیگونی2,850
گچ ساران ۴۰kgگونیگونی2,900
گچ ساوه طلایی ۴۰kgگونیگونی3,000
گچ سمنان آریان ۴۰kgگونیگونی2,500
گچ سمنان جمگونیگونی2,550
گچ سمنان حریر بدون کرایهگونیگونی2,450
گچ سمنان زمرد ۴۰kgگونیگونی2,500
گچ سمنان نوع ۱گونیگونی2,600
گچ سینا بدون کرایهگونیگونی1,950
گچ سیوا اسپندارتن---61
گچ کناف ۴۰kgگونیگونی2,950
گچ گیپتون اسپندار 30kgگونیگونی5,000
محله و خیابان عمر ساختمان قیمت کارخانه
منطقه 1
آجودانیه . بهزادنو ساز13,000,000
آجودانیه . خیابان آذرمینوساز13,000,000
آجودانیه . خیابان صومعه زادهنوساز13,000,000
آجودانیه . محدوده باشگاه بانك ملینوساز12,000,000
آجودانیه . محدوده پارك شطرنجنوساز1,000,000
آجودانیه . پورابتهاجنو ساز8,500,000
آجودانیه . کوچه 2 شرقینوساز12,500,000
ازگل . بلوار صدرنژادنو ساز6,000,000
ازگل . بلوار قائمنوساز6,800,000
ازگل . خیابان درختینوساز9,300,000
ازگل . میدان میوه و تره بارنو ساز6,500,000
ازگل . گلچین جنوبینو ساز6,700,000
اقدسیه . بلوار مجدینوساز6,300,000
اقدسیه . خیابان سپندنوساز10,000,000
اقدسیه . خیابان گلزارنوساز6,500,000
اقدسیه . گلستان جنوبینوساز15,000,000
اقدسیه . گلستان شمالینو ساز12,000,000
الهیه . خزر شمالینوساز12,000,000
الهیه . شریفی منشنوساز14,000,000
الهیه . کوهیارنو ساز12,000,000
الهیه . گلنارنوساز13,000,000
اوین . دركهنوساز7,200,000
اوین . كچوئینوساز6,500,000
اوین . کوهسارنو ساز9,000,000
باغ فردوس . محدوده پمپ بنزیننو ساز14,500,000
باغ فردوس . ناصرینو ساز11,100,000
باغ فردوس . گلستاننو ساز10,500,000
بزرگراه ارتش . اوشاننو ساز5,000,000
بزرگراه ارتش . شهرک ابوذرنو ساز5,200,000
بزرگراه ارتش . شهرک لالهنو ساز5,500,000
بزرگراه ارتش . شهرک کوثرنو ساز5,400,000
تجریش . مقصود بیگنوساز15,000,000
تجریش . میدان قدسنو ساز9,250,000
جماران . حسن پورنوساز12,000,000
دار آباد . بلوار هاشمی125,400,000
دارآباد . 20 متری آفرینشنو ساز7,900,000
دارآباد . محدوده موزه دارآبادنو ساز9,000,000
دارآباد . میدان دارآبادنو ساز8,000,000
دربند - اسدالهینو ساز6,000,000
دربند - بعد از کاخ سعدآبادنو ساز10,500,000
دربند - محدوده کلانترینو ساز10,500,000
دربند - گلابدرهنو ساز4,500,000
دركه . كوهسارنوساز8,500,000
دزاشیب . بوعلینو ساز6,500,000
دزاشیب . رمضانینوساز8,000,000
دزاشیب . محدوه آتش نشانینوساز6,000,000
دیباجی شمالینو ساز8,500,000
زعفرانیه . انتهای آصفنوساز13,500,000
زعفرانیه . فیروز كوه غربینوساز13,500,000
زعفرانیه . مردانینوساز14,500,000
زعفرانیه . مقدس اردبیلینوساز14,000,000
زعفرانیه . پسیاننو ساز14,000,000
زعفرانیه . کوه سفیدنو ساز12,500,000
زعفرانیه . کیهاننو ساز14,500,000
سوهانک . بشارتنو ساز7,000,000
سوهانک . بیدستاننو ساز8,000,000
سوهانک . سوهانینو ساز5,700,000
سوهانک . شهید احمد ازگلینو ساز6,500,000
سوهانک . محدوده کمیته امدادنو ساز7,500,000
شریعتی . محدوده مترو قیطریهنو ساز13,000,000
شهرک ابوذرنو ساز7,000,000
شهرک دانشگاهنوساز7,500,000
شهرک شهید محلاتی56,000,000
شهرک صدفنو ساز6,000,000
شهرک گلهانوساز7,500,000
صاحبقرانیهنوساز15,000,000
فرشته . آقا بزرگینو ساز12,500,000
فرشته . بوسنی هرزگویننو ساز16,500,000
فرشته . تختینو ساز15,000,000
فرمانیه . اندرزگونوساز8,800,000
فرمانیه . سلیمینوساز12,500,000
فرمانیه . فروردیننو ساز12,000,000
فرمانیه . کوهستاننوساز11,500,000
فرمانیه غربی محدوده مدرسه بوعلی سینانوساز11,000,000
قیطریه . بلوار كاوهنوساز9,000,000
قیطریه . بهار جنوبینو ساز9,500,000
قیطریه . دستور شمالینوساز8,500,000
قیطریه . سه راه قیطریهنوساز10,100,000
قیطریه . صاحبینوساز8,600,000
قیطریه . محدوده پارک قیطریهنو ساز7,000,000
قیطریه . چیذرنو ساز6,000,000
كاشانك . خیابان امیرنوساز7,800,000
كاشانك . خیابان امیرصبورینوساز13,000,000
كامرانیه جنوبی محدوه برج كوه نورنوساز15,000,000
كامرانیه شمالی . خیابان ثروتینوساز18,000,000
كامرانیه شمالی نرسیده به نیاوراننوساز14,700,000
محمودیه . اردیبهشتنوساز14,000,000
محمودیه . سالارنو ساز12,000,000
محمودیه . صفای اصفهانینو ساز11,000,000
محمودیه . ملکینو ساز13,500,000
محمودیه . پارك وینوساز12,000,000
منظریهنوساز9,300,000
میدان تجریش . جعفرآبادنو ساز10,200,000
میدان تجریش . سعد آبادنوساز12,100,000
میدان تجریش . طباطبایی پورنو ساز10,000,000
میدان تجریش . فناخسرونوساز8,500,000
میدان تجریش . واعظینو ساز9,000,000
مینی سیتی . شهرك صدفنو ساز5,200,000
مینی سیتی . شهرك قائمنوساز6,000,000
مینی سیتی . شهرك نفتنو ساز7,000,000
نیاوران - امیدوارنوساز13,000,000
نیاوران - شمال کاخنو ساز13,000,000
نیاوران - مژدهنوساز12,000,000
نیاوران - همایوننوساز9,800,000
نیاوران - پارک مهرنو ساز13,300,000
ولنجك . خیابان نهمنوساز11,000,000
ولنجك . میدان دانشگاهنوساز9,500,000
ولنجک . بلوار دانشجونو ساز11,200,000
ولنجک . ساساننو ساز14,500,000
ولنجک . گلستاننو ساز10,000,000
کامرانیه . دژم جونو ساز12,000,000
کامرانیه . شیبانینو ساز14,000,000
کامرانیه . پرستونو ساز12,500,000
کامرانیه . چهارراه کامرانیهنو ساز10,000,000
کامرانیه . کلهرینو ساز12,500,000
منطقه 2
تهران ویلا . امام منتظرنوساز7,200,000
تهران ویلا . جواد حسینینوساز7,200,000
تهران ویلا . رحیم زادهنوساز6,400,000
جلال آل احمد . پل آزمایش55,000,000
جلال آل احمد . پل گیشانوساز8,500,000
ستارخان . بلوارگلابنوساز5,600,000
ستارخان . بهبودینوساز6,000,000
ستارخان . رحیمی اصلنوساز5,500,000
ستارخان . كاشانی پورنوساز6,500,000
ستارخان . همایونشهر جنوبینوساز4,800,000
سعادت آباد . بلوار 24 مترینو ساز9,800,000
سعادت آباد . بلوار پاك نژادنو ساز14,000,000
سعادت آباد بلوار فرحزادنو ساز4,700,000
شهرك غرب . بلوار دریانوساز9,800,000
شهرك غرب . سپهرنوساز9,200,000
شهرك غرب . فاز 22010,000,000
شهرك غرب . فاز 5186,900,000
شهرك غرب . فاز 6138,000,000
شهرك غرب . فلامكنوساز15,000,000
كوی فراز . شهرك بوعلینو ساز7,000,000
كوی فراز . مینانو ساز10,000,000
كوی فراز . نیلوفرنو ساز12,000,000
مرزداران . ابراهیمینوساز6,400,000
مرزداران . اطاعتی جنوبینوساز6,200,000
مرزداران . البرزنوساز7,500,000
مرزداران . ایثارنوساز6,500,000
مرزداران . خرم رودینوساز6,500,000
مرزداران . سپهرنوساز7,500,000
مرزداران . ناهیدنوساز6,200,000
گیشا . جلال آل احمدنوساز7,000,000
گیشا . خیابان 27نوساز7,800,000
گیشا . خیابان 33نوساز7,500,000
گیشا . خیابان 36نوساز8,000,000
گیشا . خیابان 40نوساز7,700,000
گیشا . خیابان پیروزینوساز7,400,000
منطقه 3
آفریقا . چهارراه جهان كودكنوساز13,500,000
اختیاریه . مسعودنوساز9,500,000
اختیاریه شمالی . دوقوز145,000,000
اختیاریه شمالی . غفورینو ساز10,000,000
اختیاریه شمالی . محدوده مسجد صاحب الزمان57,450,000
اختیاریه شمالی . میدان اختیاریهنوساز8,500,000
دروس . احتشامیهنوساز15,000,000
دروس . راستواننوساز11,400,000
دروس . سورینوساز10,000,000
دروس . وارستهنوساز11,000,000
دروس . یارمحمدینوساز13,700,000
دیباجی جنوبی . برادران جوزینوساز9,100,000
دیباجی جنوبی . عین آبادینوساز7,500,000
دیباجی جنوبی . منظریهنوساز9,000,000
دیباجی جنوبی . گركانینوساز7,500,000
زرگنده . خاقانینوساز11,800,000
زرگنده . عمرانی25,500,000
سئول . شهرك سئولنوساز10,500,000
سئول . شهرك فجر204,200,000
سئول . محدوده مجموعه ورزشی انقلاب205,000,000
ضرابخانه106,500,000
قلهك . محدوده مترو قلهكنوساز8,500,000
قلهك . پورمشكاتینوساز12,000,000
قلهك . یخچالنوساز9,000,000
میدان مینا . داراب نیانوساز15,000,000
میدان ونك . برزیل شرقینوساز8,000,000
ولیعصر . 4 راه پارك وینوساز11,000,000
ولیعصر . خاكزادنوساز8,500,000
ولیعصر . خیابان جام جمنوساز13,000,000
ولیعصر . روبروی جام جمنوساز9,500,000
ولیعصر . محدوه پارك وینوساز11,000,000
منطقه 4
تهران پارس . شهرك پارسنو ساز5,000,000
جشنواره . 15 متری مطهرینو ساز3,900,000
جشنواره . اسفندانینو ساز4,100,000
جشنواره . امیننو ساز3,400,000
جشنواره . درختینو ساز4,500,000
جشنواره . زهدینو ساز3,900,000
جشنواره . شهید نقدینو ساز4,000,000
حكیمیه . شهرك والفجر183,000,000
دلاوران . آزادگان شمالینو ساز3,500,000
دلاوران . تكاوران شمالینو ساز3,500,000
دلاوران . والاییان شمالینو ساز3,800,000
شهرك حكیمیه . مجتمع ولیعصر33,500,000
شهرك حكیمیه . پگاهنوساز5,500,000
شهید عراقی . كشورینو ساز7,500,000
شهید عراقی . پایدار فردنو ساز7,500,000
فرجام غربی . 4 راه خاورنو ساز5,400,000
فرجام غربی . تقاطع فرجام و سراجنو ساز5,500,000
فرجام غربی . حیدرخانینو ساز5,000,000
فرجام غربی . عبادی جنوبینو ساز5,700,000
فلكه سوم تهرانپارس54,200,000
لویزان . شاه رضایینو ساز6,500,000
لویزان . شیان 3نو ساز5,700,000
مجیدیه جنوبی . 3 راه ارامنهنو ساز5,000,000
مجیدیه جنوبی . كرمان جنوبینو ساز4,700,000
مجیدیه شمالی . 16 متری دومنو ساز5,300,000
مجیدیه شمالی . استاد حسن بنا شمالینو ساز5,000,000
مجیدیه شمالی . كرمان شمالینو ساز4,600,000
مجیدیه شمالی . لاهیجانینو ساز4,500,000
مجیدیه شمالی . میدان ملتنو ساز7,000,000
میدان هروی . ظابطینو ساز7,000,000
میدان هروی . مكران جنوبینو ساز6,700,000
هنگام . چهارراه استقلالنو ساز4,500,000
منطقه 5
آبشناساننو ساز5,000,000
آیت اله كاشانی . بلوار آلالهنو ساز4,800,000
آیت اله كاشانی . بلوار اباذرنو ساز6,500,000
آیت اله كاشانی . بهنامنو ساز7,800,000
اندیشه شمالینو ساز4,800,000
باغ فیض . 22 بهمننو ساز5,300,000
باغ فیض . طالقانینو ساز4,600,000
جنت آباد شمالی . 22 متری شقایقنو ساز5,000,000
جنت آباد شمالی . اقاقیانو ساز5,100,000
جنت آباد شمالی . بلوار بعثتنو ساز5,500,000
جنت آباد شمالی . بهارستاننو ساز4,650,000
جنت آباد شمالی . حصاركنو ساز2,700,000
جنت آباد شمالی . شهرك مبعثنو ساز5,500,000
جنت آباد شمالی . شهید ساسانینو ساز5,000,000
جنت آباد شمالی . گلزار شرقینو ساز5,600,000
شهر زیبا . شربیانی غربینو ساز6,500,000
شهر زیبا . قدسنو ساز5,500,000
شهر زیبا . مرادینو ساز5,000,000
شهران . فلكه اولنو ساز5,200,000
شهران . كوهسارنو ساز5,500,000
شهران . محدوده پاسگاهنو ساز4,700,000
شهران . وسكنو ساز6,100,000
شهرك امید276,500,000
پونك . بلوار كمالینو ساز6,700,000
پونك . بلوار همیلانو ساز6,600,000
پونك . سردار جنگلنو ساز6,100,000
پونك . میدان پونكنو ساز6,800,000
منطقه 6
امیر آباد . باباطاهرنو ساز7,100,000
امیر آباد . كارگر شمالینو ساز6,200,000
امیر آباد . محدوده پارک لالهنو ساز6,400,000
جمشیدیه . جبلینو ساز12,000,000
قائم مقام فراهانی . مشاهیرنو ساز6,700,000
محدوده پارك ساعینو ساز8,000,000
میدان فلسطین204,500,000
یوسف آباد . بوعلی سینانو ساز6,500,000
یوسف آباد . بیستوننو ساز9,000,000
یوسف آباد . جهان آرانو ساز6,500,000
یوسف آباد . جهان مهرنو ساز7,000,000
یوسف آباد . خیابان 11نو ساز8,500,000
منطقه 7
آپادانا . مرغابنو ساز8,600,000
آپادانا . نوبختنو ساز9,000,000
باغ صبانو ساز5,500,000
تركمنستاننو ساز7,500,000
خواجه نظام . اجاره دار33,200,000
خواجه نظام . مانگار33,500,000
سبلان جنوبی . 10 متری بانكنو ساز3,200,000
سبلان شمالی . ابراهیم حسنینو ساز3,800,000
سبلان شمالی . حقیقت پسندنو ساز3,300,000
سبلان شمالی . داوودآبادینو ساز3,600,000
سبلان شمالی . شهید علیپورنو ساز3,700,000
سبلان شمالی . محسن آزادینو ساز3,900,000
سهروردی جنوبی . زنده دلان144,700,000
سهروردی جنوبی . ملك65,800,000
سهروردی جنوبی . نوبختنو ساز8,700,000
سهروردی شمالی . ابن یمیننو ساز7,500,000
سهروردی شمالی . اندیشهنو ساز8,100,000
شریعتی . سهیلنو ساز11,900,000
شریعتی . ماهرو زادهنو ساز11,000,000
شریعتی . محدوه پل صدرنو ساز9,000,000
شریعتی . پایین تراز بهار شیرازنو ساز6,000,000
میدان سپاهنو ساز4,700,000
منطقه 8
تهرانپارس . اردیبهشتنو ساز4,800,000
تهرانپارس . اردیبهشت 154نو ساز7,100,000
تهرانپارس . بلوار شاهدنو ساز4,700,000
تهرانپارس . بلوار پرویننو ساز4,200,000
تهرانپارس . دماوندنو ساز5,500,000
تهرانپارس . رشید جنوبینو ساز7,500,000
تهرانپارس . فلکه 4نو ساز5,200,000
تهرانپارس .خیابان 220نو ساز5,000,000
جانبازان غربینو ساز3,900,000
مجیدیه شمالی . استاد حسن بنانو ساز5,500,000
مجیدیه شمالی . امیر نیانو ساز6,000,000
مجیدیه شمالی . حسینینو ساز5,200,000
نارمك . 46 متری غربینو ساز6,000,000
نارمك . دردشتنو ساز6,500,000
نارمك . دمیرچینو ساز6,000,000
نارمك . سمنگاننو ساز5,800,000
نارمك . مدائن شمالینو ساز6,500,000
نارمك . مرجاننو ساز6,200,000
نارمك . مهرنو ساز6,600,000
نارمك . میدان 16نو ساز5,600,000
نارمك . میدان 46نو ساز5,300,000
نارمك . میدان 97نو ساز6,000,000
نارمك . میدان هلال احمرنو ساز6,100,000
نارمك . چهارراه تلفنخانهنو ساز4,900,000
وحیدیه . تسلیحاتنو ساز4,100,000
منطقه 9
آزادی . بلوار استاد معین3012,000,000
منطقه 10
آذربایجاننو ساز4,500,000
بریانکنو ساز2,900,000
رودكی جنوبی176,000,000
میدان شهید عظیمینو ساز2,900,000
منطقه 11
كارگر جنوبی93,000,000
منطقه 12
مازندراننو ساز2,900,000
میدان فردوسینو ساز4,800,000

صفحه نخست روزنامه ها (۴ شهریور ۱۳۹۵)

صفحه نخست روزنامه ها

آب و هوا

بارگذاری..
مبدل مقیاس ها
مقدار واحد مبدا واحد مقصد نتیجه محاسبه